Sada je: ned 28 lip, 2026 3:03 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
 Odo - rasprava o liku 
Autor/ica Poruka
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Odo - bračni partner?
Bilo je pitanje za Datu u forumu o Novim generacijama, a ja sad pitam za Odu. Koje su prednosti, a koji nedostaci?

Moj odgovor:
Prednost - može ruke pretvoriti u jastuk i dekicu. :biggrinlove:
Nedostatak - opsjednut je redom :thumbs3:

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


čet 02 lis, 2008 7:24 pm
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Odo - bračni partner?
Prednost ti je sto odo kao founder , nemora bit onakav kao u seriji , nego moze bit onakav kakvim ti zelis da bude :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


čet 02 lis, 2008 7:42 pm
Profil
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Odo - bračni partner?
Mislim da se opsjednutost redom ne može srediti, nije on android. :-k

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


čet 02 lis, 2008 7:45 pm
Profil Web stranica
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:25 pm
Postovi: 30
Lokacija: Unikompleks
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Post Re: Odo - bračni partner?
Nitko ne bi mogao sa njime...
Kako je Quark rekao...
"Ja sam možda najbliže prijatelju što on ima."

_________________
We are the Borg. Resistance is futile.


čet 09 lis, 2008 11:40 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sri 01 lis, 2008 1:25 pm
Postovi: 155
Post Re: Odo - bračni partner?
a njegova najbolja prednost mu je i največa mana...

_________________
"Danas su oružja utihnula. Velika je tragedija došla kraju. Spoznali smo gorčinu poraza i ushit trijumfa. Iz obojeg smo naučili da nema povratka. Moramo kročiti naprijed, da u miru očuvamo ono što smo stekli u ratu"


pon 13 lis, 2008 8:12 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Odo - rasprava o liku
...Odo je jedna vrlo zanimljiva rasa... no neke me stvari zanimaju (više muče) , pa da malo raspravimo o tome...

...u epizode 1x12...
...Odo se pretvara u čašu koja kasnije bude razbijena o zid, te se onn ponovo iz djelova ''skupi'' kao da ništa nije bilo...

…no kasnije kad su bili u špilji, pao je komad asteroida na njega i on je bio ošamućen…

…kako , zašto?

...zar ne bi trebalo natati udubljeje na djelu gdje nastane udarac?

...i još jedan sitni detalj mi je ''upao u oko''...

...kako mjenjolik može imati raščupanu kosu...? (osim ako to sam ne inicira)

...što Vi mislite o ovome?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 18 lis, 2008 1:46 am
Profil ICQ Web stranica
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Odo - rasprava o liku
Ja sam vidjela 100 nelogićnosti u vezi Oda, ali jednostavno preducenti, kostimografi i ostali nisu valjda pridavali neki preveliku važnost.

Npr. što mene muči. Kaže da se mora uklopiti s ljudima... Pa on se takvom facom može samo izdvojit od ljudi... kad se već prilagođavao ljudskom tijelu, pa daj i facu sredi do kraja...

_________________
It's me. Dax !


sub 18 lis, 2008 10:42 am
Profil ICQ
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Odo - rasprava o liku
Faca je okey , namjerno je takva a nit odo zna radit ljudska oblicja dobro , to sa casom i tijelom je bezveze , moje ocekivanje je bilo da ce se u spilji vratit u tekuci oblik nakon sto je kamen pao na njega , ali nije tako bilo , ipak je ostao u humanoidnom obliku :shocked:

_________________
Surviving the new decade


sub 18 lis, 2008 10:49 am
Profil
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year

Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 12:51 pm
Postovi: 31
Post Re: Odo - rasprava o liku
Da, to i mene čudi...trebao se vratiti u svoj oblik...
Faca mu je ok. Pristaje jednom simpatičnom mrgudu. :)


sub 18 lis, 2008 1:46 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Odo - rasprava o liku
zakon ocuvanja mase!!!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sub 18 lis, 2008 4:37 pm
Profil ICQ Web stranica
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year

Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 12:51 pm
Postovi: 31
Post Re: Odo - rasprava o liku
Ant je napisao/la:
zakon ocuvanja mase!!!


Masa reaktanata jednaka je masi produkata. :)


ned 19 lis, 2008 1:31 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Odo - rasprava o liku
ma da, samo onda ne moze odo jedan cas biti normalna casa, a da ga malo kasnije lik jedva uspije podici s poda i da mu onda kaze da je tezi nego sto izgleda.
ma nema veze, zanemarite.
to su neki moji problemi :mrgreen:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


ned 19 lis, 2008 1:08 pm
Profil ICQ Web stranica
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post Re: Odo - rasprava o liku
Ant je napisao/la:
ma da, samo onda ne moze odo jedan cas biti normalna casa, a da ga malo kasnije lik jedva uspije podici s poda i da mu onda kaze da je tezi nego sto izgleda.

Nemoj previše sumnjati u Oda. Sad bi ti Weyoun rekao da se ne petljaš previše u logično objašnjavanje božjih stvari jer bog može sve, bilo to logično ili ne. :wink:

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


ned 19 lis, 2008 1:14 pm
Profil ICQ Web stranica
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:25 pm
Postovi: 30
Lokacija: Unikompleks
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Post Re: Odo - rasprava o liku
Neznam, možda noje reflexivno...

_________________
We are the Borg. Resistance is futile.


ned 19 lis, 2008 7:30 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Odo - rasprava o liku
Mene više muči nešto drugo... Odo je građen od neke metamorfne mase, a ima potpuno funkcionalan komunikator, koji prelaskom u drugi oblik opet postaje dijelom te mase... :wtf:

_________________
slika


ned 19 lis, 2008 9:50 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan