| Autor/ica |
Poruka |
|
Felis Minor
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm Postovi: 2937 Lokacija: Heterotopija <3 Opis Stanja: namjerila se kosa na brus Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
|
 Odo - bračni partner?
Bilo je pitanje za Datu u forumu o Novim generacijama, a ja sad pitam za Odu. Koje su prednosti, a koji nedostaci? Moj odgovor: Prednost - može ruke pretvoriti u jastuk i dekicu. Nedostatak - opsjednut je redom 
_________________ Miruj u njih. Kako znadu rade, a da znadu, bilo bi ih sram; želi radje, grudi kad ohlade, da ne bude tako nam.
Hugo Badalić, Otkud pjesan?
|
| čet 02 lis, 2008 7:24 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Odo - bračni partner?
Prednost ti je sto odo kao founder , nemora bit onakav kao u seriji , nego moze bit onakav kakvim ti zelis da bude 
_________________ Surviving the new decade
|
| čet 02 lis, 2008 7:42 pm |
|
 |
|
Felis Minor
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm Postovi: 2937 Lokacija: Heterotopija <3 Opis Stanja: namjerila se kosa na brus Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
|
 Re: Odo - bračni partner?
Mislim da se opsjednutost redom ne može srediti, nije on android. 
_________________ Miruj u njih. Kako znadu rade, a da znadu, bilo bi ih sram; želi radje, grudi kad ohlade, da ne bude tako nam.
Hugo Badalić, Otkud pjesan?
|
| čet 02 lis, 2008 7:45 pm |
|
 |
|
Cadet 3rd year
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:25 pm Postovi: 30 Lokacija: Unikompleks Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis
|
 Re: Odo - bračni partner?
Nitko ne bi mogao sa njime... Kako je Quark rekao... "Ja sam možda najbliže prijatelju što on ima."
_________________ We are the Borg. Resistance is futile.
|
| čet 09 lis, 2008 11:40 pm |
|
 |
|
Lieutenant
Pridružen/a: sri 01 lis, 2008 1:25 pm Postovi: 155
|
 Re: Odo - bračni partner?
a njegova najbolja prednost mu je i največa mana...
_________________ "Danas su oružja utihnula. Velika je tragedija došla kraju. Spoznali smo gorčinu poraza i ushit trijumfa. Iz obojeg smo naučili da nema povratka. Moramo kročiti naprijed, da u miru očuvamo ono što smo stekli u ratu"
|
| pon 13 lis, 2008 8:12 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Odo - rasprava o liku
...Odo je jedna vrlo zanimljiva rasa... no neke me stvari zanimaju (više muče) , pa da malo raspravimo o tome...
...u epizode 1x12... ...Odo se pretvara u čašu koja kasnije bude razbijena o zid, te se onn ponovo iz djelova ''skupi'' kao da ništa nije bilo...
…no kasnije kad su bili u špilji, pao je komad asteroida na njega i on je bio ošamućen…
…kako , zašto?
...zar ne bi trebalo natati udubljeje na djelu gdje nastane udarac?
...i još jedan sitni detalj mi je ''upao u oko''...
...kako mjenjolik može imati raščupanu kosu...? (osim ako to sam ne inicira)
...što Vi mislite o ovome?
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 18 lis, 2008 1:46 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Ja sam vidjela 100 nelogićnosti u vezi Oda, ali jednostavno preducenti, kostimografi i ostali nisu valjda pridavali neki preveliku važnost.
Npr. što mene muči. Kaže da se mora uklopiti s ljudima... Pa on se takvom facom može samo izdvojit od ljudi... kad se već prilagođavao ljudskom tijelu, pa daj i facu sredi do kraja...
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 18 lis, 2008 10:42 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Faca je okey , namjerno je takva a nit odo zna radit ljudska oblicja dobro , to sa casom i tijelom je bezveze , moje ocekivanje je bilo da ce se u spilji vratit u tekuci oblik nakon sto je kamen pao na njega , ali nije tako bilo , ipak je ostao u humanoidnom obliku 
_________________ Surviving the new decade
|
| sub 18 lis, 2008 10:49 am |
|
 |
|
Cadet 3rd year
Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 12:51 pm Postovi: 31
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Da, to i mene čudi...trebao se vratiti u svoj oblik... Faca mu je ok. Pristaje jednom simpatičnom mrgudu. 
|
| sub 18 lis, 2008 1:46 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: Odo - rasprava o liku
zakon ocuvanja mase!!!
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 18 lis, 2008 4:37 pm |
|
 |
|
Cadet 3rd year
Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 12:51 pm Postovi: 31
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Ant je napisao/la: zakon ocuvanja mase!!! Masa reaktanata jednaka je masi produkata. 
|
| ned 19 lis, 2008 1:31 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: Odo - rasprava o liku
ma da, samo onda ne moze odo jedan cas biti normalna casa, a da ga malo kasnije lik jedva uspije podici s poda i da mu onda kaze da je tezi nego sto izgleda. ma nema veze, zanemarite. to su neki moji problemi 
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| ned 19 lis, 2008 1:08 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Ant je napisao/la: ma da, samo onda ne moze odo jedan cas biti normalna casa, a da ga malo kasnije lik jedva uspije podici s poda i da mu onda kaze da je tezi nego sto izgleda. Nemoj previše sumnjati u Oda. Sad bi ti Weyoun rekao da se ne petljaš previše u logično objašnjavanje božjih stvari jer bog može sve, bilo to logično ili ne. 
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| ned 19 lis, 2008 1:14 pm |
|
 |
|
Cadet 3rd year
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:25 pm Postovi: 30 Lokacija: Unikompleks Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Neznam, možda noje reflexivno...
_________________ We are the Borg. Resistance is futile.
|
| ned 19 lis, 2008 7:30 pm |
|
 |
|
Imperial Fleet Commander
Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm Postovi: 2067 Lokacija: Agud Aser, Andoria Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Opis Stanja: </3
|
 Re: Odo - rasprava o liku
Mene više muči nešto drugo... Odo je građen od neke metamorfne mase, a ima potpuno funkcionalan komunikator, koji prelaskom u drugi oblik opet postaje dijelom te mase... 
_________________
|
| ned 19 lis, 2008 9:50 pm |
|
 |
|