Sada je: sub 27 lip, 2026 11:34 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Sljedeća
 Star Trek XI 

Ocjene filma:
10 38%  38%  [ 18 ]
9 19%  19%  [ 9 ]
8 13%  13%  [ 6 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
6 4%  4%  [ 2 ]
5 2%  2%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 11%  11%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 47

 Star Trek XI 
Autor/ica Poruka
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
napokon sam pogledala ST XI :zaljubljen: :veselje2:!!!

film je bio itekako berićetan :zaljubljen: :lol:

svida mi se cjelokupna ideja scenarija(znaci sami poceci ST-a), film je komican, zanimljiv, uglavnom revolucija u ST-u!

a tek glazba u filmu! =P~

i spock i bones i chekov i uhura i scotty i kirk i sulu su genijalni :zaljubljen:

spock i uhura ^^

i da zasto su unistili vulkan :smrc:?

uglavnom, prosli me trnci na zadnjoj sceni:

''Space: the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Her ongoing mission: to explore strange new worlds, to seek out new life-forms and new civilizations; to boldly go where no one has gone before. ''

i btw, svi obavezno u kinu gledati!kakve CAM i TS snimke, sram vas bilo [-X

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


ned 24 svi, 2009 10:17 am
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Pogledao u boljoj verziji i s titlovima... wow... :biggrinlove:

_________________
slika


ned 24 svi, 2009 10:48 am
Profil Web stranica
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
i zaboravila sam dodati genijalno mi je ono scottyevo cudo od prijatelja kojeg su sreli na delta vegi :lolsmjeh:

awwwwwwww ^^

s onim okama ^^

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


ned 24 svi, 2009 5:45 pm
Profil
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
alien she je napisao/la:
i zaboravila sam dodati genijalno mi je ono scottyevo cudo od prijatelja kojeg su sreli na delta vegi :lolsmjeh:

awwwwwwww ^^

s onim okama ^^

kako si mogla zaboraviti spomenuti Chekova on je pregenijalan :biggrinlove:


ned 24 svi, 2009 6:01 pm
Profil
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
redhair je napisao/la:
kako si mogla zaboraviti spomenuti Chekova on je pregenijalan :biggrinlove:


spomenula sam ga u prijasnjem postu :mrgreen:

fiktor fiktor :lolsmjeh:

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


ned 24 svi, 2009 6:03 pm
Profil
Fiktorolog
Fiktorolog
Avatar

Pridružen/a: sub 25 tra, 2009 10:11 pm
Postovi: 1283
Lokacija: where the wild things are
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: andy warhol <3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
alien she je napisao/la:
redhair je napisao/la:
kako si mogla zaboraviti spomenuti Chekova on je pregenijalan :biggrinlove:


spomenula sam ga u prijasnjem postu :mrgreen:

fiktor fiktor :lolsmjeh:

trebala si jedan poseban post o njemu napisati

Fiktor Fiktor :lolsmjeh: :lolsmjeh:


ned 24 svi, 2009 6:05 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
"How old are you??"
"17." :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

_________________
slika


ned 24 svi, 2009 6:13 pm
Profil Web stranica
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Pogledao jučer opet u kinu i moram priznati da sam vrlo razočaran nedostatkom novih scena... :lolsmjeh:

_________________
slika


uto 26 svi, 2009 7:46 pm
Profil Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
T'Rapavi je napisao/la:
Pogledao jučer opet u kinu i moram priznati da sam vrlo razočaran nedostatkom novih scena... :lolsmjeh:



hahahaha, e pa znas sta, nisam ni ja vidjela nikakve nove scene kad sam 4. put gledala :zubo: Samo drugi i treci put :lolsmjeh:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 28 svi, 2009 10:23 am
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ja jučer pogledao treći put. Uocio neke nove detalje i propuste. A najviše od svega me nerviralo što u Cinestaru nije bilo dovoljno pojačano, zvuk mi je bio dosta tiši nego na premijeri. Zadnji zvucnici kao da uopće nisu radili.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


čet 28 svi, 2009 11:00 am
Profil ICQ
Cadet 4th year
Cadet 4th year
Avatar

Pridružen/a: sri 30 sij, 2008 4:11 pm
Postovi: 46
Lokacija: Pula
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Evo i kod nas u Pulu je napokon stigao i kako je bilo planirano jučer (subota, 30.05.2009., s početkom u 22.10 h), u ne tako malom društvu, film sam po prvi put pogledao. Kino je bilo dosta popunjeno, ponajviše mladim ljudima (oba spola). To me jako veseli, jer to znači da ipak i kod nas postoji zanimanje za ovu tematiku, posebno kada se uzmu neki od komentara gledatelja koje se moglo čuti tijekom i nakon filma. Naravno, na cure je osobito utjecala i emotivna komponenta. ...

Što se mog osobnog dojma tiče on je dosta podijeljen, ali sve u svemu drago mi je da sam pogledao film i volio bih ga pogledati bar još jedanput kod kuće.

Ipak, žao mi je jer mi se čini da je film mogao biti znatno bolji, kada bi se u određenoj mjeri preradio (da sada ne spominjem kanon i sl.). Evo nekih mojih zamjerki (neka mi netko ne zamjeri):

1. Neobična struktura zapleta, vrhunca i raspleta
2. Neobičan ritam filma (usporenost ili preubrzanost / preskakanje)
3.
U nekim situacijama nedovoljno uvjerljiv "ekspresionizam" i interakcije likova (npr. iskazivanje emocija - osim možda Uhure i ponekad dojam kao da se čita knjiga, a ne gleda film)
4. Preblizak kadar filma (posebno kod vanjskih prikaza)
5. Ulazak u warp - bez svjetlosnog traga (kao iz topa)

Postavlja se i pitanje što su zapravo redatelji i pisci htjeli postići sa ovim scenarijem i kako će se priča nastaviti (jer se sve čini kao da je sve ovo zapravo uvod u nešto što tek treba doći ...). U svakom slučaju, vrijedilo bi sve ovo proanalizirati. ...

_________________
HSA - Hrvatska svemirska agencija (http://www.csa.hr)


ned 31 svi, 2009 8:08 pm
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: ned 31 svi, 2009 10:22 pm
Postovi: 21
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
ja sam osobno zadovoljan filmom, makar sam očekivao akciju neke druge vrste, ali sve u svemu ocijena je zadovoljavajuća!

Glumci su bili jako dobri i reprezentativni te ocijena 5.

upoznavanje s likovima te prijateljstvo-neprijateljstvo Kirka i Spocka za 5

ma novi sam tu, pa nemogu odmah kritizirati.....

sve je za pet (5) !

_________________
"Laws change depending on who's making them, but justice is justice." -- Odo (A Man Alone)


ned 31 svi, 2009 10:52 pm
Profil
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
ltd.miroror je napisao/la:
ja sam osobno zadovoljan filmom, makar sam očekivao akciju neke druge vrste, ali sve u svemu ocijena je zadovoljavajuća!

Glumci su bili jako dobri i reprezentativni te ocijena 5.

upoznavanje s likovima te prijateljstvo-neprijateljstvo Kirka i Spocka za 5

ma novi sam tu, pa nemogu odmah kritizirati.....

sve je za pet (5) !

Očito si zaboravio glasati u anketi jer nema nijedne ocjene 5. :zubo:

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


pon 01 lip, 2009 10:04 pm
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: ned 31 svi, 2009 10:22 pm
Postovi: 21
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Lore je napisao/la:
Očito si zaboravio glasati u anketi jer nema nijedne ocjene 5. :zubo:



hehehehe

darežljiv sam.... ;)

_________________
"Laws change depending on who's making them, but justice is justice." -- Odo (A Man Alone)


uto 02 lip, 2009 3:18 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sub 28 ožu, 2009 10:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Holodeck
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Nisam previse zadovoljan filmom, al buduci da dugo nista od Treka nisam vidio, dat cu mu 8.
Humor i štih TOS-a i one stare ekipe je odlican, u tom segmentu je sve poslozeno perfektno. Scene i efekti su fenomenalni, al u to nismo ni sumnjali zar ne? Zbog navedenih razloga sam filmu i dao toliko visoku ocjenu. S druge strane... prica je IMHO slaba, a glavni negativac nedorecen. Ali ono sto je najbitnije je da je kanon brutalno posran. Svi vi sta kazete da nije tako mlatite praznu slamu. Nemojte tolko pljuvat McGuyvera, covjek ima pravo u nekim stvarima ;)
Neznam, nisam ni previse zadovoljan ni sasvim razocaran. Vidjet cemo kuda ce nas ova zavrzlama odvest na kraju. Ali cinjenica je da ovo nije onaj stari dobri trek kojeg svi volimo. Sad kolko cemo voljet ovaj novi ovisi o ukusima.

Ah, sta da se radi, kako rece jedan mudar covjek: "Bolje vrabac u ruci nego golub na grani."

_________________
"I'm a doctor, not a battery."


čet 11 lip, 2009 3:44 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan