Sada je: pet 26 lip, 2026 12:41 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
 BARBARELLA by Robert Rodriguez 
Autor/ica Poruka
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post BARBARELLA by Robert Rodriguez
Dakle već se dulje vrijeme šuška a sad je već i potvrđeno da će Robert Rodriguez napraviti novi film i to Barbarellu prema istoimenom filmu iz 1968 sa Jane Fondom,no ovaj put Barbarellu će glumiti Rodriguezova zarućnica Rose McGowan.

Isto tako Rodriguez je objasnio da film neće biti isti ko onaj iz 1968 no isto tako će ostati onaj štih koji je oduvijek činio Barbarellu drukčijom od ostalih SF filmova...

Mislim da bumo i mi išli u kina kad se film snimi... :mrgreen:

A evo usporedba-slika stare Barbarelle i nove :wink:
slika
slika


slika

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 03 pro, 2007 11:16 am
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
glumica je oku ugodna, ali mislim da nije dorasla ulozi. možda neka opakija holivudska teta - recimo, anđa žoli

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 04 pro, 2007 11:03 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
ince, jel neko gledo staru barbarelu?
ja sam je bas skinuo.... da pogledamo u klubu mozda?

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


uto 04 pro, 2007 11:49 pm
Profil ICQ
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
gledala sam je prije jedno 6-7 godina. vrlo napredan film za to vrijeme. ruši neke tabue u svijetu 70ih koji je onda bio konzervativniji nego danas. oni koji su gledali, znat će o čemu pričam.

_________________
Dif-tor heh smusma!


sri 05 pro, 2007 12:02 am
Profil Web stranica
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am
Postovi: 234
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
Gledao sam ga ja i imam ga na divxu...meni je genijalan filmić, spoj love generationa, mjuzikla, sf-a i ljubića...i to baš nepretenciozno i šarmantno eklektičko ostvarenje...a barbarellaaaaaa, uh...kakva maca... :)

_________________
:) :) :) :) :) :) :) :)
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same


čet 13 pro, 2007 1:33 am
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
maX je napisao/la:
ince, jel neko gledo staru barbarelu?
ja sam je bas skinuo.... da pogledamo u klubu mozda?



Ja sam gledala prije dva tjedna i lomila se od smijeha!!!

Daj ajmo to u udruzi pogledati PREDOBAR JE FILM :mrgreen:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sub 12 sij, 2008 10:00 pm
Profil
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
ajmo u udruzi, ja nisam gledala

_________________
njanjanja


ned 13 sij, 2008 5:13 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: BARBARELLA by Robert Rodriguez
zaprzio sam film zajedno s "the man from earth"
pa eto -mozemo jednom pogledat

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


ned 13 sij, 2008 5:43 pm
Profil ICQ
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan