Sada je: pet 26 lip, 2026 9:33 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Superman 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
a batman kao ne izadje uvijek kao pobjednik :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pon 12 vel, 2007 8:18 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post 
kaj se moram quotat?

makar i batman uvijek uspije... bar je napetije gledat!

(superman je dobar jer se oko njega razvila citava filozofija -tipa u seinfeldu :) )

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


pon 12 vel, 2007 9:38 pm
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
pa kaj nije napeto vidjeti da li ce se superman vratiti nakon sto je odustao od svih svojih moci?

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


uto 13 vel, 2007 5:10 am
Profil Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am
Postovi: 234
Post Pandora
Ovo je prebitna tema da bi ste se vas dvoje ovdje nabacivali ovaim pitanjima koja muče čovječanstvo od pećine Lasco sve do danas...dakle, evo novog posta

_________________
:) :) :) :) :) :) :) :)
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same


uto 13 vel, 2007 8:20 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm
Postovi: 901
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Nisam :P
Post 
Ma meni je Superman dosadan, a i ideja sama po sebi nije posebno orginalna, pogotovo njegov background. Niti batman nije nešto posebno, ali je daleko orginalniji od Supermana. Ne znam jednostavno nikada nisam volio takav tip filmova, crtića, whatever..... Ali kako bi rekli "ko voli, nek izvoli".

_________________
slika

"This is usually the part where people start screaming."


pet 23 vel, 2007 1:46 pm
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
heh... ni ja nakon supermena nisam nesto volio gledat filmove o superjunacima (niti citati takve stripove)... cak ih i izbjegavam

batmana nikad nisam ko klinac smatrao superjunakom (ne znam zakaj) pa njega ne racunam :)

btw. vidio sam danas na tramvaju neku reklamu za neki djeciji casopis (bar mislim) i bio je super naslov kao dio casopisa "Superman bolji od Batmana" :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 23 vel, 2007 4:55 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 
Chaky je napisao/la:

btw. vidio sam danas na tramvaju neku reklamu za neki djeciji casopis (bar mislim) i bio je super naslov kao dio casopisa "Superman bolji od Batmana" :)


...joj kak su mi ti naslovi iritantni, ko je bolji... :x :x
...ma pusti nek djeca odluče...
:x :x (i oni koji se tako smatraju) :D

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 23 vel, 2007 5:14 pm
Profil ICQ Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am
Postovi: 234
Post Samo djeca u doslovnom smislu
Samo djeca u doslovnome smislu glasaju za jednog od njih,.a mi djeca u prenesenom smislu znamo da su oba bolja kao i svaki drugi koji nam se svidio...nema odluke, samo dobra zabava! :D :D :D

_________________
:) :) :) :) :) :) :) :)
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same


sub 24 vel, 2007 11:59 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post 
"Zagor je gej. Mora biti. Mislim, majica bez rukava, uske trapke i vjerni sajdkik. Betmen je isto gej. Iako je on pasivan. On samo voli gledati. Zato Robin trčkara uokolo samo u onim uskim gaćicama. Šerlok je isto gej. Ali on je aktivan. Zato jer je pametniji od Vatsona. Sigurno imaju onako "ju bi maj bič" odnos. Supermen je gej. Ali previše voli samog sebe da bi bio s nekim. Cijela ekipa iz Gospodara Prstenova je gej. Jako. Vrlo jako. Štrumfovi nisu superjunaci. Ali su gej. Na njih pedeset jedna treba. Ju du d math. Paver rejnđersi su gej. Ajd dobro, to je onako bolno očito. Spajdermen nije gej. Ali nije baš ni prebistar. Dakle, jednog dana bi mogao postati gej na prijevaru. Nindže kornjače su još u fazi otkrivanja svoje seksualnosti. Ipak su oni tinejđeri. Osim toga, ja osobno ne razlikujem muške i ženske kornjače, pa im ne mogu ništa zamjeriti. Keptn Amerika je gej. I lista se nastavlja...

p.s. I da. Lance iz N'Sync je isto. Gej"

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


pon 21 svi, 2007 11:40 pm
Profil ICQ
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post 
batman je GMO :lol: :P

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 22 svi, 2007 6:23 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan