| Autor/ica |
Poruka |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am Postovi: 10 Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI
|
 Morn
Primjećujem da ste stvarno opisivali sve likove iz DS9, ali nigdje ne vidim mog favorita, Morna. Tako se pitam jesam li samo meni Morn jedan od najjačih likova, sta vi mislite o njemu? 
|
| pet 26 ožu, 2010 4:15 am |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: MORN
Teško je puno toga o njemu misliti ali je činjenica da bi quark imao samo riječi hvale....
|
| pet 26 ožu, 2010 1:30 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am Postovi: 10 Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI
|
 Re: MORN
Hmmm, bila je cila epizoda o njemu, on se naravno samo pojavio na kraju i nije nista reko... Meni je cijela ta njegova uloga, sjedenje za sankom, pojavljivanje u skoro svakoj epizodi (bar tamo di se radi o Quarku), prejako! I znaju ga svi. Legenda 
|
| pet 26 ožu, 2010 2:06 pm |
|
 |
|
fluffy
Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm Postovi: 6576 Lokacija: Rijeka Spol: Ženski Naj Serija: DS9 Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^----------------- Koje si vrste?: fažol
|
 Re: MORN
meni je on baš poseban lik...ne mora ništa reci dovoljna je samo njegova pojava (koju samo i imamo prilike vidjeti) ...super mi je ona njegova epizoda kada ga smatraju mrtvim pa kada Quarku sve ostavi 
_________________
|
| pet 26 ožu, 2010 4:14 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: MORN
_________________ Surviving the new decade
|
| pet 26 ožu, 2010 4:35 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am Postovi: 10 Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI
|
 Re: MORN
Hahahha, bas mi je drago sta ga i vi volite, inventar kod Quarka 
|
| pet 26 ožu, 2010 5:30 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: MORN
U kojoj se ono epizodi pričalo kako je Morn poludio, počeo pijan trčat gol po promenadi, i takav je uletio u bajoranski hram? Naravno, ništa od toga nismo vidjeli, ali to je još jedna u nizu situacija u kojoj je Morn opisan kao zabavan lik, a uvijek sjedi za šankom i bleji u prazno sa čašom u ruci 
|
| pet 26 ožu, 2010 6:52 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am Postovi: 10 Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI
|
 Re: MORN
Nasla sam na IMDB-u objasnjenje da je Morn u biti anagram od Norm iz kafića uzdravlje, kojem nalikuje fizički i stalnim stajanjem za šankom! http://www.imdb.com/character/ch0001651/bio
|
| pet 26 ožu, 2010 7:39 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm Postovi: 1179 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact
|
 Re: MORN
ma dajte ..Morn je cijelo vrijeme bio tu samo promatrač ..ubacili ga osnivači..hej....svi planovi za osvajanje postaje su kretali od Morna..Morn doušnik ....Morn je car ...Quarkov jaran 
|
| pet 26 ožu, 2010 8:47 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: MORN
Dobar mi je Morn, definitivno inventar kod Quarka. Ima i svoje mjesto tamo na koje nitko ne smije... I lol za Morn-Norm poveznicu. 
_________________

|
| pon 29 ožu, 2010 11:28 am |
|
 |
|
fluffy
Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm Postovi: 6576 Lokacija: Rijeka Spol: Ženski Naj Serija: DS9 Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^----------------- Koje si vrste?: fažol
|
 Re: MORN
bilo mi je fora kada je ovaj kao "umro" pa kada je Quark nepravio hologram njega kako tamo sjedi  da ga se ne zaboravi, aaaaaa 
_________________
|
| pon 29 ožu, 2010 12:05 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am Postovi: 10 Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI
|
 Re: MORN
LOL, a kad ga idu ooplakivat onda Jadzia kaze da je imala crush na Morna al da on nije bio zainteresiran, a Worf: on nije bio zainteresiran?!
Najbolji je!
|
| pon 29 ožu, 2010 4:51 pm |
|
 |
|
Lieutenant Junior Grade
Pridružen/a: ned 19 tra, 2009 1:26 pm Postovi: 108 Lokacija: Quark's Bar Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: Insurrection Koje si vrste?: ferengi
|
 Re: MORN
najjači lik u quark's baru!!! morn & quark 
_________________ resistance is futile!
|
| sub 10 tra, 2010 10:10 pm |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: MORN
Jesem vam pričal kak sem se zapil s Mornom na DS9-u? Pa to je bila ludnica... popevali smo si one prave naše trekovske proste bećarce...
Ej, Picardu šareno ti jaje Ej, Picardu šareno ti jaje komšijama otišle ti sajle.
Troica ti dobru sisu ima Troica ti dobru sisu ima kad ju gledaš u penđerima... jedan, dva, opsasa.
Ej, Katice moja zlatice Ej, Katice moja zlatice Chaky voli malo tvoje pice... jedan dva, opsasa
Oj, Sisko đe ti ona stan'ca Oj, Sisko đe ti ona stan'ca ne bi mogo da si jeo janjca ne bi mogo da si jeo janjca... jedan, dva, opsasa
Ej, ti Kirku veliki zavodniče Ej, ti Kirku veliki zavodniče ti si naj, pusti sve te priče ti si naj, pusti sve te priče... opsasa, evo ti ga na!
Moja mala jede karamele Moja mala jede karamele nema bolje od Jadzije štele nema bolje od Jadzije štele
Ej, ti mala Kirice Ej, ti mala Kirice jel bi štela Quarku dati pice jel bi štela Quarku dati pice.... jedan, dva, opsasa __________________________________________ * - ne cenzurirano zbog boljeg dojma Neka se nitko ne uvrijedi, ovo je samo umjetnička inspiracija koja je došla sama od sebe.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| ned 11 tra, 2010 12:15 am |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: ned 02 svi, 2010 4:51 pm Postovi: 68 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV
|
 Re: MORN
Morn je prezakon. Bez njega DS9 ne bi bio isti. "When Morn leaves, it's all over..."
_________________
|
| ned 02 svi, 2010 5:40 pm |
|
 |
|