| Autor/ica |
Poruka |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Koje su vaše prognoze, koliko bi mogli medalja ugrabiti na olimpijskim igrama?
Koji su vaši sigurni favoriti?
...evo nekih za koje ja navijam...
Sanja Jovanović i Duje Draganja u plivanju... Sanji bronca, Duji srebro
Filip Ude - gimnastika - bronca na konju s hvataljkama
Skelini bronca u veslanju
Blanka - zlato Ivana Brkljačić - bronca u kladivu...
Rukomet i Vaterpolo ... bronce...
...ako se to sve ostvari... bit će super... nije važna kakva je, glavno da je medalja...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pet 08 kol, 2008 12:48 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Vidjet ćete vi... Martina Zubčić i Sandra Šarić u Taekwondou će nekaj napraviti ( daj Bože... ), za Zupku sam sigurna da će nekaj napraviti, ako ne medalja onda prolaz u drugo/treće kolo.
Žao mi je zbog tenisa...
_________________ It's me. Dax !
|
| pet 08 kol, 2008 1:24 am |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 27 svi, 2007 7:59 pm Postovi: 567
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Mene strah za Blanku. Tako joj je dobro krenulo, pa me je malo strah kako će proči na Olimpijskim igrama. Mislim da čemo uzeti 4 medalje. Blanka Vlašić-ZLATO (iskreno se nadam). Ivana Brkljačić-SREBRO (iako nepratim njene rezultate mislim da može donijeti Hrvatskoj srebro). Rukometaši-SREBRO (bilo bi dobro kad bi bilo zlato, ali mislim da ćemo u finalu ipak izgubit). Vaterpolisti-BRONCA (više nego dovoljno).
|
| pet 08 kol, 2008 10:51 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Vidjet cu tokom igara 
_________________ Surviving the new decade
|
| pet 08 kol, 2008 11:34 am |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 27 srp, 2006 5:16 pm Postovi: 706 Lokacija: Sl.Brod
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
10 A ne znam... u svakom slucaju, puno
_________________
 Yo, pretty ladies around the world Gotta a weird thing to show you So tell all the boys and girls!!!
|
| sub 09 kol, 2008 2:33 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Prva je vec tu index hr je napisao/la: TEK SU počele Olimpijske igre, a Hrvatska je već počela s osvajanjem medalja. Prvu je donijela 26-godišnja Riječanka Snježana Pejčić koja je osvojila broncu u streljaštvu, u disciplini 10 metara zračna puška. To je ujedno 12. hrvatska medalja na ljetnim Olimpijskim igrama, a prva u streljaštvu. Pejčić je sakupila 500.9 bodova, dok je zlatnu medalju osvojila Čehinja Katerina Emmons sa sakupljenih 503.5 bodova, što je novi olimpijski rekord, a u kvalifikacijama je izjednačila svjetski rekord. Srebrnu medalju je, kao i u Ateni, osvojila Ruskinja Ljubov Galkina.
_________________ Surviving the new decade
|
| sub 09 kol, 2008 11:14 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Svaka čast Snježani! Skelini su me malo razočarali, ali možda se izvuku u drugoj utrci. Evo baš gledam gimnastiku na teveju i Ude je  i želim mu puno sreće, da bar medalju osvoji. Evo sad je baš odskakao svoje na parteru i na kraju je zje... malo, ali nadam se da nuspojave nebuju teške. Dodah kasnije: 14,7 je dobio i rekel je "Jeb... mater", dakle nije dobro, damn. Biciklizam nisam baš ni pratila ali mi je žal kaj su onak ispali.
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 09 kol, 2008 12:01 pm |
|
 |
|
Defender of Earth
Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am Postovi: 3611 Lokacija: Trešnjevka,Zagreb Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Ponfo miran Koje si vrste?: Andorian
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Evo moja neka realna procijena je 6 medalja... pa eto bili živi pa vidjeli. Mislim da više od toga je ipak malo previše za očekivat.
_________________
|
| sub 09 kol, 2008 5:31 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Snježana je kraljica!!!
...u izjavi za HRT je rekla da je tamo 20-tak cura može pobijediti , samo ovisi kome će kakav dan biti...
...i eto... prva osoba koja je dobila medalju na OI je baš ona... ...ma svaka još čast!! ...šteta što nije zadržala koncentraciju u zadnja 3 pucnja, možda bi i srebro dobila ali i ova bronca je ogromna...
...ona je bila jedan od pritajenih favorita... jednako kao i Šivolija koji je danas nokautirao svojeg protivnika...
...i Filip Ude ima 3 ocijenu u finmalu... s tim da imam mnogo sitnica koje može popraviti i uzet medalju...
...nadamo se da će cure u Taekwondou nekaj napraviti...
...i dečko kaj gađa glinene golubove mi je fascinantan... ...dijeli 3 mjesto i sutra su još dva kruga pucanja, te bi mogao među 6 koji idu u finale...
...biciklisti su bili super... ...nisam očekaivao da će biti tako dobri... ...26, i 57... i nažalost Miholjević je odustao... (zbog pada)
...ludnica kako je sve počelo...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 09 kol, 2008 11:58 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
zlato rukometasi, vaterpolisti, kosarkasi i Blanka, jednu broncu vec imamo i jos ce Draganja nesto osvojiti, znaci 6
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| pon 11 kol, 2008 8:32 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Ja se isto nadam da ce rukometasi odnjeti zlato.... to je u biti jedini sport koji na igrama namjeravam ozbiljnije pratiti. Eto, vec smo dobili Spanjolsku  (jest da smo cijelo vrijeme vodili, ali pred kraj kad su Spanjolci poveli malo sam se uplasio...) Nocasnja s Brazilom isto ne bi trebala predstavljati veci problem.... naprijed nasi A koliko bi trebali dobiti medalja... nemam pojma... evo bubnut cu - 5 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| pon 11 kol, 2008 9:41 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
MacGyver je napisao/la: Draganja nesto osvojiti nije mu baš krenilo 
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 12 kol, 2008 10:43 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
modesty blaise je napisao/la: MacGyver je napisao/la: Draganja nesto osvojiti nije mu baš krenilo  ...ja mislim da su se plivači i veslači jako teško prilagodili uvjetima u Pekingu...
...plivački svijet je otišao ogromno maprijed... da je to strašno...
...metodologija i tehnologija se mijenja... i naši su dali sve od sebe, no osim Duje i malog Todorovića, čak i Sanje... nikog nemamo za SVJETSKI vrh...
...teško je u plivanju uspijeti...
Mateja Petronijević, naša najbolja jedriličarka (trenutno 3.) je s mog faxa... !! ...i mislim da sam je ja slikao za ixicu...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pet 15 kol, 2008 10:51 pm |
|
 |
|
Valkyrie
Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm Postovi: 2711 Lokacija: mental asylum Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Opis Stanja: foundation and empire
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
tak nekih 4 ili 5
_________________ No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)
|
| sub 16 kol, 2008 10:53 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
...jel gledate Olimpijadu?
...probudio sam se u 5:00 da bi gledao brzo hodanje...
...i poslje uživao u badmintonu...
...ja sam prognozirao 7 medalja... ...no bojim se da sam malo preambiciozan... ...no i dalje se nadam...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 16 kol, 2008 11:45 pm |
|
 |
|