Sada je: pet 26 lip, 2026 11:07 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
 Hyperdrive 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am
Postovi: 234
Post Hyperdrive
Je li tko od vas gledao taj serijal ili zna štogod o njemu? Pitam jer sam ga skinuo sa neta neki dan...našao sam jedino 1 sezonu i vrlo ugodno se iznenadio. Prokleto je dobra. Slična Red dwarfu, takodjer Britanska i po njihovom mentalnom sklopu radjen humor...efekti vrlo dobri, bolji od red dwarfa u njihove zadnje 2 sezone, iako ni jednu ni drugu seriju na nogama ne drze efekti...zanima me je li serija ''prdnula u fenjer'' ili se tek prikazuje na BBC-u pa treba cekati da se nove sezone pojave za skinuti?!?

_________________
:) :) :) :) :) :) :) :)
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same


sub 05 svi, 2007 10:21 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Hyperdrive
neeData je napisao/la:
Je li tko od vas gledao taj serijal ili zna štogod o njemu? Pitam jer sam ga skinuo sa neta neki dan...našao sam jedino 1 sezonu i vrlo ugodno se iznenadio. Prokleto je dobra. Slična Red dwarfu, takodjer Britanska i po njihovom mentalnom sklopu radjen humor...efekti vrlo dobri, bolji od red dwarfa u njihove zadnje 2 sezone, iako ni jednu ni drugu seriju na nogama ne drze efekti...zanima me je li serija ''prdnula u fenjer'' ili se tek prikazuje na BBC-u pa treba cekati da se nove sezone pojave za skinuti?!?


je... gledalo nas je par (tj. dvoje :) ) ... maX je otkrio seriju i pogledao par epizoda ... onda kad sam ja saznao da je to humoristicna SF britanska serija morao sam to skinuti i pogledati ...

koliko je dobra... pa posto je serija "humoristicna SF britanska" ne moze biti losa... ali mogla je biti i bolja... jednostavno mi likovi nisu sjeli kako spada...

mislim da serija (za sada) nije dobila drugu sezonu... i bas ne znam da li ce biti ista od toga ... cini mi se da nece biti novih nastavaka

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 06 svi, 2007 2:21 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan