| Autor/ica |
Poruka |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Koja razumna osoba bi izabrala Bashira? 
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| uto 23 lip, 2009 7:08 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Ezri je imba. I sva slova njenog imena su u istom redu na tipkovnici.
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| uto 23 lip, 2009 7:18 pm |
|
 |
|
Trekker
Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm Postovi: 9
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Hrčak je napisao/la: Koja razumna osoba bi izabrala Bashira?  Nemojte tako... dobro je ona izabrala A kod Ezri mi se sviđa to što je nakako normalna, nije onako službena i to ko neki... i slatka je s onim pjegicama i to, a osim toga, Nicole deBoer paše uloga takve cure i Ezri mi se dobro uklopila u ovaj zadnji dio serije... A u mirroru mi je stvarno zgodna, osim onog dijela sa Kirom I tako... mislim, sve u svemu, da mi je cute cura... malo me podsjeća na mene, možda zato 
|
| pet 26 lip, 2009 8:07 pm |
|
 |
|
Lieutenant Junior Grade
Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 11:26 pm Postovi: 100 Lokacija: vž Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Netko nam je veliki egoist tu 
|
| sub 27 lip, 2009 4:55 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
TOMKHAN je napisao/la: Netko nam je veliki egoist tu  Ne, već se neko voli hvalit
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sub 27 lip, 2009 4:58 pm |
|
 |
|
Trekker
Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm Postovi: 9
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Sovereign je napisao/la: TOMKHAN je napisao/la: Netko nam je veliki egoist tu  Ne, već se neko voli hvalit Ako se ovo i jedno i drugo odnosilo na mene, niste baš u pravu. Ona me podsjeća na mene kad je onako zbunjena i čudna, a u mirroru i u nekim drugim stvarima nema veze sa mnom, tako da... sigurno nisam od sebe namjeravala raditi neku veliku facu.
|
| sub 27 lip, 2009 9:57 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
*star_child* je napisao/la: Sovereign je napisao/la: TOMKHAN je napisao/la: Netko nam je veliki egoist tu  Ne, već se neko voli hvalit Ako se ovo i jedno i drugo odnosilo na mene, niste baš u pravu. Ona me podsjeća na mene kad je onako zbunjena i čudna, a u mirroru i u nekim drugim stvarima nema veze sa mnom, tako da... sigurno nisam od sebe namjeravala raditi neku veliku facu. Ma zaboravi. Ja sam se htio našalit malo
Al ak i fizički izgledaš ko Ezri, onda se fakat imaš s čim hvalit
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sub 27 lip, 2009 11:27 pm |
|
 |
|
Trekker
Pridružen/a: pet 26 lip, 2009 8:01 pm Postovi: 9
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Sovereign je napisao/la: *star_child* je napisao/la: Ako se ovo i jedno i drugo odnosilo na mene, niste baš u pravu. Ona me podsjeća na mene kad je onako zbunjena i čudna, a u mirroru i u nekim drugim stvarima nema veze sa mnom, tako da... sigurno nisam od sebe namjeravala raditi neku veliku facu. Ma zaboravi. Ja sam se htio našalit malo
Al ak i fizički izgledaš ko Ezri, onda se fakat imaš s čim hvalit Onda nema veze... a i skužila sam mala slova, lol
|
| pon 29 lip, 2009 4:25 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Hrčak je napisao/la: Koja razumna osoba bi izabrala Bashira?  ...slažem se... ...a to je bio neki logični sljed događaja, da i jadnog Juliana spare s nekim... pa eto odlaskom Jadzije otvorila se prilika za takav lik...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| čet 09 srp, 2009 4:47 pm |
|
 |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Ma grozno, meni bi bilo bolje da je Julian ostao samac. 
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| uto 14 srp, 2009 7:01 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
I julian treba nekoga 
_________________ Surviving the new decade
|
| sri 15 srp, 2009 4:28 am |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
captain je napisao/la: I julian treba nekoga  Apsolutno. Kuriozitet je to da je najbolji baritelj a zadnji si nađe curu...
|
| sri 15 srp, 2009 1:13 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Ezri iz DS9 oli ona naša članica? Što reć o svijetnici ... a da nije već rečeno. Ma ja san dosta toga o njoj reka. Malo zbunjena, nesigurna, sipmatična ... A ona naša clanica @Ezri šteta što je nema. Zanimljiv i dinamičan lik.  Pozdrav Likovna 11
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sri 15 srp, 2009 5:32 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: uto 25 kol, 2009 8:47 pm Postovi: 919 Lokacija: oh no I frakked it up again... Spol: Ženski
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
Sviđa mi se zbunjenost, smotanost kod nje. Baš me znala nasmijati totalno, više je onak opuštenija od Jadzije Dax... 
_________________
Cal Lightman: Nobody can tell the whole truth, it's subjective, and passes through our own filters. Judge Quinn: How about you promise to be honest to the best of your ability? Cal Lightman: Now you're talking!
|
| čet 08 lis, 2009 3:04 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm Postovi: 1419 Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
|
 Re: Sto volite kod Ezri ?
A ne bi se bas slozio da je opustenija od Jadzije, bas naprotiv. Nekako mi je cila nervozna bila i napeta. Hoce li nesto krivo napravit itd. Ali simpaticna mala... 
_________________ How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.
|
| čet 08 lis, 2009 4:40 pm |
|
 |
|