| Autor/ica |
Poruka |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Slike forumaša!
@bunnyema, super su ti slike, uniforma ti bas lijepo stoji.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| čet 05 lip, 2008 4:00 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Slike forumaša!
Ova tema je malo mrtva pa ju odlučih oživiti sa par slikica sa maturalne.
Na slikama ( osim mene u crnoj haljini ): Lana ( Ljubičasta haljina ) i Viktor
Morala sam maknuti slike zbog osobnih razloga.
_________________ It's me. Dax !
|
| pet 13 lip, 2008 12:58 am |
|
 |
|
Counselor
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am Postovi: 3252 Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
|
 Re: Slike forumaša!
mačka i po 
_________________ njanjanja
|
| pet 13 lip, 2008 9:17 am |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: sri 28 vel, 2007 9:29 pm Postovi: 474 Lokacija: Pula Spol: Ženski Naj Serija: TOS Opis Stanja: ludi vulkansko betazoidni zec Koje si vrste?: vulcan/betazoid
|
 Re: Slike forumaša!
koja lijepa crna haljinica.. Prekrašna je.. ja bi takvu.. Svaka cast..
_________________ Bunnyema
ST heart beats in this bunny..  .(\_/). = '-' = (")-(")
|
| pet 13 lip, 2008 2:32 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Slike forumaša!
Fala Fala 
_________________ It's me. Dax !
|
| pet 13 lip, 2008 4:36 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Slike forumaša!
...da nisi rekla da si to ti... i što nosiš, ja te ne bi prepoznao... ...totalna transformacija...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 14 lip, 2008 1:29 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Slike forumaša!
 moze telefonski broj?  ... što?? ... li'mee... pa od kud ti? pa ja sam se samo salio...  pa vjerujes ti meni ... zar ne? ... zar ne??   ...  Ezri... zaboravi da sam ista napisao... 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sub 14 lip, 2008 11:32 am |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Slike forumaša!
@Ezri, najzgodnija si od svih cura na slikama. 
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sub 14 lip, 2008 11:38 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Slike forumaša!
Ajjjmeee nemoj nam palit mlade dečke tu po boardu . Neče moć spavat normalno kojih par dana ! Koliko si PMova dobila ovih dana !? iskreno !! Pozdrav E Taylor 18 EDITIRAO buco ...... Stvarno koji ti je broj telefona !? :-k ](./images/smilies/eusa_wall.gif)
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sub 14 lip, 2008 11:54 am |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
 Re: Slike forumaša!
Ezri, vrlo zgodna! Ja mislio neka sa pepeljarkama i obucena do grla  Odlicno, stvarno 
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| sub 14 lip, 2008 12:24 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Slike forumaša!
ezri, baš si se fino sredila. ma, komad!  iskreno, koliko je frajera čekalo u redu?
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| sub 14 lip, 2008 4:10 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 27 srp, 2006 5:16 pm Postovi: 706 Lokacija: Sl.Brod
|
 Re: Slike forumaša!
Chaky je napisao/la: :shock:  moze telefonski broj?  ... što?? ... li'mee... pa od kud ti? pa ja sam se samo salio...  pa vjerujes ti meni ... zar ne? ... zar ne??   ...  Ezri... zaboravi da sam ista napisao...  BEST POST EVER! BTW, Ezri, super fotka  EDIT- sredit ces mi Marinu 
_________________
 Yo, pretty ladies around the world Gotta a weird thing to show you So tell all the boys and girls!!!
|
| sub 14 lip, 2008 7:53 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Slike forumaša!
Hahahaha... Koji postovi... Presmiješno.... E niš od Marine, zauzeta je...  modesty blaise je napisao/la: ezri, baš si se fino sredila. ma, komad!  iskreno, koliko je frajera čekalo u redu? Hrabra 0 
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 14 lip, 2008 8:01 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 27 srp, 2006 5:16 pm Postovi: 706 Lokacija: Sl.Brod
|
 Re: Slike forumaša!
Ezri je napisao/la: E niš od Marine, zauzeta je...  Ma nemas frke, preobratit cu ja nju  Ma moze i ova druga 
_________________
 Yo, pretty ladies around the world Gotta a weird thing to show you So tell all the boys and girls!!!
|
| sub 14 lip, 2008 8:03 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Slike forumaša!
Marsoni je napisao/la: Ezri je napisao/la: E niš od Marine, zauzeta je...  Ma nemas frke, preobratit cu ja nju  Ma moze i ova druga  Zauzeta  Nemaš sreće... Žao mi je
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 14 lip, 2008 8:05 pm |
|
 |
|