| Autor/ica |
Poruka |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Predstavite se
Bogdaj titanska teca.
|
| uto 28 lip, 2011 11:08 pm |
|
 |
|
fluffy
Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm Postovi: 6576 Lokacija: Rijeka Spol: Ženski Naj Serija: DS9 Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^----------------- Koje si vrste?: fažol
|
 Re: Predstavite se
pozdrab theta, dobro nam došla  nadam se da ćeš nam i ostati 
_________________
|
| uto 28 lip, 2011 11:41 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Predstavite se
Miki je napisao/la: Bogdaj titanska teca. Jel samo ja primjećujem nešto sa grudima u ovoj izjavi? 
|
| uto 28 lip, 2011 11:43 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: uto 28 lip, 2011 9:11 pm Postovi: 15 Koje si vrste?: Cenobite
|
 Re: Predstavite se
pahuljica hvala miki to si samo ti kinky, pa vidis jedini takve stvari 
_________________ She is the one with the devilish eyes,she is so cruel and full of surprise, she sucks you dry but you cannot deny,she is the one to bring you down to your knees
|
| uto 28 lip, 2011 11:45 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Predstavite se
Inače i Cviček mi je danas natuknuo da sam kinky, al još uvijek čekam da mi to potvrdi. Hm 
|
| uto 28 lip, 2011 11:49 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: uto 28 lip, 2011 9:11 pm Postovi: 15 Koje si vrste?: Cenobite
|
 Re: Predstavite se
 znaci dobro sam nanjusila
_________________ She is the one with the devilish eyes,she is so cruel and full of surprise, she sucks you dry but you cannot deny,she is the one to bring you down to your knees
|
| sri 29 lip, 2011 12:09 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Predstavite se
Pozz theta Propustija san spamfest danas 
_________________ Surviving the new decade
|
| sri 29 lip, 2011 1:44 am |
|
 |
|
Number One
Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm Postovi: 6198 Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Wraith
|
 Re: Predstavite se
Welcome, theta_von_titanium! Postaj dugo i berićetno Otkud takav nick? 
_________________
|
| sri 29 lip, 2011 2:31 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: sub 26 ožu, 2011 11:47 am Postovi: 262 Lokacija: Second star to the right and straight on till morning Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: 28 going on 6 :D Koje si vrste?: koliko mogu biti
|
 Re: Predstavite se
Dobrodosla theta_von_titanium  . Bas odakle ti nick? Amo tako jer lipo izgleda ili...? Je li to Deveta od titana ili Teta od titana  ?
_________________
|
| sri 29 lip, 2011 4:56 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm Postovi: 811 Lokacija: treća s desno od kraja Spol: Ženski Naj Serija: ENT Koje si vrste?: not martian
|
 Re: Predstavite se
dobrodošla theta! 
_________________ run you clever boy and remember...
|
| sri 29 lip, 2011 5:36 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: uto 28 lip, 2011 9:11 pm Postovi: 15 Koje si vrste?: Cenobite
|
 Re: Predstavite se
nick? nick mi je ujedno i potpis za radove(cyber art). a nastao je po jednoj stvari theta titanium, jer su mi se svidio text, pa samo ubacila von Bionic hordes all around Apocalypse now Last generation fights again To find a safe place This earth is not a safe place this earth is just a dead place this earth can't be the same again this earth is dying! hvala na dobrodošlici 
_________________ She is the one with the devilish eyes,she is so cruel and full of surprise, she sucks you dry but you cannot deny,she is the one to bring you down to your knees
|
| sri 29 lip, 2011 9:23 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: Predstavite se
theta_von_titanium je napisao/la: :thumbs2: znaci dobro sam nanjusila Fak, došao je onaj dan u mjesecu kad se moram ić oprat. Već i prek tipkovnice smrdim. 
|
| sri 29 lip, 2011 9:36 pm |
|
 |
|
Fire and Blood
Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm Postovi: 4100 Lokacija: On the lost moon of Poosh Opis Stanja: jet lagno.... Koje si vrste?: Time Lord
|
 Re: Predstavite se
Dobrodošla theta... s malim zakašnjenjem... 
_________________ It is smaller on the outside!
|
| pet 01 srp, 2011 8:39 pm |
|
 |
|
Trekker
Pridružen/a: pon 11 srp, 2011 10:56 am Postovi: 7 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Changeling
|
 Re: Predstavite se
Pozdrav svima, eto i mene na forumu Razlog?! Pa više isprika, nego razlog, ali treba mi pomoć oko diplomskog koji je vezan za Star Trek, točnije za teleportaciju (al otvorim topic samo za to  )... U principu sam SF fan općenito, Star Trek tu zauzima krunsko mjesto, praktički cijeli svoj svjesni život, al se nisam baš socijalizirala sa istomišljenicima osim onako na kavi s frendom koji je zaljubljen u T'Pol pa ispituje gluposti...tako da se radujem razmjeni informacija, znanja i "konstruktivnom" gubljenju vremena tu s vama
|
| pon 11 srp, 2011 11:13 am |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: sub 26 ožu, 2011 11:47 am Postovi: 262 Lokacija: Second star to the right and straight on till morning Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: 28 going on 6 :D Koje si vrste?: koliko mogu biti
|
 Re: Predstavite se
Dobrodosla Ducky Nadam se da ti mozemo pomoci 
_________________
|
| pon 11 srp, 2011 11:15 am |
|
 |
|