Sada je: pet 26 lip, 2026 3:43 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 Lansiran portal SciFi Centra 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
buco je napisao/la:
Nego jer voditelji portala imaju kakovu naknadu za delo.?..

To bi me bas zanimalo jer su slicni uradci u pay-tv svijetu bas zato bili i radjeni ..
Stavljane su reklame i manja grupa ljudi je zaradjivala novac od toga ...bez brige niko drugi ni ima koristi osim njih naravno....

Zato me bas zanima komercijalna strana portala ako ni vojna tajna ..koliko je tjedna placa....urednistva i vodstva portala..?..da znamo cilu istinu o smislu pothvata a bez komercijalnog raporta to nebumo znali...


covjece... koliko je tebe taj pay-tv svijet s*ebao...
sve je ili za pare ili apsolutno nista od toga
pare pare pare pare i stalno pare
nije ni cudo sto ti se TNG ne svidja... jednostavno ti je nepojmljivo da netko nekaj radi iz entuzijazma ili cisto zato da pomogne nekom...

eh... ja se nadam da necu ostariti u nesto slicno tebi... tuzno je to...

Chakyjeva propovjed #31415 :)

@Miroslav ... stavite ezrin banner ako moze

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sub 22 pro, 2007 6:50 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Gosp. Buco vrijeđa sve dobre ljude koji su godinama radili na SFC-u, bez ijedne lipe naknade, odvajali svoje slobodno vrijeme i svoj novac da bi obogatili hrvatsku SF internet scenu. Zaista otužno, no što se može ima nas svakakvih. Uostalom, mi volimo dobru konkurenciju, pa se vi gosp. Buco malo isprsite i pokažite svoje adute, napravite nešto fantastično. Čekamo s nestrpljenjem.

@Chaky
Nema problema ;)

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 24 pro, 2007 10:21 pm
Profil Web stranica
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Chaky je napisao/la:
stavite ezrin banner ako moze


Očito ne... :cry:

_________________
It's me. Dax !


pet 28 pro, 2007 1:58 am
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Ezri je napisao/la:
Chaky je napisao/la:
stavite ezrin banner ako moze


Očito ne... :cry:


Staviti ćemo Ezri, ne brini. :)

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sub 29 pro, 2007 7:03 pm
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Jel moze netko javiti miroslavu da naseg bannera jos uvijek nema gore...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sub 05 sij, 2008 11:34 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
...mogu ja...
...a ovo što je o Buci rekao stoji...
...mislim da potkopavati nečiji dugotrajni rad nije u redu, ako još i nema pojima o čemu se radi i kakve su aktivnosti na tom boardu... ;)

...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 08 sij, 2008 3:08 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
...link je stavljen...
...banner bude, strpljenja ljudi... ;)

...a ni vi niste postavili njihov...
...ili se varam?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 08 sij, 2008 3:09 pm
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Mr.bobo je napisao/la:
...link je stavljen...
...banner bude, strpljenja ljudi... ;)

cesto bude da bez guranja nema nicega... pa eto ... guram

Mr.bobo je napisao/la:
...a ni vi niste postavili njihov...
...ili se varam?

strpljenja... :)
kod nas je Q malcice zaposlen... i prakticki jedini covjek koji trenutno radi na webu
pretpostavljam da je kod njih to malo drugacije... ipak su oni on-line zajednica prije svega

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


uto 08 sij, 2008 5:12 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
...ali i oni su isto zaposleni...
...i isto imaju okolo obaveza...

...imaju i okupljanja... tako da ipak nisu samo online likovi...
...ja sam ih upoznao 10-tak...

...tak da se sve svodi na strpljenje... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 08 sij, 2008 5:45 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Jel zna netko zasto Crogate forum ne radi? I kad ce proradit? Malo ot, al nisam znao gdje drugdje pitati

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pet 11 sij, 2008 12:57 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
sta crogate ima svoj posebni forum?
a ja mislio da je sve jedan veliki forum :-s

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 11 sij, 2008 2:42 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
Da, adresa je http://www.stargate-hr.info/nesto

Mislim da se sad zove SGCroatia, prije je bio Crogate

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pet 11 sij, 2008 8:38 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm
Postovi: 775
Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
MacGyver je napisao/la:
Da, adresa je http://www.stargate-hr.info/nesto

Mislim da se sad zove SGCroatia, prije je bio Crogate


SGC više ne radi ... dok očito ne srede neke stvari ...

Crogateu je adresa: http://www.sfcentar.com/crogate/

_________________
slika
The woods are lovely, dark and deep,
But I have promises to keep,
And miles to go before I sleep,
And miles to go before I sleep...


ned 13 sij, 2008 3:57 pm
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
eto... mi smo svoj dio posla obavili... banner scifi centra je gora na nasoj stranici
sad cekamo sci-fi centar :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 13 sij, 2008 4:36 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Lansiran portal SciFi Centra
-fallen-one- je napisao/la:
MacGyver je napisao/la:
Da, adresa je http://www.stargate-hr.info/nesto

Mislim da se sad zove SGCroatia, prije je bio Crogate


SGC više ne radi ... dok očito ne srede neke stvari ...

Crogateu je adresa: http://www.sfcentar.com/crogate/


Oce proradit ponovo?

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


ned 13 sij, 2008 7:16 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan