Moram priznati da serija nema nikakve veze sa filmom i da ekipa koja misli spojiti te dvije stvari neka niti ne pokušava. Morate imati zbilja debele živce ako želite odgledati pilot, te se naviknuti na totalno izmjenjene stvari u seriji. Prizajem meni je trebalo neko vrjema i vjerujem da je i njima, jer su tek poštenu špicu dobili tek nako prvih 10 epizoda, a i radnja se malo pokrenula kada su prestali izmišljati neke spike sa elijenskom kulturom u odnosu na zemlju, nekim glupim spikama sa mjenjanjem kostima da bi mogli rješavat neke plotove u seriji, pa onda opet stalno neke interne spike vezane za migoljenje ispred security gardova, uglavnom sumljam da je tako razvijena elijenska rasa glupa na neke zemaljske fore koje se prodaju u seriji. Pa ta cjela spika sa tim riftovima uglavnom nije dobro objašnjena itd..
Serija je odma trebala krenuti sa radnjom a ne okolišati prvih 10 epizoda pa vjerujem da bi bila puno populaenija jer priznajem zna me dosta nasmijati... zato tko prožvaće uvod neće požaliti jer su komadi u seriji dosta zgodni...


