| Autor/ica |
Poruka |
|
Commander
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am Postovi: 333 Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
|
 I. krug - Skupina D
_________________ Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal
http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum
|
| sri 14 stu, 2007 3:14 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: I. krug - Skupina D
All Good Things Future's End kandidati 1 i 2 imaju jako malo time travela, flashback su samo vizije u pitanju (ali fora vizije  )...a engame je bio blizu future's enda... ali ne i ispred
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sri 14 stu, 2007 3:35 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: I. krug - Skupina D
...a neee... već vidim pobjednika... ...hoće li se što promijeniti??
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 14 stu, 2007 3:37 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am Postovi: 333 Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
|
 Re: I. krug - Skupina D
Istina, ali ipak ga ima malkice i radnja je ajmo reći vezana dosta uz putovanje kroz vrijeme u obadvije epke  A čuj, moglo bi se dosta toga promjeniti...Nije još prava konkurencija došla. Kad vidite što vas čeka sljedeći tjedan...hehe.
_________________ Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal
http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum
|
| sri 14 stu, 2007 3:39 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: I. krug - Skupina D
Flashback i All G.T !
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sri 14 stu, 2007 3:42 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: I. krug - Skupina D
AGT i Future's end.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sri 14 stu, 2007 5:17 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: I. krug - Skupina D
joj, preteska skupina! izuzme li se Enterprise (Broken Bow nevalja, a u Azati Prime-u (inace super epizodi, bas sam ju jucer gledao) time travel je bezspotrebno uguran) sve epizode si predobre i zasluzuju prolaz. tako da cu morati jos malo razmisliti o ovoj anketi.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sri 14 stu, 2007 8:51 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: I. krug - Skupina D
teska skupina, ali jedna se epka izdvaja, a to je Ona iz Voyagera Future's End
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 14 stu, 2007 10:56 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am Postovi: 333 Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
|
 Re: I. krug - Skupina D
@Ant: Pa nije bezveze. Ocigledno su imali viska budzeta za tu epizodu pa su ovo ugurali  Shalim se. Nije bezveze, morali su nekako indicirati Archerovu promjenu strategije od "shoot first, send flowers later" do "enemy of your enemy is your friend".
_________________ Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal
http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum
|
| sri 14 stu, 2007 11:50 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: I. krug - Skupina D
Tom'caT je napisao/la: Shalim se. Nije bezveze, morali su nekako indicirati Archerovu promjenu strategije od "shoot first, send flowers later" do "enemy of your enemy is your friend". imali su puuuno boljih nacina da to naprave... no dobro, to je sad vec druga tema.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| čet 15 stu, 2007 12:18 am |
|
 |
|
Historiotrekolog
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am Postovi: 6010 Lokacija: Budrovačka Republika Pemija Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Koje si vrste?: Vulcan
|
 Re: I. krug - Skupina D
All i kraj budućnosti.
_________________ "Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..." Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
|
| čet 15 stu, 2007 12:53 am |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am Postovi: 333 Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
|
 Re: I. krug - Skupina D
Dajte ljudi glasajte i za ove malo slabije. Trebam trojku, a ne dvoje najboljih...
_________________ Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal
http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum
|
| čet 15 stu, 2007 1:03 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: I. krug - Skupina D
Tom'caT je napisao/la: Dajte ljudi glasajte i za ove malo slabije. Trebam trojku, a ne dvoje najboljih... by your command, imperius leader.
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| čet 15 stu, 2007 1:27 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: I. krug - Skupina D
Tom'caT je napisao/la: Dajte ljudi glasajte i za ove malo slabije. Trebam trojku, a ne dvoje najboljih... pa polako... ima vremena... anketa je tek pocela i btw. kaj nisi bio rekao "Iz toga ćemo uzeti četiri najbolja natjecatelja iz svake skupine i napraviti drugi krug u kojem će sudjelovati 16 natjecatelja." od kud sad "trojka"?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| čet 15 stu, 2007 2:59 am |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am Postovi: 333 Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
|
 Re: I. krug - Skupina D
Da, to sam malo korigirao. Prvo prelamamo na 24 pa na 16 pa četvrt pa polu i na kraju finale. A da bi imao 24 moram polovicu uzet i polovicu odbacit...tako da je tri. BTW, jel ti se sviđa kak sam uredio? 
_________________ Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal
http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum
|
| čet 15 stu, 2007 11:36 am |
|
 |
|