Sada je: sub 27 lip, 2026 10:52 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Sljedeća
 Star Trek XI 

Ocjene filma:
10 38%  38%  [ 18 ]
9 19%  19%  [ 9 ]
8 13%  13%  [ 6 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
6 4%  4%  [ 2 ]
5 2%  2%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 11%  11%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 47

 Star Trek XI 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
^ Točno tako! Ronald D. Moore je jednom rekao da je ST kanon postao toliko ogroman, da se pretvorio u pravo opterećenje za scenariste.

A vraćanje u originalni timeline bi bilo debilizam iz više razloga, prvo zbog ne-fanovske publike koja bi bila zbunjena razlikama između filmova i serija (npr. u filmovima nema Vulkana, ima Romulusa, a u serijama obrnuto), drugo, potratila bi se ogromna kreativna sloboda koja je stvorena ovim kvazi rebootanjem.


ned 27 ruj, 2009 2:06 pm
Profil Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
POGLEDALA SAM GA!!!!!!!


NAPOKON :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok:

Ok... najprije me Nokia oduševila... :zubo:

Onda scenski efekti i priča

Chekovov naglasak... :lolsmjeh:

početak me skoro do suza doveo...

I Leonard Nemoy je bio fantastičan

SVE...

:veselje1: :veselje2: :veselje1: :veselje2: :veselje1: :veselje2:

_________________
It is smaller on the outside!


pet 02 lis, 2009 6:21 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Mimi Sky je napisao/la:
POGLEDALA SAM GA!!!!!!!


NAPOKON :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok:

Ahem, aren't you forgetting something? :? :zubo:


pet 02 lis, 2009 6:24 pm
Profil Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
da... da... :zubo:

muzika mi je bila isto super... :biggrinlove:

šalim se... hvala Oz... :thumbs2:

_________________
It is smaller on the outside!


pet 02 lis, 2009 6:25 pm
Profil
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Mimi Sky je napisao/la:
POGLEDALA SAM GA!!!!!!!


NAPOKON :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok: :skok:

Ok... najprije me Nokia oduševila... :zubo:

Onda scenski efekti i priča

Chekovov naglasak... :lolsmjeh:

početak me skoro do suza doveo...

I Leonard Nemoy je bio fantastičan

SVE...

:veselje1: :veselje2: :veselje1: :veselje2: :veselje1: :veselje2:


:navijacica: :navijacica: :navijacica: :navijacica:
Baš mi je drago kaj si pogledala film napokon


Mimi Sky je napisao/la:
Chekovov naglasak... :lolsmjeh:


:zaljubljen:


pet 02 lis, 2009 6:25 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
ja sam skroz pukla od smijanja kad je komjuter zatražio da ponovi što je rekao... :lolsmjeh:

_________________
It is smaller on the outside!


pet 02 lis, 2009 6:26 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
redhair je napisao/la:
Mimi Sky je napisao/la:
Chekovov naglasak... :lolsmjeh:


:zaljubljen:


Našle se dvije :zubo:

_________________
slika


pet 02 lis, 2009 6:53 pm
Profil Web stranica
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Mimi Sky je napisao/la:
ja sam skroz pukla od smijanja kad je komjuter zatražio da ponovi što je rekao... :lolsmjeh:

Fiktor Fiktor najbolji dio filma :zubo: :zaljubljen: :zaljubljen:


pet 02 lis, 2009 7:04 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
redhair je napisao/la:
Fiktor Fiktor najbolji dio filma :zubo: :zaljubljen: :zaljubljen:


:hail: :hail: :hail: Tu se slažem :zubo:
Makar, moram priznat da je film bolji otkad postoji rip ;)

_________________
slika


pet 02 lis, 2009 7:07 pm
Profil Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Kaptan Kurk! Kaptan Kurk! :lolsmjeh:

_________________
It is smaller on the outside!


pet 02 lis, 2009 11:02 pm
Profil
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Mimi Sky je napisao/la:
Kaptan Kurk! Kaptan Kurk! :lolsmjeh:

:zaljubljen: :zaljubljen:

Njegov naglasak je genijalan :zubo:


pet 02 lis, 2009 11:04 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ma... onaj govor na početku sam puštala dvaput jer prvi put nisam ništa razumila od smijeha... :zubo:

_________________
It is smaller on the outside!


pet 02 lis, 2009 11:05 pm
Profil
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Mimi Sky je napisao/la:
Ma... onaj govor na početku sam puštala dvaput jer prvi put nisam ništa razumila od smijeha... :zubo:

Ja sam to puštala više puta tek tolko jer mi se dalo slušat :biggrinlove: :lolsmjeh: :zubo:


pet 02 lis, 2009 11:07 pm
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ma George Kirk rula. :zaljubljen:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


ned 04 lis, 2009 12:12 am
Profil
Trekker

Pridružen/a: ned 10 svi, 2009 2:08 pm
Postovi: 9
Lokacija: Zadar
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Pustimo ove šiparice njihovom maštarenju tko je i koliko sladak i može li izgovoriti pravilno sve suglasnike i samoglasnike.

Ant, slažem se da je ENT popucao po šavovima i da - ako se namjerava snimati 'prošlost' - je najbolje odbaciti kanon i stari timeline. Ali što muči dosta trekija jest: zašto se nije išlo/ ili niti ne razmišlja ići s novom serijom u budućnosti pa čak i 100 godina nakon VOY?

Oz, mislim da si pobrkao lončiće oko zbunjenosti: ako ostane ova situacija iz filma, a ljudi navučeni na ST budu gledali stare serije - tada tek im neće ništa biti jasno - jer je to drugi timeline (što će se btw kužiti jedino kad se sjete ponovo pogledati - što? - wait for it - ST:XI)!!

Kao što rekoh, budućnost, where no one has gone before, pa ako treba i izvan galaksije (btw svemir je velik).

A ako ćemo odbaciti kanon u potpunosti - pa onda nisu trebali sastavljati istu ekipu: umjesto Chekova su mogli staviti Muju iz Tuzle ili umjesto Uhure neku Irenu iz Ukrajine....
A ako je kanon problem scenaristima (jer moraju prvo proučit ST pa sporije pišu), možda da kažemo NASA-im inžinjerima odbace poznate zakone fizike pa će im biti lakše osvajati svemir.

Ima tu puno 'ako'. I meni se film svidio, ali realno to nije 100% ono što je većina trekija očekivala.

_________________
________________________________________________________
Welcome Hu'man - and remember: my house, is my house.


pon 05 lis, 2009 5:15 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan