Sada je: pet 26 lip, 2026 9:31 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Fantasy 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pet 23 stu, 2007 12:48 pm
Postovi: 763
Lokacija: Galaksija Pivska pjena, pod šankom
Post Re: Fantasy
Fala... Potražićemo... u originalu po mogućnosti....dobijam ospice od naših prevoditelja... Čast i isprika časnim pojedincima :zivili:

_________________

Confusion wil be my Epitaph!


čet 06 pro, 2007 6:33 pm
Profil
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 08 lis, 2007 11:50 pm
Postovi: 39
Post Re: Fantasy
Ja sam citao/citam u glavnom Forgotten Realms / Dragonlance novele, s tim da cu si jednom piknut i koju Warhammer (Fantasy) knjigicu.

_________________
--Psycho--


uto 11 pro, 2007 4:53 am
Profil
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:32 am
Postovi: 17
Lokacija: Zenica(BiH) - Rijeka(HR)
Post Re: Fantasy
Brlja je napisao/la:
Ja sam citao/citam u glavnom Forgotten Realms / Dragonlance novele, s tim da cu si jednom piknut i koju Warhammer (Fantasy) knjigicu.


Warhammer je odlican. Pogotovo Horus Heresy serija knjiga. Neces se pokajati ako kreneš citati.

Još jedan dobar blagi fantasy je "Songs of Ice and Fire" od George R.R. Martina. Za mjesec dana sam procitao sve što je napisao u tom serijalu. Sad cekam slijedecu knjigu a ona niiiikad izaci. :evil:

_________________
slika
By revanbh at 2007-12-12


sri 12 pro, 2007 9:15 pm
Profil YIM
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pet 23 stu, 2007 12:48 pm
Postovi: 763
Lokacija: Galaksija Pivska pjena, pod šankom
Post Re: Fantasy
revan je napisao/la:
Brlja je napisao/la:
Ja sam citao/citam u glavnom Forgotten Realms / Dragonlance novele, s tim da cu si jednom piknut i koju Warhammer (Fantasy) knjigicu.


Warhammer je odlican. Pogotovo Horus Heresy serija knjiga. Neces se pokajati ako kreneš citati.

Još jedan dobar blagi fantasy je "Songs of Ice and Fire" od George R.R. Martina. Za mjesec dana sam procitao sve što je napisao u tom serijalu. Sad cekam slijedecu knjigu a ona niiiikad izaci. :evil:


Svaka ti čast. Meni se Martin zgadio i nemrem ga probavit. =D> =D>

_________________

Confusion wil be my Epitaph!


čet 13 pro, 2007 1:17 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan