Sada je: pet 26 lip, 2026 6:17 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
 FLASH GORDON serija 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post FLASH GORDON serija
Jel tko prati FLASH GORDON seriju?

slika

Serija je na pocetku bila dosta smotana i smiješna no koliko vidim serija se probila dosta dobro i novi scenaristi znaju napravit dosta kvalitetne epizode...


_________________
slika


ned 27 sij, 2008 4:32 pm
Profil ICQ Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: FLASH GORDON serija
moram priznati da nisam ni znala da postoji serija. :oops:
ali nema princeze aure bez ornelle mutti, princa barina bez timothyja daltona i flasha bez sama jonesa. film sam gledala previše puta pa moram priznati da mi je radnja bez njih nezamisliva. kako funkcionira serija?

inače, brian blessed koji glumi princa vultana (oni leteći) glumi u star warsima - phantom menace

_________________
Dif-tor heh smusma!


ned 27 sij, 2008 5:23 pm
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: FLASH GORDON serija
ono malo sto si mi pokazao jednom mi se bas i nije svidjelo...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 27 sij, 2008 8:02 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: FLASH GORDON serija
Moram priznati da serija nema nikakve veze sa filmom i da ekipa koja misli spojiti te dvije stvari neka niti ne pokušava. Morate imati zbilja debele živce ako želite odgledati pilot, te se naviknuti na totalno izmjenjene stvari u seriji. Prizajem meni je trebalo neko vrjema i vjerujem da je i njima, jer su tek poštenu špicu dobili tek nako prvih 10 epizoda, a i radnja se malo pokrenula kada su prestali izmišljati neke spike sa elijenskom kulturom u odnosu na zemlju, nekim glupim spikama sa mjenjanjem kostima da bi mogli rješavat neke plotove u seriji, pa onda opet stalno neke interne spike vezane za migoljenje ispred security gardova, uglavnom sumljam da je tako razvijena elijenska rasa glupa na neke zemaljske fore koje se prodaju u seriji. Pa ta cjela spika sa tim riftovima uglavnom nije dobro objašnjena itd..

Serija je odma trebala krenuti sa radnjom a ne okolišati prvih 10 epizoda pa vjerujem da bi bila puno populaenija jer priznajem zna me dosta nasmijati... zato tko prožvaće uvod neće požaliti jer su komadi u seriji dosta zgodni...

slika

slika

slika

_________________
slika


ned 27 sij, 2008 10:25 pm
Profil ICQ Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: FLASH GORDON serija
ma, zgodne su ove tete al nekako su mi kao isprane spram onih teta iz filma.

tete iz filma:
slika

slika

slika

frajeri:
slika

slika

slika

i još jedan nedostatak - glazbu za film radi queen. pretpostavljam da nije takva u seriji.
http://www.youtube.com/watch?v=wNf9rEPoc8Q
http://www.youtube.com/watch?v=uh8KVG8j ... re=related


ovdje je malo o crtiću:
http://www.geocities.com/sshumsuper7fan78/JimsNAOFG.htm
http://www.youtube.com/watch?v=M216Bf4pXGc&NR=1


znači, radnja nema nikakve veze sa filmom, samo se isti likovi pojavljuju?

_________________
Dif-tor heh smusma!


ned 27 sij, 2008 11:35 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: FLASH GORDON serija
A cuj rekao sam da netreba mješat film sa serijom... :P

_________________
slika


ned 27 sij, 2008 11:50 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan