|
|
Registracija • Chat • ČPP
• Pretražnik • Prijava |
|
Sada je: pet 26 lip, 2026 4:57 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
|
Stranica: 1/1.
|
[ 5 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Mister 47
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 5:38 pm Postovi: 1609 Lokacija: Philadelphia, PA Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: ST: IV
|
 seaQuest
Evo otvorio sam ovu temu samo tako iz zezancije. seaQuest je jedna fora serija koja mislim da bi se trebala najviše od ostalih sf serija povezivati s Star Trek-om. Npr. U dva navrata Shatner je glumio cameo ulogu. Prvi put kada je pričao preko zaslona ispod je pisalo NCC-1701. a drugi puta NCC-1701-A a kada je Deanna gledala popis posada na Enterprise-u D pisalo je da je jedan došao s USS seaQuest. 
_________________
 Živi dugo i berićetno.
|
| uto 19 ruj, 2006 11:11 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
meni ta serija nikada nije sjela.
ocjena: 2.5/10
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| uto 19 ruj, 2006 1:16 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...ni meni serija baš nije baš nešto... ...trebali su to malo drugačije i skuplje napraviti... ...i glumci im nemaju karizmu...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 19 ruj, 2006 2:59 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
Ant je napisao/la: meni ta serija nikada nije sjela. ocjena: 2.5/10
potpisujem!
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| uto 19 ruj, 2006 3:14 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
ja sam pogledao mozda epizodu - dvije, ali je ntaklvo sranje da nebi dao ni jedan, ali cu dati 1.11111.. samo zato jer se takop zove jedan brod iz ST.
Inace, izgubio sam apetit za SF koj nije star trek odkada su najavljivali Earth 2 kao sljedeci kvalitetan SF serijal nakjon ST, a nije vrijedio ni pisljiva boba.
_________________
|
| uto 19 ruj, 2006 10:32 pm |
|
 |
|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 5 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|