Sada je: sri 24 lip, 2026 4:20 pm.




Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 I. krug - Skupina D 

Koja od ovih time-travel epizoda vam je najzanimljivija?
Anketa je završila: čet 22 stu, 2007 3:14 pm.
Broken Bow 4%  4%  [ 1 ]
Azati Prime 4%  4%  [ 1 ]
All Good Things... 43%  43%  [ 10 ]
Future's End 22%  22%  [ 5 ]
Flashback 13%  13%  [ 3 ]
Endgame 13%  13%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 23

 I. krug - Skupina D 
Autor/ica Poruka
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am
Postovi: 333
Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
Citiraj (i odgovori)
Post I. krug - Skupina D
I željno iščekivana 4. skupina:

1.) Broken Bow
Serija/Film: Enterprise
slika
slika
Sezona: 1.
Epizoda: 1. i 2.
Opis: Najnoviji međuzvjezdani Warp 5 brod, Enterprise, poslan je kako bi odveo Klingonca Klaanga na Qo'noS te spriječio građanski rat u Klingonskom carstvu koji bi bio u interesu nekoliko rasa iz budućnosti.

2.) Azati Prime
Serija/Film: Enterprise
slika
slika
Sezona: 3.
Epizoda: 1. i 2.
Opis: Daniels dovodi Archera u 26. stoljeće na Enterprise-J kako bi svjedočio velikom ratu sa transdimenzionalnim bićima u bitci za Andoriju. Daniels mu objašnjava da se ne smije žrtvovati u uništenju Xindi oružja, inače će ovu bitku dobiti transdimenzionalna bića.

3.) All Good Things
Serija/Film: The Next Generation
slika
slika
slika
Sezona: 7.
Epizoda: 25. i 26.
Opis: Picard skače u naizgled tri slučajna vremenska perioda (početak putovanja, 7 godina kasnije i 23 godine u budućnosti) kako bi spriječio nastajanje anomalije koja će uništiti čovječanstvo.


4.) Future's End
Serija/Film: Voyager
slika
slika
slika
slika
Sezona: 3.
Epizoda: 8. i 9.
Opis: Iz budućnosti dolazi vremenski brod koji pokušava uništiti Voyager tvrdeći da je Voyager zaslužan za uništenje solarnog sustava u 29. stoljeću. No vremenski brod završava u rukama bogatog industrijalca koji se obogatio na tehnologiji iz 29. stoljeća te pokušava otići u budućnost što zapravo uzrokuje eksploziju.


5.) Flashback
Serija/Film: Voyager
slika
slika
slika
Sezona: 3.
Epizoda: 2.
Opis: Tuvok ima vizije iz prošlosti za vrijeme svog putovanja sa kapetanom Suluom na Excelsioru kako bi spriječio zarobljavanje kapetana Kirka u vrlo bitnoj misiji. Epizoda posvećena 30.-oj obljetnici Star Treka.


6.) Endgame
Serija/Film: Voyager
slika
slika
slika
slika
Sezona: 7.
Epizoda: 25. i 26.
Opis: Admiralka Janeway iz 25. stoljeća se vraća u prošlost kako bi spriječila gubitke u posadi i prekinula gorko putovanje Voyagera kući u kojoj će poginuti 23 člana posade te Tuvokovo pogoršano neurološko stanje.


EDIT: Evo obojao sam sve skupine, a u kojoj seriji se nalazi prepoznat ćete po sljedećoj legendi:

The Original Series
The Animated Series
Filmovi sa TOS posadom
The Next Generation/Penetration
Filmovi sa TNG posadom
Deep Space 9
Voyager
Enterprise

EDIT 2: Evo ga...sad sam sve dotjerao kako bi trebalo biti, ubacio sam par screenshotova. Ako trebate još nešto, vičite :D

_________________
Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje
http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal

http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum


sri 14 stu, 2007 3:14 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
All Good Things
Future's End

kandidati 1 i 2 imaju jako malo time travela, flashback su samo vizije u pitanju (ali fora vizije :) )...a engame je bio blizu future's enda... ali ne i ispred

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sri 14 stu, 2007 3:35 pm
Prijavi post
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
...a neee... već vidim pobjednika...
...hoće li se što promijeniti??

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 14 stu, 2007 3:37 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am
Postovi: 333
Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Istina, ali ipak ga ima malkice i radnja je ajmo reći vezana dosta uz putovanje kroz vrijeme u obadvije epke :D

A čuj, moglo bi se dosta toga promjeniti...Nije još prava konkurencija došla. Kad vidite što vas čeka sljedeći tjedan...hehe.

_________________
Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje
http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal

http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum


sri 14 stu, 2007 3:39 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Flashback i All G.T !

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 14 stu, 2007 3:42 pm
Prijavi post
Profil
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
AGT i Future's end.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


sri 14 stu, 2007 5:17 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
joj, preteska skupina!
izuzme li se Enterprise (Broken Bow nevalja, a u Azati Prime-u (inace super epizodi, bas sam ju jucer gledao) time travel je bezspotrebno uguran) sve epizode si predobre i zasluzuju prolaz.
tako da cu morati jos malo razmisliti o ovoj anketi.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 14 stu, 2007 8:51 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
teska skupina, ali jedna se epka izdvaja, a to je Ona iz Voyagera Future's End

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 14 stu, 2007 10:56 pm
Prijavi post
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am
Postovi: 333
Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
@Ant: Pa nije bezveze. Ocigledno su imali viska budzeta za tu epizodu pa su ovo ugurali :mrgreen:

Shalim se. Nije bezveze, morali su nekako indicirati Archerovu promjenu strategije od "shoot first, send flowers later" do "enemy of your enemy is your friend".

_________________
Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje
http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal

http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum


sri 14 stu, 2007 11:50 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Tom'caT je napisao/la:
Shalim se. Nije bezveze, morali su nekako indicirati Archerovu promjenu strategije od "shoot first, send flowers later" do "enemy of your enemy is your friend".

imali su puuuno boljih nacina da to naprave... no dobro, to je sad vec druga tema.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


čet 15 stu, 2007 12:18 am
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
All i kraj budućnosti.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


čet 15 stu, 2007 12:53 am
Prijavi post
Profil Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am
Postovi: 333
Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Dajte ljudi glasajte i za ove malo slabije. Trebam trojku, a ne dvoje najboljih...

_________________
Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje
http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal

http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum


čet 15 stu, 2007 1:03 am
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Tom'caT je napisao/la:
Dajte ljudi glasajte i za ove malo slabije. Trebam trojku, a ne dvoje najboljih...

by your command, imperius leader.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


čet 15 stu, 2007 1:27 am
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Tom'caT je napisao/la:
Dajte ljudi glasajte i za ove malo slabije. Trebam trojku, a ne dvoje najboljih...

pa polako... ima vremena... anketa je tek pocela

i btw. kaj nisi bio rekao "Iz toga ćemo uzeti četiri najbolja natjecatelja iz svake skupine i napraviti drugi krug u kojem će sudjelovati 16 natjecatelja."

od kud sad "trojka"?

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


čet 15 stu, 2007 2:59 am
Prijavi post
Profil Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am
Postovi: 333
Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
Citiraj (i odgovori)
Post Re: I. krug - Skupina D
Da, to sam malo korigirao. Prvo prelamamo na 24 pa na 16 pa četvrt pa polu i na kraju finale. A da bi imao 24 moram polovicu uzet i polovicu odbacit...tako da je tri.

BTW, jel ti se sviđa kak sam uredio? :P

_________________
Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje
http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal

http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum


čet 15 stu, 2007 11:36 am
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Odgovori
Korisničko ime:
Potvrdni kod:
Veličina fonta:
Stilove je lako, brzo i jednostavno primijeniti na tekst... 
Smajlići
:D :) :( :o :shock: :? :scratch: :| 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) =D> :mrgreen: #-o [-X [-o< :-# :-s \:D/ :-$ :-& =; [-( :-k 8-[ =P~ O:) :inlove: :zubo: ](*,) :lolsmjeh: :thumbs2: :thumbs3: :zgrožen: :hallo: :baeh: :sesir2: :beee: :joj: :evilwait: :happy: :skok: :whatever: :eureka: :vrazicak1: :neznam: :zaljubljen: :naughty: :zbunj: :hail: :s_clap: :zzz: :plakanje: :omgy: :bier: :wtf:
Ostali smajlići
Citiraj prethodnu poruku
Citiraj selektirano
 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan