neeData je napisao/la:
Je li tko od vas gledao taj serijal ili zna štogod o njemu? Pitam jer sam ga skinuo sa neta neki dan...našao sam jedino 1 sezonu i vrlo ugodno se iznenadio. Prokleto je dobra. Slična Red dwarfu, takodjer Britanska i po njihovom mentalnom sklopu radjen humor...efekti vrlo dobri, bolji od red dwarfa u njihove zadnje 2 sezone, iako ni jednu ni drugu seriju na nogama ne drze efekti...zanima me je li serija ''prdnula u fenjer'' ili se tek prikazuje na BBC-u pa treba cekati da se nove sezone pojave za skinuti?!?
je... gledalo nas je par (tj. dvoje

) ... maX je otkrio seriju i pogledao par epizoda ... onda kad sam ja saznao da je to humoristicna SF britanska serija morao sam to skinuti i pogledati ...
koliko je dobra... pa posto je serija "humoristicna SF britanska" ne moze biti losa... ali mogla je biti i bolja... jednostavno mi likovi nisu sjeli kako spada...
mislim da serija (za sada) nije dobila drugu sezonu... i bas ne znam da li ce biti ista od toga ... cini mi se da nece biti novih nastavaka