| Autor/ica |
Poruka |
|
Ensign
Pridružen/a: uto 26 sij, 2010 2:35 am Postovi: 87 Naj Serija: VOY Naj Film: ST: II
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Koji tocno svi? Epizoda je fenomenalna. Ja sam u njoj uziva. Neda mi se uopce raspravljati zasto mi je to najbolja trek epizoda, kad je to jednostavno tako meni.
|
| pet 02 tra, 2010 12:58 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Zašto si tu ako ti se ne da raspravljati? Ja sam mislio da forumi upravo služe da se raspravlja o nečemu... 491
_________________

|
| pet 02 tra, 2010 2:20 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am Postovi: 1054
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
zar nije zabranjeno kloniranje i nemojte da se pravite da ne znate da je to rai tara 
_________________ http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234
http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view¤t=IMG_1855_resize.jpg
|
| pet 02 tra, 2010 2:33 pm |
|
 |
|
Lieutenant Junior Grade
Pridružen/a: ned 19 tra, 2009 1:26 pm Postovi: 108 Lokacija: Quark's Bar Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: Insurrection Koje si vrste?: ferengi
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
neznam samo tko je normalan dao za ovu epizodu 10 ](./images/smilies/eusa_wall.gif)
_________________ resistance is futile!
|
| pet 02 tra, 2010 4:18 pm |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: uto 26 sij, 2010 2:35 am Postovi: 87 Naj Serija: VOY Naj Film: ST: II
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
hunter je napisao/la: neznam samo tko je normalan dao za ovu epizodu 10 ](./images/smilies/eusa_wall.gif) Kako je za sad 6 ljudi ovoj epizodi dalo ocjenu 10, znaci da ima stvarno puno ludih ode, i ja sam medju njima. Vojger je premocan kad razvaljiva borga. Scene akcije i efejti genijalni. Ma da ima ocjena 11 i nju bih dao...
|
| pet 02 tra, 2010 5:21 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Desetka. izuzetna epizoda
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| pon 05 tra, 2010 12:02 am |
|
 |
|
Lieutenant Junior Grade
Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm Postovi: 100 Lokacija: vž Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Dečki i cure, Star trek nije samo pusta radnja u budućnosti. Star trek je puno više, sa svojom porukom na kraju, nekim presjekom s današnjim društvom, moralnim i etičkim pitanjima, ljudskim osjećajima itd. Od 2008., kako se ST ponovno krenuo emitirati na HRT-u, pogledao sam sve epizode još jednom i mogu reći da sam dosta toga naučio. Nema mi serijala koji je loš, svi su mi nekako jednaki i odlični. DS9 mi je poseban upravo zbog razvoja cijele priče, dijaloga, a ne akcije ko i u zadnjem filmu. Jednostavno, star trek je daleko najbolja serija ikad stvorena, za mene A sad se prebacujemo na Ent, kad s tim završim, TOS 
|
| sub 10 tra, 2010 3:25 am |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Koju poruku nam daje Endgame?
|
| sub 10 tra, 2010 10:06 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Da ako si uporan sve mozes ostvarit ..ali lol mogli su to bolje izvest 
_________________ Surviving the new decade
|
| sub 10 tra, 2010 9:21 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Da ako putuješ u prošlost možeš spasiti neke ljude... da je prva zapovijed nebitna... da je prva temporalna zapovijed nebitna... da je bitna samo Katica... ima toga... 377
_________________

|
| sub 10 tra, 2010 9:55 pm |
|
 |
|
Lieutenant Junior Grade
Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm Postovi: 100 Lokacija: vž Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Miki je napisao/la: Koju poruku nam daje Endgame? Ma ne govorim samo o zadnjoj epizodi. Govorim o svim epizodama. I sad sam stigao hrt u Enterprise-u, lagano svaki dan po jednu epizodu i super 
|
| ned 11 tra, 2010 12:04 am |
|
 |
|
Cadet 2nd year
Pridružen/a: uto 07 lip, 2011 9:03 pm Postovi: 21 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Borg
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
10. Meni je epka bila super.
Imam par enigmi tipa kad kapetanica zarazi s patogenom admiralicu i ova ode u unikomplex. Admiralica kaže Queen da Cube odvuće Voyager u Alfu a kasnije kad to sve ne upali onda ju Queen pikne pa se sve pozarazi. To mi je jedino sporno. Ostalo mi je super i odgledala sam oba dijela u komadu preko 10 puta valjda. Također mi fali par scena na Zemlji...
_________________
|
| pet 10 lip, 2011 9:18 am |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Ant je napisao/la: Desetka. izuzetna epizoda Ajde frajeru imao si godinu i nešto vremena da zmudruješ odgovor. Po čemu je ovo izuzetna epizoda? 
|
| sri 20 srp, 2011 11:40 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Izuzetno retardirana? Može.
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| čet 21 srp, 2011 2:03 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: 7x26 - Endgame, Part II
Miki je napisao/la: Ajde frajeru imao si godinu i nešto vremena da zmudruješ odgovor. Po čemu je ovo izuzetna epizoda?  niti jedna epizoda Voyagera nije uslijedila nakon nje. inače to je bila zafrkancija na račun gorna. ili raitare. ako ćemo raditi razliku.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| pet 22 srp, 2011 9:15 pm |
|
 |
|