Brlja je napisao/la:
Ja sam citao/citam u glavnom Forgotten Realms / Dragonlance novele, s tim da cu si jednom piknut i koju Warhammer (Fantasy) knjigicu.
Warhammer je odlican. Pogotovo Horus Heresy serija knjiga. Neces se pokajati ako kreneš citati.
Još jedan dobar blagi fantasy je "Songs of Ice and Fire" od George R.R. Martina. Za mjesec dana sam procitao sve što je napisao u tom serijalu. Sad cekam slijedecu knjigu a ona niiiikad izaci.
