
Re: Pitam admina- smajlici
Lucrezia BORGia je napisao/la:
Black_Raven je napisao/la:
Mr.bobo je napisao/la:
...a sad oko postova...
...to je moj ispušni ventil...
daj si nađi curu...lol...

ili bar decka, bar njih ima u udruzi

dosta vise sa tim

bolje vas dvoje nadjite nekog ... pa s njime/njom provedite vrijeme, nego da idete drugima prigovarat
joj... kak mrzim kad ljudi idu drugima pricati da nadju decka/curu... kao to sto imas decka/curu te cini boljom i drustveno prihvatljivijom osobom... vecini ni to ne pomaze

ufff...
modovi... dajte vise pobrisite ovaj niz offtopica