| Autor/ica |
Poruka |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...pa di?? ja nigdje nisam videl... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pet 23 lip, 2006 10:28 pm |
|
 |
|
Counselor
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am Postovi: 3252 Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
|
sama sebi...al se ne slušam baš... 
_________________ njanjanja
|
| pet 23 lip, 2006 10:35 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
pozdrav ljudi, idem ja malo gledati trek.
veceras na repertoaru imam jednu epku TNG-a i jednu Enta. neka pati koga smeta, Ent je dio Treka...
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| pet 23 lip, 2006 11:30 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
Samo to? Ja ću udarit 4 komada TNG-a.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| pet 23 lip, 2006 11:39 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
udri jace manijace... 7 epizoda iz 4 serije 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pet 23 lip, 2006 11:45 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...trek mix... hmmm ... bu mu se sve zmešalo!!
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 24 lip, 2006 12:16 am |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
O cemu se ovdje prica?
Neda mi se citat toliko postova...
|
| sub 24 lip, 2006 1:08 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
Nightshoot je napisao/la: O cemu se ovdje prica? Neda mi se citat toliko postova...
mogo si procitati predhodna 4 posta, nije to tako tesko
radi se o tome sto ce tko gledati.
enivej, meni je moj TNG ostao nedostupan (kriva soba u krivo vrijeme i nrzovoljni otac koji spava u sobi između) tako da sam si priustio In A Mirror, Darkly 1 i 2.
ali jos mi se nespava, a DVD je jos vruc... 
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 24 lip, 2006 1:14 am |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Ant je napisao/la: Nightshoot je napisao/la: O cemu se ovdje prica? Neda mi se citat toliko postova... mogo si procitati predhodna 4 posta, nije to tako tesko  radi se o tome sto ce tko gledati. enivej, meni je moj TNG ostao nedostupan (kriva soba u krivo vrijeme i nrzovoljni otac koji spava u sobi između) tako da sam si priustio In A Mirror, Darkly 1 i 2. ali jos mi se nespava, a DVD je jos vruc... 
Cekaj sta se dogodilo sa tvojim TNG?
|
| sub 24 lip, 2006 1:16 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
ostao mi u sobi do koje mogu doci samo iz druge sobe, a u drugoj sobi mi stari spava, a ne zelim ga probuditi.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 24 lip, 2006 1:20 am |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Ant je napisao/la: ostao mi u sobi do koje mogu doci samo iz druge sobe, a u drugoj sobi mi stari spava, a ne zelim ga probuditi.
Aha...e vidis, a ja cu bas nocas gledati koliko god stignem epizoda jer cu gledati u dnevnoj na DVD playeru koj podrzava taj format....
|
| sub 24 lip, 2006 1:23 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
Nightshoot je napisao/la: Aha...e vidis, a ja cu bas nocas gledati koliko god stignem epizoda jer cu gledati u dnevnoj na DVD playeru koj podrzava taj format....
pa sto onda jos radis za kompom?
da ja imam mogucnost gledati trek na TVu i to jos povecem TVu, nebi izlazio iz sobe (dobro, to ni ovako ne cinimi, ali nema veze). ja da bi gledao trek na telki moram uzet laptop pa ga spojit na tv, pa tek onda mogu uzivati. a pogodi gdje se laptop nalazi...
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 24 lip, 2006 1:28 am |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Ant je napisao/la: Nightshoot je napisao/la: Aha...e vidis, a ja cu bas nocas gledati koliko god stignem epizoda jer cu gledati u dnevnoj na DVD playeru koj podrzava taj format.... pa sto onda jos radis za kompom? da ja imam mogucnost gledati trek na TVu i to jos povecem TVu, nebi izlazio iz sobe (dobro, to ni ovako ne cinimi, ali nema veze). ja da bi gledao trek na telki moram uzet laptop pa ga spojit na tv, pa tek onda mogu uzivati. a pogodi gdje se laptop nalazi...
U drugoj sobi gdje ti pajki strai....
JA cekam da mi se sestre maknu sa TV-a...ali nikud mi se ne zuri jer imam cijelu noc...
|
| sub 24 lip, 2006 1:30 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
Nightshoot je napisao/la: ali nikud mi se ne zuri jer imam cijelu noc...
de'c d spirit!
cijela noc pred tobom, TV također, DVD u playeru, izvalis se na sofi, (ja bi uzeo i nesto za grickat), pa mozda padne i neka TOS/rani TNG epka.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 24 lip, 2006 1:32 am |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
SAda kada to kazes....Moram nekako ranije maknut sestre s tog TV-a
|
| sub 24 lip, 2006 1:34 am |
|
 |
|