|
Sada je: sub 27 lip, 2026 4:22 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
PARTIJA
Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am Postovi: 1695 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
|
 Re: Dinamo Zagreb
Jednostavno se vidjela razlika u klasi, nikakva posebna filozofija ovdje nije potrebna. Rutina s kojom je Lyon držao 2-0 u drugom poluvremenu najbolja je ilustracija odnosa snaga.
|
| uto 27 ruj, 2011 10:37 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Dinamo Zagreb
Da, Dinamo je ovu utakmicu dosta loše odigrao, u skladu s tradicijom da jedno odigraju odlično, a drugu potonu... Šta se može, čeka se 18.10. i domaća tekma s Ajaxom 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| uto 27 ruj, 2011 10:50 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm Postovi: 1179 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact
|
 Re: Dinamo Zagreb
Cvicek je napisao/la: Da, Dinamo je ovu utakmicu dosta loše odigrao, u skladu s tradicijom da jedno odigraju odlično, a drugu potonu... Šta se može, čeka se 18.10. i domaća tekma s Ajaxom  da, nije išlo, šteta . kao što kažeš nadat nam se za iduću tekmu .
|
| uto 27 ruj, 2011 10:54 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Dinamo Zagreb
Kud onog balavca Kovačića koji još nije punoljetan guraju od prve minute protiv velikih momaka Da je tekma trajala 180 minuta, Dinamo bi dao gol. Dao bi i Lyon još par, al glavno da bi Dinamo dao. Prvih pola sata su bili nikakvi, smetala za lyonski napad, presporo su se otvarali. Sammir uporno kroz dvojicu-trojicu želi. Pokrivač je bio pod nekim polu-faulom kad je poslao loptu Gomisu. Vela je daltonist. Stalno govori 'crveni', kad ono Lyon je baš pinky. 
|
| uto 27 ruj, 2011 10:56 pm |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Dinamo Zagreb
Ne treba se tu previše zamjerat Dinamu, mislim da su odigrali na razini svojih mogućnosti.
Sreća po njih da Lyonu predstoji derbi protiv PSG-a, pa si nisu smjeli dozvolit da se igrači previše potroše. Da su u drugom poluvremenu nastavili u ritmu iz prvog, pitaj Boga kako bi završilo.
Sad se, kako Cviček reče, čeka tekma s Ajaxom, koja će bit definitivan pokazatelj Dinamovih mogućnosti. Ajax mora ić po sva tri boda ako želi zadržat korak sa Lyonom. Samo neka vas ne zavara ovaj poraz 3:0 od Reala, Real je ipak trenutno druga najjača momčad svijeta. Ajax je prilično dobar.
|
| uto 27 ruj, 2011 11:01 pm |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Dinamo Zagreb
Ajax je večeras brutalno prizemljio Dinama, a moglo je bit i brutalnije.
Dinamo je igrao okej za naše pojmove, ali to je ipak debelo ispod Champions League nivoa. Trenutno su jedina momčad sa tri poraza, bez zabijenog gola. Samo dno lige.
Ubrojimo li tu i Malmo, to su četiri poraza u nizu uz gol razliku 0:7. Plasman u LP jest veliki uspjeh, ali ovo svejedno izgleda jako jako loše.
|
| uto 18 lis, 2011 11:24 pm |
|
 |
|
PARTIJA
Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am Postovi: 1695 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
|
 Re: Dinamo Zagreb
Bitno da je Kruno zadovoljan.
|
| uto 18 lis, 2011 11:26 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Dinamo Zagreb
shirajzl je napisao/la: Bitno da je Kruno zadovoljan. Tako je, kaže da nitko na igru ni ništa drugo nema što prigovoriti Nakon Reala stvarno nitko nije imao ništa za prigovoriti. Nakon Lyona bi se našle zamjerke, ali poraz u gostima nije kraj svijeta. Sada nakon Ajaxa ne znam što se NEMA za prigovoriti, osim možda na Kelavine odlične obrane koje su nas spasile od totalnog potopa... Koma Prošle godine je partizan LP završio s 6 poraza i gol razlikom -11 (2/13) ... možemo se nadti da će Dinamo barem od njih biti bolji 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| uto 18 lis, 2011 11:36 pm |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Dinamo Zagreb
Cvicek je napisao/la: Prošle godine je partizan LP završio s 6 poraza i gol razlikom -11 (2/13) ... možemo se nadti da će Dinamo barem od njih biti bolji Škakljivo. Slijedeću igraju u Amsterdamu, Ajax si ne smije dozvolit opuštanje jer je Lyon kod Reala stradao gore nego oni (4:0) pa se za drugo mjesto vodi mrtva utrka i gol razlika je itekako važna. Igračima Dinama je u ovom trenutku moral sigurno vrlo nizak i mislim da ih u Amsterdamu čekaju još gore muke. Već vidim da će Dinamo sad ić liječit komplekse u HNL-u, a slijedeće kolo im dolazi... Rijeka. 
|
| uto 18 lis, 2011 11:50 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Dinamo Zagreb
Ide Dinamu, a? Ae, rasturit ćemo na Santiago Bernabeuu.
|
| sri 02 stu, 2011 11:30 pm |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Dinamo Zagreb
Mizerija. Ulazak u Ligu Prvaka jest uspjeh, ali mislim da nikome nije u interesu da Dinamo ostane zapisan kao najlošiji sudionik Lige prvaka u povijesti...
4 utakmice, 4 poraza, gol razlika 0:9...
Neslavni rekord još uvijek drži Maccabi Haifa, svih 6 poraza, uz gol razliku 0:8. Dinamu fakat ne gine da preuzme titulu najgoreg svih vremena. Moraju kod kuće zabit Lyonu, jer će na Santiago Bernabeu teško prijeć centar.
Problem je jedino što Lyon sada zaostaje 3 boda za Ajaxom, i nipošto ne smije kiksat protiv Dinama ako želi drugo mjesto.
|
| čet 03 stu, 2011 12:43 am |
|
 |
|
PARTIJA
Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am Postovi: 1695 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
|
 Re: Dinamo Zagreb
Stvar je u tome što Dinamo i nagodinu ima realne šanse za ulazak u LP, ali onda više neće vrijediti "moramo biti sretni što smo tu, skupljamo iskustvo" i slični komentari.
Već sad postaju polako predmet sprdnje, a nagodinu će padati glave i ljudi će prestati dolaziti i na LP.
|
| čet 03 stu, 2011 10:01 am |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Dinamo Zagreb
Momčadi sa šest poraza u skupini lige prvaka:
Košice (1997–98) 2:13 -11 Fenerbahče (2001–02) 3:12 -8 Spartak Moskva (2002–03) 1:18 -17 Anderlecht (2004–05) 4:17 -13 Rapid Vienna (2005–06) 3:15 -12 Levski Sofia (2006–07) 1:17 -16 Dynamo Kyiv (2007–08) 4:19 -15 Maccabi Haifa (2009–10) 0:8 -8 Debrecen (2009–10) 5:19 -14 Partizan (2010–11) 2:13 -11 MŠK Žilina (2010–11) 3:19 -16
Mislim da je Dinamo relativno siguran. Spartak je ipak uvjerljivo najslabija momčad u povijesti Lige prvaka, iako treba pričekat do kraja...
Rasterećeni Real bi ovakvom Dinamu kod kuće mogao utrpat desetku čisto iz fore, da se omili navijačima.
|
| čet 03 stu, 2011 11:58 am |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Dinamo Zagreb
Nadam se da će sljedeću tekmu bar zabiti jedan gol, da uz Makabi ne bude jedina momčad koja nije postigla nijedan Eto našto je Dinamo spao, da je sad cilj da ne postane najgora momčad Lige prvaka ikada 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| čet 03 stu, 2011 4:42 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Dinamo Zagreb
Rujan:
Pitali malog Duju za koga navija od domaćih klubova. - za Ajduuuka. A od europskih? - a za Dinamo.
Studeni:
Pitali malog Duju za koga navija od domaćih klubova. - za Ajduuuka. A od europskih? - a za Trabzonspor.
|
| čet 03 stu, 2011 7:19 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|