Sada je: ned 28 lip, 2026 3:28 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Što volite kod Ezri? 
Autor/ica Poruka
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Koja razumna osoba bi izabrala Bashira? :zubo:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


uto 23 lip, 2009 7:08 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Ezri je imba. I sva slova njenog imena su u istom redu na tipkovnici.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


uto 23 lip, 2009 7:18 pm
Profil
Trekker

Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm
Postovi: 9
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Hrčak je napisao/la:
Koja razumna osoba bi izabrala Bashira? :zubo:


Nemojte tako... dobro je ona izabrala :biggrinlove:
A kod Ezri mi se sviđa to što je nakako normalna, nije onako službena i to ko neki... i slatka je s onim pjegicama i to, a osim toga, Nicole deBoer paše uloga takve cure i Ezri mi se dobro uklopila u ovaj zadnji dio serije...
A u mirroru mi je stvarno zgodna, osim onog dijela sa Kirom :mrgreen:
I tako... mislim, sve u svemu, da mi je cute cura... malo me podsjeća na mene, možda zato :D


pet 26 lip, 2009 8:07 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm
Postovi: 100
Lokacija:
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Netko nam je veliki egoist tu :D


sub 27 lip, 2009 4:55 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
TOMKHAN je napisao/la:
Netko nam je veliki egoist tu :D


Ne, već se neko voli hvalit :mrgreen:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 27 lip, 2009 4:58 pm
Profil YIM Web stranica
Trekker

Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm
Postovi: 9
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Sovereign je napisao/la:
TOMKHAN je napisao/la:
Netko nam je veliki egoist tu :D


Ne, već se neko voli hvalit :mrgreen:


Ako se ovo i jedno i drugo odnosilo na mene, niste baš u pravu.
Ona me podsjeća na mene kad je onako zbunjena i čudna, a u mirroru i u nekim drugim stvarima nema veze sa mnom, tako da... sigurno nisam od sebe namjeravala raditi neku veliku facu.


sub 27 lip, 2009 9:57 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
*star_child* je napisao/la:
Sovereign je napisao/la:
TOMKHAN je napisao/la:
Netko nam je veliki egoist tu :D


Ne, već se neko voli hvalit :mrgreen:


Ako se ovo i jedno i drugo odnosilo na mene, niste baš u pravu.
Ona me podsjeća na mene kad je onako zbunjena i čudna, a u mirroru i u nekim drugim stvarima nema veze sa mnom, tako da... sigurno nisam od sebe namjeravala raditi neku veliku facu.


Ma zaboravi. Ja sam se htio našalit malo :wink:

Al ak i fizički izgledaš ko Ezri, onda se fakat imaš s čim hvalit :mrgreen: :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 27 lip, 2009 11:27 pm
Profil YIM Web stranica
Trekker

Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm
Postovi: 9
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Sovereign je napisao/la:
*star_child* je napisao/la:
Ako se ovo i jedno i drugo odnosilo na mene, niste baš u pravu.
Ona me podsjeća na mene kad je onako zbunjena i čudna, a u mirroru i u nekim drugim stvarima nema veze sa mnom, tako da... sigurno nisam od sebe namjeravala raditi neku veliku facu.


Ma zaboravi. Ja sam se htio našalit malo :wink:

Al ak i fizički izgledaš ko Ezri, onda se fakat imaš s čim hvalit :mrgreen: :thumbs2:


Onda nema veze... a i skužila sam mala slova, lol


pon 29 lip, 2009 4:25 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Hrčak je napisao/la:
Koja razumna osoba bi izabrala Bashira? :zubo:


...slažem se... :zubo:
...a to je bio neki logični sljed događaja, da i jadnog Juliana spare s nekim... pa eto odlaskom Jadzije otvorila se prilika za takav lik...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 09 srp, 2009 4:47 pm
Profil ICQ Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Ma grozno, meni bi bilo bolje da je Julian ostao samac. :zubo:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


uto 14 srp, 2009 7:01 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
I julian treba nekoga :(

_________________
Surviving the new decade


sri 15 srp, 2009 4:28 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
captain je napisao/la:
I julian treba nekoga :(


Apsolutno. Kuriozitet je to da je najbolji baritelj a zadnji si nađe curu... :roll:


sri 15 srp, 2009 1:13 pm
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Ezri iz DS9 oli ona naša članica? :-k

Što reć o svijetnici ... a da nije već rečeno. Ma ja san dosta toga o njoj reka. Malo zbunjena, nesigurna, sipmatična ...

A ona naša clanica @Ezri šteta što je nema. Zanimljiv i dinamičan lik. :)

Pozdrav
Likovna 11

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 15 srp, 2009 5:32 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm
Postovi: 919
Lokacija: oh no I frakked it up again...
Spol: Ženski
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
Sviđa mi se zbunjenost, smotanost kod nje. Baš me znala nasmijati totalno, više je onak opuštenija od Jadzije Dax... :D

_________________
slika :zaljubljen: :zaljubljen:
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters.
Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability?
Cal Lightman: Now you're talking!


čet 08 lis, 2009 3:04 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Sto volite kod Ezri ?
A ne bi se bas slozio da je opustenija od Jadzije, bas naprotiv. Nekako mi je cila nervozna bila i napeta. Hoce li nesto krivo napravit itd. Ali simpaticna mala... :wink:

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


čet 08 lis, 2009 4:40 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan