
Re: 5x07 - Let He Who Is Without Sin...
Worf poludio , poceo se ponasat ko bleka i cijeli planet risu uveo u svoje odnose i raspolozenja

, na kraju ga je jadzia smirila a jadnicak worf je nasao nekakvu pricu iz djetinjstva kao opravdanje samoga sebe

, barem worf zna igrat nogomet , plus za njega

, iako ga na neki nacin razumijem , tesko je biti razlika u drustvu , posebno razlika koja je opasna po druge tu i tamo
Ona ekipa sta je htjela dokazat da je federacija ranjiva je paranoicna totalka , worfa su regrutirali ali na kraju su pretjerali sa svime , smijesno je bilo kad onaj covjeculjak koji je poceo sve pokusava udarit worfa a to mu ne polazi za rukom
ceremonija rastanka je bila smisna a reakcija worfa i quarka na objavu da se leeti sviđa rom je bila strasna
Sve skupa ispada da nije dobro mijesat ljubav i politiku , i da je paranoja ubitacna pa cak i kada je realna na neki nacin
8