Sada je: sri 24 lip, 2026 4:52 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 7x26 - Endgame, Part II 

Ocjena:
10 33%  33%  [ 7 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 19%  19%  [ 4 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 10%  10%  [ 2 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 5%  5%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 33%  33%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 21

 7x26 - Endgame, Part II 
Autor/ica Poruka
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: uto 26 sij, 2010 2:35 am
Postovi: 87
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: II
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Koji tocno svi? Epizoda je fenomenalna. Ja sam u njoj uziva. Neda mi se uopce raspravljati zasto mi je to najbolja trek epizoda, kad je to jednostavno tako meni.


pet 02 tra, 2010 12:58 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Zašto si tu ako ti se ne da raspravljati? Ja sam mislio da forumi upravo služe da se raspravlja o nečemu... :wink:

491

_________________
slika


pet 02 tra, 2010 2:20 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
zar nije zabranjeno kloniranje :-s
i nemojte da se pravite da ne znate da je to rai tara :roll:

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


pet 02 tra, 2010 2:33 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 19 tra, 2009 1:26 pm
Postovi: 108
Lokacija: Quark's Bar
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Insurrection
Koje si vrste?: ferengi
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
neznam samo tko je normalan dao za ovu epizodu 10 ](*,)

_________________
resistance is futile!
slika


pet 02 tra, 2010 4:18 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: uto 26 sij, 2010 2:35 am
Postovi: 87
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: II
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
hunter je napisao/la:
neznam samo tko je normalan dao za ovu epizodu 10 ](*,)

Kako je za sad 6 ljudi ovoj epizodi dalo ocjenu 10, znaci da ima stvarno puno ludih ode, i ja sam medju njima. Vojger je premocan kad razvaljiva borga. Scene akcije i efejti genijalni. Ma da ima ocjena 11 i nju bih dao...


pet 02 tra, 2010 5:21 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Desetka. izuzetna epizoda

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 05 tra, 2010 12:02 am
Profil ICQ Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm
Postovi: 100
Lokacija:
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Dečki i cure, Star trek nije samo pusta radnja u budućnosti. Star trek je puno više, sa svojom porukom na kraju, nekim presjekom s današnjim društvom, moralnim i etičkim pitanjima, ljudskim osjećajima itd. Od 2008., kako se ST ponovno krenuo emitirati na HRT-u, pogledao sam sve epizode još jednom i mogu reći da sam dosta toga naučio. Nema mi serijala koji je loš, svi su mi nekako jednaki i odlični. DS9 mi je poseban upravo zbog razvoja cijele priče, dijaloga, a ne akcije ko i u zadnjem filmu. Jednostavno, star trek je daleko najbolja serija ikad stvorena, za mene :thumbs2:
A sad se prebacujemo na Ent, kad s tim završim, TOS :thumbs2:


sub 10 tra, 2010 3:25 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Koju poruku nam daje Endgame?


sub 10 tra, 2010 10:06 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Da ako si uporan sve mozes ostvarit ..ali lol mogli su to bolje izvest :|

_________________
Surviving the new decade


sub 10 tra, 2010 9:21 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Da ako putuješ u prošlost možeš spasiti neke ljude... da je prva zapovijed nebitna... da je prva temporalna zapovijed nebitna... da je bitna samo Katica... ima toga... :zubo:

377

_________________
slika


sub 10 tra, 2010 9:55 pm
Profil Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm
Postovi: 100
Lokacija:
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Miki je napisao/la:
Koju poruku nam daje Endgame?


Ma ne govorim samo o zadnjoj epizodi. Govorim o svim epizodama.

I sad sam stigao hrt u Enterprise-u, lagano svaki dan po jednu epizodu i super :mrgreen:


ned 11 tra, 2010 12:04 am
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year
Avatar

Pridružen/a: uto 07 lip, 2011 9:03 pm
Postovi: 21
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Borg
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
10. Meni je epka bila super.

Imam par enigmi tipa kad kapetanica zarazi s patogenom admiralicu i ova ode u unikomplex. Admiralica kaže Queen da Cube odvuće Voyager u Alfu a kasnije kad to sve ne upali onda ju Queen pikne pa se sve pozarazi. To mi je jedino sporno. Ostalo mi je super i odgledala sam oba dijela u komadu preko 10 puta valjda. Također mi fali par scena na Zemlji...

_________________
slika


pet 10 lip, 2011 9:18 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Ant je napisao/la:
Desetka. izuzetna epizoda


Ajde frajeru imao si godinu i nešto vremena da zmudruješ odgovor.

Po čemu je ovo izuzetna epizoda? :D


sri 20 srp, 2011 11:40 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Izuzetno retardirana? Može.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


čet 21 srp, 2011 2:03 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: 7x26 - Endgame, Part II
Miki je napisao/la:
Ajde frajeru imao si godinu i nešto vremena da zmudruješ odgovor.

Po čemu je ovo izuzetna epizoda? :D

niti jedna epizoda Voyagera nije uslijedila nakon nje.

inače to je bila zafrkancija na račun gorna. ili raitare. ako ćemo raditi razliku.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 22 srp, 2011 9:15 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan