Sada je: čet 25 lip, 2026 12:09 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI? 

Koje su vaše prognoze, koliko bi mogli medalja ugrabiti na olimpijskim igrama?
2 9%  9%  [ 1 ]
3 9%  9%  [ 1 ]
4 9%  9%  [ 1 ]
5 18%  18%  [ 2 ]
6 18%  18%  [ 2 ]
7 18%  18%  [ 2 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
9 18%  18%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 11

 Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI? 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Koje su vaše prognoze, koliko bi mogli medalja ugrabiti na olimpijskim igrama?

Koji su vaši sigurni favoriti?

...evo nekih za koje ja navijam...

Sanja Jovanović i Duje Draganja u plivanju... Sanji bronca, Duji srebro

Filip Ude - gimnastika - bronca na konju s hvataljkama

Skelini bronca u veslanju

Blanka - zlato
Ivana Brkljačić - bronca u kladivu...

Rukomet i Vaterpolo ... bronce...

...ako se to sve ostvari... bit će super... nije važna kakva je, glavno da je medalja...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 08 kol, 2008 12:48 am
Profil ICQ Web stranica
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Vidjet ćete vi... Martina Zubčić i Sandra Šarić u Taekwondou će nekaj napraviti ( daj Bože... ), za Zupku sam sigurna da će nekaj napraviti, ako ne medalja onda prolaz u drugo/treće kolo.

Žao mi je zbog tenisa...

_________________
It's me. Dax !


pet 08 kol, 2008 1:24 am
Profil ICQ
Admiral
Admiral

Pridružen/a: ned 27 svi, 2007 7:59 pm
Postovi: 567
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Mene strah za Blanku. Tako joj je dobro krenulo, pa me je malo strah kako će proči na Olimpijskim igrama. Mislim da čemo uzeti 4 medalje.
Blanka Vlašić-ZLATO (iskreno se nadam).
Ivana Brkljačić-SREBRO (iako nepratim njene rezultate mislim da može donijeti Hrvatskoj srebro).
Rukometaši-SREBRO (bilo bi dobro kad bi bilo zlato, ali mislim da ćemo u finalu ipak izgubit).
Vaterpolisti-BRONCA (više nego dovoljno).


pet 08 kol, 2008 10:51 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Vidjet cu tokom igara 8)

_________________
Surviving the new decade


pet 08 kol, 2008 11:34 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 27 srp, 2006 5:16 pm
Postovi: 706
Lokacija: Sl.Brod
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
10 :mrgreen:
A ne znam... u svakom slucaju, puno

_________________
slika
Yo, pretty ladies around the world
Gotta a weird thing to show you
So tell all the boys and girls!!!


sub 09 kol, 2008 2:33 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Prva je vec tu :mrgreen:


index hr je napisao/la:
TEK SU počele Olimpijske igre, a Hrvatska je već počela s osvajanjem medalja. Prvu je donijela 26-godišnja Riječanka Snježana Pejčić koja je osvojila broncu u streljaštvu, u disciplini 10 metara zračna puška. To je ujedno 12. hrvatska medalja na ljetnim Olimpijskim igrama, a prva u streljaštvu. Pejčić je sakupila 500.9 bodova, dok je zlatnu medalju osvojila Čehinja Katerina Emmons sa sakupljenih 503.5 bodova, što je novi olimpijski rekord, a u kvalifikacijama je izjednačila svjetski rekord. Srebrnu medalju je, kao i u Ateni, osvojila Ruskinja Ljubov Galkina.

_________________
Surviving the new decade


sub 09 kol, 2008 11:14 am
Profil
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Svaka čast Snježani!

Skelini su me malo razočarali, ali možda se izvuku u drugoj utrci.

Evo baš gledam gimnastiku na teveju i Ude je :biggrinlove: i želim mu puno sreće, da bar medalju osvoji. Evo sad je baš odskakao svoje na parteru i na kraju je zje... malo, ali nadam se da nuspojave nebuju teške.

Dodah kasnije: 14,7 je dobio i rekel je "Jeb... mater", dakle nije dobro, damn.

Biciklizam nisam baš ni pratila ali mi je žal kaj su onak ispali.

_________________
It's me. Dax !


sub 09 kol, 2008 12:01 pm
Profil ICQ
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Evo moja neka realna procijena je 6 medalja... pa eto bili živi pa vidjeli.
Mislim da više od toga je ipak malo previše za očekivat.

_________________
Image


sub 09 kol, 2008 5:31 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Snježana je kraljica!!!

...u izjavi za HRT je rekla da je tamo 20-tak cura može pobijediti , samo ovisi kome će kakav dan biti...

...i eto... prva osoba koja je dobila medalju na OI je baš ona... =D> =D> =D> =D>
...ma svaka još čast!!
...šteta što nije zadržala koncentraciju u zadnja 3 pucnja, možda bi i srebro dobila ali i ova bronca je ogromna...

...ona je bila jedan od pritajenih favorita... jednako kao i Šivolija koji je danas nokautirao svojeg protivnika...

...i Filip Ude ima 3 ocijenu u finmalu... s tim da imam mnogo sitnica koje može popraviti i uzet medalju...

...nadamo se da će cure u Taekwondou nekaj napraviti...

...i dečko kaj gađa glinene golubove mi je fascinantan...
...dijeli 3 mjesto i sutra su još dva kruga pucanja, te bi mogao među 6 koji idu u finale...

...biciklisti su bili super...
...nisam očekaivao da će biti tako dobri...
...26, i 57... i nažalost Miholjević je odustao... (zbog pada)

...ludnica kako je sve počelo...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 09 kol, 2008 11:58 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
zlato rukometasi, vaterpolisti, kosarkasi i Blanka, jednu broncu vec imamo i jos ce Draganja nesto osvojiti, znaci 6

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pon 11 kol, 2008 8:32 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
Ja se isto nadam da ce rukometasi odnjeti zlato.... to je u biti jedini sport koji na igrama namjeravam ozbiljnije pratiti.
Eto, vec smo dobili Spanjolsku =D> (jest da smo cijelo vrijeme vodili, ali pred kraj kad su Spanjolci poveli malo sam se uplasio...)
Nocasnja s Brazilom isto ne bi trebala predstavljati veci problem.... naprijed nasi :thumbs2:

A koliko bi trebali dobiti medalja... nemam pojma... evo bubnut cu - 5 :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 11 kol, 2008 9:41 pm
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
MacGyver je napisao/la:
Draganja nesto osvojiti


nije mu baš krenilo :(

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 12 kol, 2008 10:43 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
modesty blaise je napisao/la:
MacGyver je napisao/la:
Draganja nesto osvojiti


nije mu baš krenilo :(



...ja mislim da su se plivači i veslači jako teško prilagodili uvjetima u Pekingu...

...plivački svijet je otišao ogromno maprijed... da je to strašno...

...metodologija i tehnologija se mijenja... i naši su dali sve od sebe, no osim Duje i malog Todorovića, čak i Sanje... nikog nemamo za SVJETSKI vrh...

...teško je u plivanju uspijeti...

Mateja Petronijević, naša najbolja jedriličarka (trenutno 3.) je s mog faxa... !!
...i mislim da sam je ja slikao za ixicu... :mrgreen:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 15 kol, 2008 10:51 pm
Profil ICQ Web stranica
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
tak nekih 4 ili 5

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


sub 16 kol, 2008 10:53 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Koliko će Hrvatska uzeti medalja na OI?
...jel gledate Olimpijadu?

...probudio sam se u 5:00 da bi gledao brzo hodanje...

...i poslje uživao u badmintonu...

...ja sam prognozirao 7 medalja...
...no bojim se da sam malo preambiciozan... :(
...no i dalje se nadam...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 16 kol, 2008 11:45 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan