Sada je: sri 24 lip, 2026 5:33 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 1690 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 113  Sljedeća
 Predstavite se 
Autor/ica Poruka
Trekker
Avatar

Pridružen/a: ned 24 srp, 2011 2:16 am
Postovi: 5
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: vulkanac
Post Re: Predstavite se
Pozdrav svima. Ja sam mali_macor. To mi je inače i nadimak u životu. Vjerojatno jer savršeno iskorištavam svoju "naivnost". Baš i kao mali mačići kad nešto žele. Tko može odoljeti malom mačiću kad ga pogleda onim svojim umiljatim očima. star trek pratim od kad znam za sebe. sve serije i filmove odgledao sam više puta. Najdraži serijal mi je voyager. Moram priznati da se i danas s 22 godine rasplačem kad čujem You are my sunshine. Tu scenu nikad neću zaboraviti. Cura mi inače tvrdi da sam vulkanac jer nikad ne pokazujem osjećaje (ona bi doduše rekla da ih ni nemam). Na ovaj forum došao sam slučajno tražeči nešto sasvim drugo. Ja živim u nekom svom svijetu. Izmišljenom, tužnom i usamljenom. Imam više internet prijatelja nego pravih. Nemojte me krivo shvatiti imam puno poznanika, ali malo kome dopuštam da me upozna. Vjerojatno nitko osim moje djevojke nezna sve o meni. Nadam se da među vama ima ljudi s kojima ću moći popričati, a da me nakon toga ne smatraju čudakom. U ovom svijetu nije dobro u glavi imati SF film. sad ću prestati pisati nadajuući se da je barem jedna osoba pročitala do kraja.

_________________
slika


uto 26 srp, 2011 12:41 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Predstavite se
Pozz mali_macor :hallo:

Ja san procita 8) ..samo neslazen se da je izmisljeni svit tuzan ..u biti je flexibilan ..stvarni zivot je taj koji daje povremene muke :zubo:

Ta mala mackica u potpisu je preslatka ..valjda nije diblja ko one moje okolokucne mackice koje se nece pripitomit :zubo:

_________________
Surviving the new decade


uto 26 srp, 2011 3:28 am
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Predstavite se
Welcome mali_macor! Postaj dugo i berićetno. :vulcan:

_________________
Image


uto 26 srp, 2011 10:58 am
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Predstavite se
pozdrav :D

_________________
slika


uto 26 srp, 2011 3:49 pm
Profil YIM Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Predstavite se
Uhuu drugi usamljenik u tjedan dana. :lol:


uto 26 srp, 2011 3:59 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Predstavite se
Miki je napisao/la:
Uhuu drugi usamljenik u tjedan dana. :lol:

:thumbs2: možda i on nešto upeca :mrgreen:
btw :hallo:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


uto 26 srp, 2011 4:24 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Predstavite se
Dobrošao! :hallo: Have fun and drink Kanar :mrgreen:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 26 srp, 2011 7:36 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Predstavite se
Dobrodošao mačore :hallo:

Ovdje imaš više ljubitelja mačaka koje predvodi Točkica (po Spot iz TNGa), zna se naići i na ljubitelje Voyagera (no glavne predvodnice nema u zadnje vrijeme 8-[ ),... a što se tiče smatranja čudakom, ovdje smo ti manje više svi čudaci (a postoje i Čudakovići :mrgreen: ) pa ćemo te smatrati čudnim samo ako ispadneš previše 'normalan' :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 26 srp, 2011 7:55 pm
Profil
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: Predstavite se
Mali_macor kaže da je usamljen i tužan te da ima više virtualnih nego stvarnih prijatelja. Jel to znači da ti je i cura virtualna? :lol:

Hellcome!! \m/

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


uto 26 srp, 2011 9:15 pm
Profil ICQ Web stranica
Trekker
Avatar

Pridružen/a: ned 24 srp, 2011 2:16 am
Postovi: 5
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: vulkanac
Post Re: Predstavite se
Hvala svima na pozdravima. I cura mi je bila virtualna prvih 6 mjeseci s obzirom da smo se upoznali na internetu :D

_________________
slika


uto 26 srp, 2011 10:38 pm
Profil
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: Predstavite se
Hehe, znao sam. :zubo:

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


sri 27 srp, 2011 12:17 am
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm
Postovi: 811
Lokacija: treća s desno od kraja
Spol: Ženski
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: not martian
Post Re: Predstavite se
dobrodošao!! :mrgreen:

_________________
run you clever boy and remember...


sri 27 srp, 2011 3:39 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 31 srp, 2011 12:26 pm
Postovi: 82
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: hjuman
Post Re: Predstavite se
Pozdrav svim članovima!

Stranica, kao i forum, izgleda zaista dobro urađena.

_________________
Today's scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality.
- Nikola Tesla


ned 31 srp, 2011 8:45 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Predstavite se
Dobrodošao, beta! :hallo:

@7700, ovo je forum od udruge i jedna od svrha mu i jeste da privuče članstvo, tako da to nikako nije zabadanje nosa :)

U udružnom podforumu (kao i na webu) se često zna pronaći informacija kad su sastanci i što će se raditi (a ovdje ima i mapa i slika kako doći do nas, pa navrati kad ćeš htjeti :)
Jedino imaj u vidu da tokom 7-8 mjeseca nema baš puno aktivnosti jer je dosta ekipe iznav ZG i sl ;)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 31 srp, 2011 9:16 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Predstavite se
beta je napisao/la:
Pozdrav svim članovima!

Stranica, kao i forum, izgleda zaista dobro urađena.


Pozz beta :hallo:

_________________
Surviving the new decade


pon 01 kol, 2011 2:38 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1690 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 113  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan