| Autor/ica |
Poruka |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Dax - gay?
Tražila sam si novu sliku za avatar i surfajući i pretražujući slike na letila sam na Ezri kak se žvali s Kirom ( Mirror ), onda sam se sjetila da je i Jadzia imala takve egzibicije s Lenarom ( ako se ne varam ). Malo su scenaristi pogejili Daxa ( ali meni to ni najmanje ne smeta da ja i dalje obožavam Dax ). kaj vi mislite?
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 04 lis, 2008 11:18 am |
|
 |
|
Felis Minor
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm Postovi: 2937 Lokacija: Heterotopija <3 Opis Stanja: namjerila se kosa na brus Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
|
 Re: Dax - gay?
Ja mislim da je to sasvim normalno jer ni Jadzia ni Ezri nisu samo žene. Imaju sjećanja muškaraca, pa ponekad i muške osjećaje.
_________________ Miruj u njih. Kako znadu rade, a da znadu, bilo bi ih sram; želi radje, grudi kad ohlade, da ne bude tako nam.
Hugo Badalić, Otkud pjesan?
|
| sub 04 lis, 2008 11:22 am |
|
 |
|
The Traveler
Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm Postovi: 1198 Lokacija: In the Pale Moonlight Naj Serija: TNG
|
 Re: Dax - gay?
Ezri je napisao/la: Malo su scenaristi pogejili Daxa ( ali meni to ni najmanje ne smeta da ja i dalje obožavam Dax ). kaj vi mislite? Tipično shvaćanje čovjeka iz 20. st. To i jest na neki način cilj Star Treka. Da stvati koje današnjem čovjeku izgledaju neshvatljivo, da su u budćnosti sasvim normalne. kaj ja mislim? ne mislim ništa. razmišljam o meni zanimljivijim temama.
_________________ Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably. Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold. Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
|
| sub 04 lis, 2008 12:05 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Dax - gay?
Dax opcenito ne samo jadzia je bisexualna osoba iz vise razloga , prvi razlog je to sta sam dax simbiont ne bira spol svog domacina i prikupljanjem iskustava ona spola , moze i prenijet neke osobine i privlacnosti koje gaje i muska i zenska osoba, druga stvar u futuristickom drustvu bi takvo nesto bilo potpuno normalno s obzirom da svak ima pravo izbora nacina kako ce zivjet Inace nije dax samo bisex osoba na memory alphi pise da je i elim garak isto slicne orijentacije ali to nikad nije pokazano, e i dax nije gay jer ako ja dobro shvacam to su homosexualne osobe a dax je bisexualna 
_________________ Surviving the new decade
|
| sub 04 lis, 2008 12:57 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Dax - gay?
Dakle Dax je bi Onda je zapravo cijela rasa Trilla bi. Cool.
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 04 lis, 2008 2:47 pm |
|
 |
|
Felis Minor
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm Postovi: 2937 Lokacija: Heterotopija <3 Opis Stanja: namjerila se kosa na brus Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
|
 Re: Dax - gay?
Ja bih rekla da nezdruženi ne moraju biti. 
_________________ Miruj u njih. Kako znadu rade, a da znadu, bilo bi ih sram; želi radje, grudi kad ohlade, da ne bude tako nam.
Hugo Badalić, Otkud pjesan?
|
| ned 05 lis, 2008 5:00 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Dax - gay?
Nisam bas siguran da je Dax gay... Kao sto si i sama napisala, nisu "prave" Dax i Kira brijale... to su radile njihove zle verzije iz mirror universea A sto se tice onog poljupca izmedju Dax i bivse mu/joj zene,... na to gledam vise kao da je netko promjenio spol. I dalje ga smatras istom/slicnom osobom, jer orginalno si se zaljubio u osobu koja je suprotnog spola.... volis samo nju kao osobu a ne spol...
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| pon 06 lis, 2008 3:18 pm |
|
 |
|
Lieutenant
Pridružen/a: sri 01 lis, 2008 1:25 pm Postovi: 155
|
 Re: Dax - gay?
hm...po meni rasa Trilla nemaju takvu sexualnu orijetacije... mislim na gay i te fore.... ali mogu slobodno reč da im zavidim jer imaju priliku iskusit puno stvari .... 
_________________ "Danas su oružja utihnula. Velika je tragedija došla kraju. Spoznali smo gorčinu poraza i ushit trijumfa. Iz obojeg smo naučili da nema povratka. Moramo kročiti naprijed, da u miru očuvamo ono što smo stekli u ratu"
|
| uto 07 lis, 2008 8:36 am |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 4:12 pm Postovi: 72 Lokacija: City Lakat at Cardassia prime
|
 Re: Dax - gay?
Jadzia treba ići kod Quarka da joj nabavi tablete protiv glista tako da se riješi one Dax gliste u sebi
_________________ ____________
    For Cardassia!!!
|
| sub 11 lis, 2008 6:06 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Dax - gay?
Pa nitko ju nije tjerao da ima tu glistu u sebi.... I to je crv 
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 11 lis, 2008 7:21 pm |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 4:12 pm Postovi: 72 Lokacija: City Lakat at Cardassia prime
|
 Re: Dax - gay?
Ma bilo to crv ili glista bezveze je.Bilo je bolje da su nasli neki inkbuator za tog crva ili ga jednostavno stavili sa ostalim crvima u vrt 
_________________ ____________
    For Cardassia!!!
|
| sub 11 lis, 2008 7:38 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Dax - gay?
Ali kad maknu crva onda domaćin umre
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 11 lis, 2008 9:37 pm |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 Re: Dax - gay?
Ezri je napisao/la: Ali kad maknu crva onda domaćin umre Točno... a i taj "crv" domaćinu daje znanje, iskustvo, mudrost koja često seže stotinama godina u prošlost. A sad... Jel Dax gay... mislim da ne, pogotovo ako se misli na samog Dax-simbionta, jer nema spol. Istina je da simbiont projicira na domaćina svoje emocije iz prošlih života stoga je domaćinu teško ostati ravnodušnim na npr. domaćina koji nosi simbionta s kojim je ovaj nekoć možda imao djecu, ali simbiont i domaćin se međusobno isprepliću i mislim da ni jedan ni drugi ne prevladavaju. A i spolna orjentacija svih, pa tako i Trilla je... sklonost.
_________________
|
| sub 11 lis, 2008 10:04 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Dax - gay?
Zapravo Dax nije gay, koliko se da vidjeti po bivšim domaćinima, no kroz naše uskogrudne zemaljske oči to se može protumačiti kao gay zato što se se zadnje dvije "domaćice" ljubile sa istim spolom - što danas znači gay. Dakle Jadzia i Ezri su hetero ( Jadzia/Worf, Ezri/Bashir) koliko se dalo vidjeti ali su imale dozu bisex. u sebi. Dax, kao Dax, crv, nije gay, ali domaćini su nekim dijelom bi.
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 11 lis, 2008 11:49 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Dax - gay?
Tako je ezri , uostalom tesko je ignorirat osjecaje koji su se skupljali u simbiontu stotinama godina pa je i ta bisexualnost shvatljiva , inace koliko simbiont zivi ?
_________________ Surviving the new decade
|
| ned 12 lis, 2008 12:03 am |
|
 |
|