Sada je: ned 28 lip, 2026 5:47 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Dax - gay? 
Autor/ica Poruka
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Dax - gay?
Tražila sam si novu sliku za avatar i surfajući i pretražujući slike na letila sam na Ezri kak se žvali s Kirom ( Mirror ), onda sam se sjetila da je i Jadzia imala takve egzibicije s Lenarom ( ako se ne varam ). Malo su scenaristi pogejili Daxa ( ali meni to ni najmanje ne smeta da ja i dalje obožavam Dax ). kaj vi mislite?

_________________
It's me. Dax !


sub 04 lis, 2008 11:18 am
Profil ICQ
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Dax - gay?
Ja mislim da je to sasvim normalno jer ni Jadzia ni Ezri nisu samo žene. Imaju sjećanja muškaraca, pa ponekad i muške osjećaje.

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


sub 04 lis, 2008 11:22 am
Profil Web stranica
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: Dax - gay?
Ezri je napisao/la:
Malo su scenaristi pogejili Daxa ( ali meni to ni najmanje ne smeta da ja i dalje obožavam Dax ). kaj vi mislite?

Tipično shvaćanje čovjeka iz 20. st.

To i jest na neki način cilj Star Treka. Da stvati koje današnjem čovjeku izgledaju neshvatljivo, da su u budćnosti sasvim normalne.

kaj ja mislim? ne mislim ništa. razmišljam o meni zanimljivijim temama.

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


sub 04 lis, 2008 12:05 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Dax - gay?
Dax opcenito ne samo jadzia je bisexualna osoba iz vise razloga , prvi razlog je to sta sam dax simbiont ne bira spol svog domacina i prikupljanjem iskustava ona spola , moze i prenijet neke osobine i privlacnosti koje gaje i muska i zenska osoba, druga stvar u futuristickom drustvu bi takvo nesto bilo potpuno normalno s obzirom da svak ima pravo izbora nacina kako ce zivjet

Inace nije dax samo bisex osoba na memory alphi pise da je i elim garak isto slicne orijentacije ali to nikad nije pokazano, e i dax nije gay jer ako ja dobro shvacam to su homosexualne osobe a dax je bisexualna 8)

_________________
Surviving the new decade


sub 04 lis, 2008 12:57 pm
Profil
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Dax - gay?
Dakle Dax je bi :mrgreen:

Onda je zapravo cijela rasa Trilla bi.

Cool.

_________________
It's me. Dax !


sub 04 lis, 2008 2:47 pm
Profil ICQ
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Dax - gay?
Ja bih rekla da nezdruženi ne moraju biti. :-k

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


ned 05 lis, 2008 5:00 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Dax - gay?
Nisam bas siguran da je Dax gay...

Kao sto si i sama napisala, nisu "prave" Dax i Kira brijale... to su radile njihove zle verzije iz mirror universea :mrgreen:

A sto se tice onog poljupca izmedju Dax i bivse mu/joj zene,... na to gledam vise kao da je netko promjenio spol. I dalje ga smatras istom/slicnom osobom, jer orginalno si se zaljubio u osobu koja je suprotnog spola.... volis samo nju kao osobu a ne spol...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 06 lis, 2008 3:18 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sri 01 lis, 2008 1:25 pm
Postovi: 155
Post Re: Dax - gay?
hm...po meni rasa Trilla nemaju takvu sexualnu orijetacije...
mislim na gay i te fore....
ali mogu slobodno reč da im zavidim jer imaju priliku iskusit puno stvari .... :kava:

_________________
"Danas su oružja utihnula. Velika je tragedija došla kraju. Spoznali smo gorčinu poraza i ushit trijumfa. Iz obojeg smo naučili da nema povratka. Moramo kročiti naprijed, da u miru očuvamo ono što smo stekli u ratu"


uto 07 lis, 2008 8:36 am
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 4:12 pm
Postovi: 72
Lokacija: City Lakat at Cardassia prime
Post Re: Dax - gay?
Jadzia treba ići kod Quarka da joj nabavi tablete protiv glista tako da se riješi one Dax gliste u sebi

_________________
____________
slikaslikaslikaslika
For Cardassia!!!


sub 11 lis, 2008 6:06 pm
Profil
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Dax - gay?
Pa nitko ju nije tjerao da ima tu glistu u sebi.... I to je crv :P

_________________
It's me. Dax !


sub 11 lis, 2008 7:21 pm
Profil ICQ
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sub 11 lis, 2008 4:12 pm
Postovi: 72
Lokacija: City Lakat at Cardassia prime
Post Re: Dax - gay?
Ma bilo to crv ili glista bezveze je.Bilo je bolje da su nasli neki inkbuator za tog crva ili ga jednostavno stavili sa ostalim crvima u vrt :mrgreen:

_________________
____________
slikaslikaslikaslika
For Cardassia!!!


sub 11 lis, 2008 7:38 pm
Profil
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Dax - gay?
Ali kad maknu crva onda domaćin umre

_________________
It's me. Dax !


sub 11 lis, 2008 9:37 pm
Profil ICQ
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Dax - gay?
Ezri je napisao/la:
Ali kad maknu crva onda domaćin umre


Točno... a i taj "crv" domaćinu daje znanje, iskustvo, mudrost koja često seže stotinama godina u prošlost. A sad... Jel Dax gay... mislim da ne, pogotovo ako se misli na samog Dax-simbionta, jer nema spol. Istina je da simbiont projicira na domaćina svoje emocije iz prošlih života stoga je domaćinu teško ostati ravnodušnim na npr. domaćina koji nosi simbionta s kojim je ovaj nekoć možda imao djecu, ali simbiont i domaćin se međusobno isprepliću i mislim da ni jedan ni drugi ne prevladavaju. A i spolna orjentacija svih, pa tako i Trilla je... sklonost.

_________________
slika


sub 11 lis, 2008 10:04 pm
Profil Web stranica
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Dax - gay?
Zapravo Dax nije gay, koliko se da vidjeti po bivšim domaćinima, no kroz naše uskogrudne zemaljske oči to se može protumačiti kao gay zato što se se zadnje dvije "domaćice" ljubile sa istim spolom - što danas znači gay. Dakle Jadzia i Ezri su hetero ( Jadzia/Worf, Ezri/Bashir) koliko se dalo vidjeti ali su imale dozu bisex. u sebi. Dax, kao Dax, crv, nije gay, ali domaćini su nekim dijelom bi.

_________________
It's me. Dax !


sub 11 lis, 2008 11:49 pm
Profil ICQ
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Dax - gay?
:thumbs2:
Tako je ezri , uostalom tesko je ignorirat osjecaje koji su se skupljali u simbiontu stotinama godina pa je i ta bisexualnost shvatljiva , inace koliko simbiont zivi ?

_________________
Surviving the new decade


ned 12 lis, 2008 12:03 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan