Sada je: ned 28 lip, 2026 9:36 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Morn 
Autor/ica Poruka
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am
Postovi: 10
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
 Morn
Primjećujem da ste stvarno opisivali sve likove iz DS9, ali nigdje ne vidim mog favorita, Morna.
Tako se pitam jesam li samo meni Morn jedan od najjačih likova, sta vi mislite o njemu?

slika


pet 26 ožu, 2010 4:15 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: MORN
Teško je puno toga o njemu misliti ali je činjenica da bi quark imao samo riječi hvale....


pet 26 ožu, 2010 1:30 pm
Profil
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am
Postovi: 10
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Post Re: MORN
Hmmm, bila je cila epizoda o njemu, on se naravno samo pojavio na kraju i nije nista reko...
Meni je cijela ta njegova uloga, sjedenje za sankom, pojavljivanje u skoro svakoj epizodi (bar tamo di se radi o Quarku), prejako!
I znaju ga svi.
Legenda :D


pet 26 ožu, 2010 2:06 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: MORN
meni je on baš poseban lik...ne mora ništa reci dovoljna je samo njegova pojava (koju samo i imamo prilike vidjeti) :mrgreen:
...super mi je ona njegova epizoda kada ga smatraju mrtvim pa kada Quarku sve ostavi :zubo:

_________________
slika


pet 26 ožu, 2010 4:14 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: MORN
Morn je legenda ..samo prica i nikad stat ..stvarno je brbljav ..parla ko luđak..jedino sta ga mi nikad necujemo :zubo: :lolsmjeh: :thumbs2:

_________________
Surviving the new decade


pet 26 ožu, 2010 4:35 pm
Profil
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am
Postovi: 10
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Post Re: MORN
Hahahha, bas mi je drago sta ga i vi volite, inventar kod Quarka
:zivili:


pet 26 ožu, 2010 5:30 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: MORN
U kojoj se ono epizodi pričalo kako je Morn poludio, počeo pijan trčat gol po promenadi, i takav je uletio u bajoranski hram? :lolsmjeh:

Naravno, ništa od toga nismo vidjeli, ali to je još jedna u nizu situacija u kojoj je Morn opisan kao zabavan lik, a uvijek sjedi za šankom i bleji u prazno sa čašom u ruci :lol:


pet 26 ožu, 2010 6:52 pm
Profil
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am
Postovi: 10
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Post Re: MORN
Nasla sam na IMDB-u objasnjenje da je Morn u biti anagram od Norm iz kafića uzdravlje, kojem nalikuje fizički i stalnim stajanjem za šankom!
:rotfl:
http://www.imdb.com/character/ch0001651/bio


pet 26 ožu, 2010 7:39 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: MORN
ma dajte ..Morn je cijelo vrijeme bio tu samo promatrač ..ubacili ga osnivači..hej....svi planovi za osvajanje postaje su kretali od Morna..Morn doušnik :zubo: :mrgreen:

....Morn je car ...Quarkov jaran :D


pet 26 ožu, 2010 8:47 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: MORN
Dobar mi je Morn, definitivno inventar kod Quarka. Ima i svoje mjesto tamo na koje nitko ne smije... :zubo:

I lol za Morn-Norm poveznicu. :mrgreen:

_________________
slika


pon 29 ožu, 2010 11:28 am
Profil Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: MORN
bilo mi je fora kada je ovaj kao "umro" pa kada je Quark nepravio hologram njega kako tamo sjedi :mrgreen: da ga se ne zaboravi, aaaaaa :biggrinlove:

_________________
slika


pon 29 ožu, 2010 12:05 pm
Profil YIM Web stranica
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: čet 18 ožu, 2010 1:27 am
Postovi: 10
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Post Re: MORN
LOL, a kad ga idu ooplakivat onda Jadzia kaze da je imala crush na Morna al da on nije bio zainteresiran, a Worf: on nije bio zainteresiran?!

Najbolji je!


pon 29 ožu, 2010 4:51 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 19 tra, 2009 1:26 pm
Postovi: 108
Lokacija: Quark's Bar
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Insurrection
Koje si vrste?: ferengi
Post Re: MORN
najjači lik u quark's baru!!!
morn & quark :zivili: :zivili:

_________________
resistance is futile!
slika


sub 10 tra, 2010 10:10 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: MORN
Jesem vam pričal kak sem se zapil s Mornom na DS9-u? Pa to je bila ludnica... popevali smo si one prave naše trekovske proste bećarce...

Ej, Picardu šareno ti jaje
Ej, Picardu šareno ti jaje
komšijama otišle ti sajle.

Troica ti dobru sisu ima
Troica ti dobru sisu ima
kad ju gledaš u penđerima... jedan, dva, opsasa.

Ej, Katice moja zlatice
Ej, Katice moja zlatice
Chaky voli malo tvoje pice... jedan dva, opsasa

Oj, Sisko đe ti ona stan'ca
Oj, Sisko đe ti ona stan'ca
ne bi mogo da si jeo janjca
ne bi mogo da si jeo janjca... jedan, dva, opsasa

Ej, ti Kirku veliki zavodniče
Ej, ti Kirku veliki zavodniče
ti si naj, pusti sve te priče
ti si naj, pusti sve te priče... opsasa, evo ti ga na!

Moja mala jede karamele
Moja mala jede karamele
nema bolje od Jadzije štele
nema bolje od Jadzije štele

Ej, ti mala Kirice
Ej, ti mala Kirice
jel bi štela Quarku dati pice
jel bi štela Quarku dati pice.... jedan, dva, opsasa
__________________________________________
* - ne cenzurirano zbog boljeg dojma
Neka se nitko ne uvrijedi, ovo je samo umjetnička inspiracija koja je došla sama od sebe.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


ned 11 tra, 2010 12:15 am
Profil Web stranica
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 02 svi, 2010 4:51 pm
Postovi: 68
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Post Re: MORN
Morn je prezakon. Bez njega DS9 ne bi bio isti.
"When Morn leaves, it's all over..."

_________________
slika


ned 02 svi, 2010 5:40 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan