| Autor/ica |
Poruka |
|
Valkyrie
Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm Postovi: 2711 Lokacija: mental asylum Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Opis Stanja: foundation and empire
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
napokon sam pogledala ST XI  !!! film je bio itekako berićetan  svida mi se cjelokupna ideja scenarija(znaci sami poceci ST-a), film je komican, zanimljiv, uglavnom revolucija u ST-u! a tek glazba u filmu!  i spock i bones i chekov i uhura i scotty i kirk i sulu su genijalni  spock i uhura ^^ i da zasto su unistili vulkan  ? uglavnom, prosli me trnci na zadnjoj sceni: ''Space: the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Her ongoing mission: to explore strange new worlds, to seek out new life-forms and new civilizations; to boldly go where no one has gone before. ''i btw, svi obavezno u kinu gledati!kakve CAM i TS snimke, sram vas bilo 
_________________ No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)
|
| ned 24 svi, 2009 10:17 am |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Pogledao u boljoj verziji i s titlovima... wow... 
_________________
|
| ned 24 svi, 2009 10:48 am |
|
 |
|
Valkyrie
Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm Postovi: 2711 Lokacija: mental asylum Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Opis Stanja: foundation and empire
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
i zaboravila sam dodati genijalno mi je ono scottyevo cudo od prijatelja kojeg su sreli na delta vegi awwwwwwww ^^ s onim okama ^^
_________________ No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)
|
| ned 24 svi, 2009 5:45 pm |
|
 |
|
Fiktorolog
Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm Postovi: 1283 Lokacija: where the wild things are Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: ST: IV Opis Stanja: andy warhol <3
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
alien she je napisao/la: i zaboravila sam dodati genijalno mi je ono scottyevo cudo od prijatelja kojeg su sreli na delta vegi awwwwwwww ^^ s onim okama ^^ kako si mogla zaboraviti spomenuti Chekova on je pregenijalan 
|
| ned 24 svi, 2009 6:01 pm |
|
 |
|
Valkyrie
Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm Postovi: 2711 Lokacija: mental asylum Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Opis Stanja: foundation and empire
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
redhair je napisao/la: kako si mogla zaboraviti spomenuti Chekova on je pregenijalan  spomenula sam ga u prijasnjem postu fiktor fiktor 
_________________ No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)
|
| ned 24 svi, 2009 6:03 pm |
|
 |
|
Fiktorolog
Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm Postovi: 1283 Lokacija: where the wild things are Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: ST: IV Opis Stanja: andy warhol <3
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
alien she je napisao/la: redhair je napisao/la: kako si mogla zaboraviti spomenuti Chekova on je pregenijalan  spomenula sam ga u prijasnjem postu fiktor fiktor  trebala si jedan poseban post o njemu napisati
Fiktor Fiktor
|
| ned 24 svi, 2009 6:05 pm |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
_________________
|
| ned 24 svi, 2009 6:13 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Pogledao jučer opet u kinu i moram priznati da sam vrlo razočaran nedostatkom novih scena... 
_________________

|
| uto 26 svi, 2009 7:46 pm |
|
 |
|
mindfrelling bloodsucker
Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm Postovi: 6900 Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: manipulative and psychotic
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
T'Rapavi je napisao/la: Pogledao jučer opet u kinu i moram priznati da sam vrlo razočaran nedostatkom novih scena...  hahahaha, e pa znas sta, nisam ni ja vidjela nikakve nove scene kad sam 4. put gledala  Samo drugi i treci put 
_________________ "Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."
Sv. Augustin (354-430)
|
| čet 28 svi, 2009 10:23 am |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ja jučer pogledao treći put. Uocio neke nove detalje i propuste. A najviše od svega me nerviralo što u Cinestaru nije bilo dovoljno pojačano, zvuk mi je bio dosta tiši nego na premijeri. Zadnji zvucnici kao da uopće nisu radili.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| čet 28 svi, 2009 11:00 am |
|
 |
|
Cadet 4th year
Pridružen/a: sri 30 sij, 2008 4:11 pm Postovi: 46 Lokacija: Pula
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Evo i kod nas u Pulu je napokon stigao i kako je bilo planirano jučer (subota, 30.05.2009., s početkom u 22.10 h), u ne tako malom društvu, film sam po prvi put pogledao. Kino je bilo dosta popunjeno, ponajviše mladim ljudima (oba spola). To me jako veseli, jer to znači da ipak i kod nas postoji zanimanje za ovu tematiku, posebno kada se uzmu neki od komentara gledatelja koje se moglo čuti tijekom i nakon filma. Naravno, na cure je osobito utjecala i emotivna komponenta. ...
Što se mog osobnog dojma tiče on je dosta podijeljen, ali sve u svemu drago mi je da sam pogledao film i volio bih ga pogledati bar još jedanput kod kuće.
Ipak, žao mi je jer mi se čini da je film mogao biti znatno bolji, kada bi se u određenoj mjeri preradio (da sada ne spominjem kanon i sl.). Evo nekih mojih zamjerki (neka mi netko ne zamjeri):
1. Neobična struktura zapleta, vrhunca i raspleta 2. Neobičan ritam filma (usporenost ili preubrzanost / preskakanje) 3. U nekim situacijama nedovoljno uvjerljiv "ekspresionizam" i interakcije likova (npr. iskazivanje emocija - osim možda Uhure i ponekad dojam kao da se čita knjiga, a ne gleda film) 4. Preblizak kadar filma (posebno kod vanjskih prikaza) 5. Ulazak u warp - bez svjetlosnog traga (kao iz topa)
Postavlja se i pitanje što su zapravo redatelji i pisci htjeli postići sa ovim scenarijem i kako će se priča nastaviti (jer se sve čini kao da je sve ovo zapravo uvod u nešto što tek treba doći ...). U svakom slučaju, vrijedilo bi sve ovo proanalizirati. ...
_________________ HSA - Hrvatska svemirska agencija (http://www.csa.hr)
|
| ned 31 svi, 2009 8:08 pm |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: ned 31 svi, 2009 10:22 pm Postovi: 21
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
ja sam osobno zadovoljan filmom, makar sam očekivao akciju neke druge vrste, ali sve u svemu ocijena je zadovoljavajuća!
Glumci su bili jako dobri i reprezentativni te ocijena 5.
upoznavanje s likovima te prijateljstvo-neprijateljstvo Kirka i Spocka za 5
ma novi sam tu, pa nemogu odmah kritizirati.....
sve je za pet (5) !
_________________ "Laws change depending on who's making them, but justice is justice." -- Odo (A Man Alone)
|
| ned 31 svi, 2009 10:52 pm |
|
 |
|
The Traveler
Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm Postovi: 1198 Lokacija: In the Pale Moonlight Naj Serija: TNG
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
ltd.miroror je napisao/la: ja sam osobno zadovoljan filmom, makar sam očekivao akciju neke druge vrste, ali sve u svemu ocijena je zadovoljavajuća!
Glumci su bili jako dobri i reprezentativni te ocijena 5.
upoznavanje s likovima te prijateljstvo-neprijateljstvo Kirka i Spocka za 5
ma novi sam tu, pa nemogu odmah kritizirati.....
sve je za pet (5) ! Očito si zaboravio glasati u anketi jer nema nijedne ocjene 5. 
_________________ Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably. Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold. Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
|
| pon 01 lip, 2009 10:04 pm |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: ned 31 svi, 2009 10:22 pm Postovi: 21
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Lore je napisao/la: Očito si zaboravio glasati u anketi jer nema nijedne ocjene 5.  hehehehe darežljiv sam.... 
_________________ "Laws change depending on who's making them, but justice is justice." -- Odo (A Man Alone)
|
| uto 02 lip, 2009 3:18 pm |
|
 |
|
Lieutenant
Pridružen/a: sub 28 ožu, 2009 10:04 pm Postovi: 171 Lokacija: Holodeck Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Nisam previse zadovoljan filmom, al buduci da dugo nista od Treka nisam vidio, dat cu mu 8. Humor i štih TOS-a i one stare ekipe je odlican, u tom segmentu je sve poslozeno perfektno. Scene i efekti su fenomenalni, al u to nismo ni sumnjali zar ne? Zbog navedenih razloga sam filmu i dao toliko visoku ocjenu. S druge strane... prica je IMHO slaba, a glavni negativac nedorecen. Ali ono sto je najbitnije je da je kanon brutalno posran. Svi vi sta kazete da nije tako mlatite praznu slamu. Nemojte tolko pljuvat McGuyvera, covjek ima pravo u nekim stvarima  Neznam, nisam ni previse zadovoljan ni sasvim razocaran. Vidjet cemo kuda ce nas ova zavrzlama odvest na kraju. Ali cinjenica je da ovo nije onaj stari dobri trek kojeg svi volimo. Sad kolko cemo voljet ovaj novi ovisi o ukusima. Ah, sta da se radi, kako rece jedan mudar covjek: "Bolje vrabac u ruci nego golub na grani."
_________________ "I'm a doctor, not a battery."
|
| čet 11 lip, 2009 3:44 pm |
|
 |
|