Evo i moj raport
Nije da imam pametnijeg posla... I da ovo pisem vec drugi put jer mi je prvi put zbrejkao firefox i sve se izbrisalo i tak to
Al druga opcija mi je ucenje, tak da... Razumijete zasto ovo radim
Unaprijed se ispricavam na psovkama, vulgarizmima i uznemirujucim prikazima

Al nema ih puno
Ovogodisnji istrakon mi je bio genijalan

definitivno najbolji do sad
Krenili smo u petak oko pola 6

Naravno da se daso u 4 sjetio da radi do 5

I naravno da na kraju nismo njega cekali, nego mene, jer sam imala problema s lakiranjem noktiju
Na putu do tamo... Trap je manijakalno pretjecao

Daso je pokusavao uslikat anta. Onak, da izgleda normalno

I ne, nije uspio

Pokusavao je to i ostatak vremena na istrakonu

I ne, nije uspio
Imali smo neki super cool gps ili sto je vec koji je nazvan Dragica.

Dragica nam je divno objasnjavala kak doc do pazina i nijednom se nismo izgubili

Dobro, za to je vjerojatno zasluzan i trap, ja bi se sva zbunila da vozim i cujem Dragicu kak prica nesto u stilu "skrenite lijevo, ali drzite se desno"

Trapov auto prozvan je Agamemnon

Daso je bio uvjeren da je Agamemnon lik iz Harry Pottera
Stigli smo u Pazin oko pola 8, 8, ne znam tocno... Spremili se i krenuli u Spomendom...
Taman smo stigli na dr.sc-ovo predavanje

Pa smo igrali igru... Svaki put kad dr.sc kaze nesto sto ne kužimo, morali smo pit
Pa smo poslje predavanja nastavili pit
Ja sam se ubila i onak, pol veceri se ni ne sjecam
Daso i ja smo pjevali lijepo lijepo na pozornici

I crtali po meni i potroslili mi svu crnu olovku, a nitko nije ponio šiljilo

Evo par slikica...
Daše i ja

momci iz udruge

dr.sc i ja

udružni zavodnici

trap bajoranac

Sovov zavodnički osmjeh

Ja sam uzela dr.sc-ovu akreditaciju pa sam cijelu vecer govorila ljudima da sam ja predavac Davor Horvatić

Daso me prodavao okolo za pola kune
I bilo je jos puno toga, al ne sjecam se, nemojte zamjerit
Na putu kuci bilo je zabavno
Naime, Daso je uzeo kljuceve jer je bio uvjeren da on nece pit i da su kod njega najsigurniji

ali da... pio je

I onda se nije mogao jetit gdje ih je spremio

Pa ih je ipak nasao... U čarapi

I tako mi krenili, i dasi ispadnu kljucevi... Trap je isao iza njegai uzeo ih, al naravno, nije to rekao dasi

Onda je daso skuzio da kljuceva nema, pa su ih on i ant otisli trazit, a trap i ja krenili u hotel
Ubrzo stize i Ant, ja pitam gdje je daso, ant kaze "nemam pojma" i baci se u krevet
I nakon par minuta cujemo mi kucanje na vratima... Ja otvorim, Daso ljut ko ris

Trazi kljuceve od nase sobe... Ja mu objasnjavam da to gdje smo sad je nasa soba

On vice kak u zivotu vise nece razgovarat s nama

al imali smo hrane, pa je ipak poceo razgovarat
Ujutro smo se ustali oko 11... Daso nam je skuhao kavu u nekom čudnom parnom stroju

Čak je i prilično pitko ispala

Falilo nam je mlijeka

Šečer sam uspjela uzicat od susjeda
Pa je usljedilo moje trosatno spremanje

Al kad zbilja nisam imala nista za obuc
Daso je bio fashion guru, trap fotograf... Zajednickim snagama, odabrali smo najbolju odjevnu kombinaciju

I krenili prema gradu
Ekipa je bila na pizzi, pa smo im se pridruzili
Upoznala sam Oza
Oz bez crtice je jedan jako divan i simpa momak

Oza sa crticom cu upoznat na Sferakonu

Zivim za taj vikend
Pojeli smo pizzu i krenili prema spomen domu... Usput smo sreli Pahuljicu, koja je isto super super
Taman smo stigli na dr.sc-ovo predavanje o crnim rupama

ovaj put nismo pili
Poslje predavanja, Dase i ja smo imali najbolju namjeru naucit ekipu lijepo lijepo koreografiju

ali NITKO nije htio surađivat
pa smo otisli na kavu... malo tracali forumase i tak to
kad smo se vratili, malo smo se slikali, šetali okolo i tak, pa su neki igrali captain's log, a nas par je otislo na pivu...
Daso je opet bio najbolja gatara u galaksiji

Rekao mi je da se necu nikad udat

i da je Intrepid jaci od Galaxya

Pa smo se vratili s pive u spomen dom i nastavili cugat
evo neke fotkice...
ja kao talibanka... Matias, jesam ti sexy?

Mirna i ja

Oz i ja

Kiss

Leo i ja

Oz, žena i ljubavnica

Pa su poceli razni pijani razgovori...
Udruzni zavodnici Sov i Suiko su se malo porječkali oko neke zgodne crnke... Imamo novi nadimak za Sova... JE**ČKO
Pocelo se raspravljat o vaginalnim frizurama... Decki vole brazilke i hitlerke
Pa o lizanju raznih vrsta hrane sa djelova ženskog tijela...

Pa tko bi lizao, pa sto bi lizao, pa kako bi lizao, pa s čega bi lizao...

Puno lizanja, u svakom slucaju
Rekli su mi da sam patološka lažljivica... Ne sjecam se zasto
Suiko ima po metra kur**ne
Sovov je 20 centimetara... Nismo uspjeli saznat jel to kad je spušten ili u punoj erekciji
Ozu je od tih razgovora bilo neugodno, pa smo zakljucili da je ozu mali. Onda se uvrijedio. Istina boli
Sov izjavljuje da je bitna tehnika, a ne velicina

Ocito mu ipak nije 20 cm
Mirna priča o je**nju s oblakom na Bruce Willisu

Nismo znali da Mirna ima takve kinky fetiše
Suiko komentira da je on Bruce Willis. Rekli smo mu da je to Oz. Onda se predomislio i rekao da je on Mel Gibson
Sov voli barit. Suiko kaze da Sov voli i "oduzimat tuđim pi**e"
Oz nas sve obozava i seli se u zagreb da nam bude blize
Suiku je Mirna najsexy cura u udruzi

Mirna i ja smo se slozile da je Asimov najsexy decko u udruzi

Prozvane smo pedofilkama
Dr.sc nam savjetuje da guramo što dublje
E onda je daso odlucio da idemo okolo i da se ja moram slikat sa svima

I svi su bili raspolozeni za slikanje... Osim jednog frajera koji je mrtav ozbiljan ispitivao zasto se ja zelim slikat s njim

I slikali smo se na kraju... Ovako je to ispalo

Onda smo sreli neke simpa decke koji su izgrili Dasu i zvali ga tata

pa su i mene poceli zvat mama

Pa sam se slikala na info pultu... Pa sa zastorom...

Ne volim se ja slikat, ne ne
Malo smo i plesali...

Trap je obukao trek uniformu

Tvrdi da mu je to bio prvi i zadnji put u zivotu

Pa je Daso pokusavao demonstrirat prvu pomoc na meni... Ali mi NITKO nije htio dat umjetno disanje

Svi bi me ostavili da umrem
Pa smo htjeli nekom amputirat ku**c

Ne sjecam se zasto
Ne znam kad smo tocno krenili u Lauru

Oz je spavao kod nas, pa sam bila solo u sobi s 4 zgodna momka

Daso ih je prozvao rasplodnim konjima
Putem do hotela, daso je zastao na igralistu i pokusao se spustit niz tobogan. Naravno, pao je skupa s toboganom

onda je pokusao uc u kucicu. Naravno, nije uspio
Onda su Ant i Daso zlostavljali Oza...

I prica se da je sve to bila moja ideja

ja i dalje tvrdim da ja ne znam o cem oni pricaju

Sve su to zle insinuacije

Laži i obmane
Bili smo malo glasni

Susjed Jelak je dva puta dolazio molit nas da se smirimo
Probudili smo se oko 11, daso nam je opet skuhao kavu u onom parnom čudu (ovaj put je skoro zapalio kuhinju, al ono... detalji

) spremili i oko 12 napustili hotel
Otisli smo do spomendoma, ali tamo nije bilo nist zanimljivo, pa smo otisli do rijeke na rucak... Dragica je puno preracunavala
Poslje skupih ćevapa otisli smo na kavu... Pa su stigli i cvicek i ekipa, malo smo se slikali, iskrcali Oza u centru i krenili kuci

Ma odlican kon
Jako mi je zao sto ternek nije isao

Mogu samo zamislit kako bi tek dobro bilo da je on bio tamo

I nije bilo Bree Inna ove godine

I opet smo bili jedina udruga tamo
No... Sve u svemu, bilo mi je geeeeenijalno

Najbolji kon ikad
I kao secer na kraju... ubit ce me Oz zbog ove keksi slike, ali morala sam... Bilo je jace od mene

Cvicek, sad ocekujem tvoj report

I mora bit veci od mog
