|
Sada je: čet 25 lip, 2026 1:09 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
|
Stranica: 1/1.
|
[ 14 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 1x06 - Captive Pursuit
"Captive Pursuit" (Lov)Sezona: 1 Epizoda: 06 Datum premijere: 30.01.1993. Prikazano na HRT-u: 09.10.2008. Scenaristi: Jill Sherman Donner (Story By), Jill Sherman Donner & Michael Piller (Teleplay By) Redatelj: Corey Allen Gostujuci Glumci:Gerrit Graham - vođa lovaca Scott MacDonald - Tosk Kelly Curtis - Miss Sarda Stardate: 46477.5 (2369) Kratak sadržaj: (preuzeto sa ST centra) Slušajući pritužbe jedene od dabo djevojaka na Quarkovo ponašanje Sisko prima obavijest kako kroz crvotočinu stiže tuđinski brod. Njime upravlja gmazoliki humanoid zvan Tosk. Budući da njegovu brodu prijeti uništenje Sisko mu predlaže da isključi motore kako bi ga O'Brien mogao dotegliti do postaje. Tosk isprva ne prihvaća Siskov prijedlog, ali nakon O'Brienova nagovaranja ipak pristane. Sisko zaključi kako tuđinac ponajviše vjeruje O'Brienu. Stoga ga Sisko pošalje u spojni prsten kako bi dočekao Toska. Detaljnije informacije: Memory AlphaKompletan scenarij: ST Minutae
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| čet 09 lis, 2008 4:59 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Captive Pursuit
7 Malo mi je nejasno kako nekome moze bit cast da bude lovina ali eto cini se da i takvo nesto moze postojat , onop sta mi je upalo u oko je to da lovci nisu imali nikakvog strahopostovanja prema odu (a on je founder) i to da toskovi imaju neke sposobnosti slicne jem haddarima , gotovo ne spavaju , imaju prirodni cloack a opet imaju nekakav cudan osjecaj casti kao da su klingonci , poprilicno cudno , trebali su malo bolje objasnit toskove 
_________________ Surviving the new decade
|
| čet 09 lis, 2008 5:07 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: Captive Pursuit
captain je napisao/la: onop sta mi je upalo u oko je to da lovci nisu imali nikakvog strahopostovanja prema odu (a on je founder) Takve stvari sam i ja primjetio kad sam gledao prije, u prve dvije sezone dok nisu sreli Dominion, sve vrste koje su sreli nisu znali za njih, ili su culi samo za "nesto zvano Dominion", ali svima je to bilo tajanstveno i nitko nije znao sta su ustvari oni i nitko se nije bojao Oda jer je Founder, a kasnije kad su ih napokon sreli na kraju druge sezone, odjednom sve vrste koje sretnu znaju za Dominion i vrlo vjerojatno su pod njihovom vlascu. jos jedna od gluposti u DS9 (kojih ima dosta) 
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| čet 09 lis, 2008 7:17 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
Istina , to je i meni nelogicno , iako ima tu ona stvar da foundere zapravo nitko nezna pa cak nit njihovi jem hadari i da je pravo lice dominija prikazano , uz pomoc vorti 
_________________ Surviving the new decade
|
| čet 09 lis, 2008 7:22 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
captain je napisao/la: Istina , to je i meni nelogicno , iako ima tu ona stvar da foundere zapravo nitko nezna pa cak nit njihovi jem hadari i da je pravo lice dominija prikazano , uz pomoc vorti  Da, to je tocno, al prvi dio mog posta vrijedi, da prije nitko ne zna za Dominion, a kad ih Fedsi sretnu, onda svi znaju
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| čet 09 lis, 2008 7:41 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
MacGyver je napisao/la: captain je napisao/la: Istina , to je i meni nelogicno , iako ima tu ona stvar da foundere zapravo nitko nezna pa cak nit njihovi jem hadari i da je pravo lice dominija prikazano , uz pomoc vorti  Da, to je točno, al prvi dio mog posta vrijedi, da prije nitko ne zna za Dominion, a kad ih Fedsi sretnu, onda svi znaju Ja bi to objasnio ovako, Nema sumnje da je Dominion saznao za wormhol i prečac do Alpha kvadranta. Za početak su pritajeni i šalju ostale rase kao kurire da izvide situaciju, pri tome im zaprijete da otkriju Veličinu i snagu Dominia i tako ovo šute dok se sam Dominion ne pokaže. poslje nema razloga da se šuti i zato svi znaju za Dominion.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| čet 09 lis, 2008 7:46 pm |
|
 |
|
The Traveler
Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm Postovi: 1198 Lokacija: In the Pale Moonlight Naj Serija: TNG
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
9ka od mene...
Fali nešto posebno da bi bilo 10.
Svidio mi se sraz dvaju kultura...
_________________ Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably. Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold. Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
|
| čet 09 lis, 2008 9:03 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
8 Super epizoda, ali imala je par dosadnih trenutaka. Tosk mi je baš simpatičan, O'Brien je uspio sa njim naći zajednički jezik i super su se slagali. Šteta što ga nije upoznao sa Keiko. Quark me malo podsjetio na Guinen, onako osoba koja voli da mu se ljudi povjere o sebi i svojim problemima. MacGyver je napisao/la: Da, to je tocno, al prvi dio mog posta vrijedi, da prije nitko ne zna za Dominion, a kad ih Fedsi sretnu, onda svi znaju
Da, to je tocno, al prvi dio mog posta vrijedi, da prije nitko ne zna za Dominion, a kad ih Fedsi sretnu, onda svi znaju[/quote] Sumnjam da Tosk zna za Dominion, no definitifno da njegovi lovci znaju, bilo je nečega u njihovoj reakciji kada su ugledali ODA.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| čet 09 lis, 2008 9:10 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
Ja bas imam dojam da nije bilo niceg u njihovoj reakciji E da , guinan slusa da bi pomogla , quark slusa da bi saznao nekakav nacin da dođe do dodatnog profita 
_________________ Surviving the new decade
|
| čet 09 lis, 2008 9:22 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
Hm… zalutali stranac, zanimljiv alien Tosk…
…ovi koji love Toska podsjećaju na Hirogence… …i na epizodu Enta ''Rouge Planet''…
…fakat zeznuta situacija… inferijornost jedne zajednice nad drugom… …nešto slično kako su bjelci uzimali crnce za robove prije 100, 200, 300 godina…
O'Brain je faca kad je pomogao Tosku… …i razgovor njega i Siska poslije je zapravo bio formalnost…
O'Brain je glavni strojar na postaji , a ima samo jedan ''šuplji čvarak''… kako to?
10
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 13 lis, 2008 12:49 am |
|
 |
|
Lieutenant
Pridružen/a: sri 01 lis, 2008 1:25 pm Postovi: 155
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
10 takve epizode volim...mada me jako posječa na Hirogence..ali dobro... močno mi je taj odnos lovine i lovca....i pravila i čast....i ljepo su napravili novu vrstu....
_________________ "Danas su oružja utihnula. Velika je tragedija došla kraju. Spoznali smo gorčinu poraza i ushit trijumfa. Iz obojeg smo naučili da nema povratka. Moramo kročiti naprijed, da u miru očuvamo ono što smo stekli u ratu"
|
| pon 13 lis, 2008 8:22 am |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
6 Ok epizoda, ali nista posebno. Konacno smo poceli susretati druge rase s one strane crvotocine. I meni je Tosk jaaaako licio na Jem Hadare, a njegovi progonitelji su po ponasanju dosta slicni Hirogencima kojima je lov kljucan dio zivota... Mr.bobo je napisao/la: O'Brain je glavni strojar na postaji , a ima samo jedan ''šuplji čvarak''… kako to? Inzinjeri ne mogu napredovati dalje po hijerarhijskoj ljestvici... Kadet koji prodje SF akademiju ima visi rank od sefa strojarnice.
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| uto 14 lis, 2008 1:34 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
Cvicek je napisao/la: 6 Mr.bobo je napisao/la: O'Brain je glavni strojar na postaji , a ima samo jedan ''šuplji čvarak''… kako to? Inzinjeri ne mogu napredovati dalje po hijerarhijskoj ljestvici... Kadet koji prodje SF akademiju ima visi rank od sefa strojarnice. ...to je malo bezveze... Geordi je imao puno viši rank... pa mi je bilo u redu... no ovo s O'Brainom je ipak malo ponižavajuće... a bez njega bi sve bilo u rasulu... on se najviše naradi...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 15 lis, 2008 12:54 am |
|
 |
|
The Traveler
Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm Postovi: 1198 Lokacija: In the Pale Moonlight Naj Serija: TNG
|
 Re: 1x06 - Captive Pursuit
Mr.bobo je napisao/la: ...to je malo bezveze... Geordi je imao puno viši rank... pa mi je bilo u redu... no ovo s O'Brainom je ipak malo ponižavajuće... a bez njega bi sve bilo u rasulu... on se najviše naradi... A čuj, i danas neki ljudi rade 10 sati dnevno na baušteli za 2-3 tisuće kuna dok neki sjede 8 sati dnevno za 10 tisuća kuna... a sportaši rade 8 sati tjedno za 100 tisuća kuna.... slažem se da je bezveze
_________________ Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably. Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold. Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
|
| sri 15 lis, 2008 7:16 pm |
|
 |
|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 14 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|