Sada je: sub 27 lip, 2026 12:19 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 koji su vam najdrazi SF filmovi 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
ma nije maX mislio na to da filmu fali specijalnih efekata ... film je jednostavno dosadan

i ja i on znamo da je film klasik i nedavno smo dosli do primjerka filma i pogledali ga ... i meni je film je bio razocarenje... radnja je bila spora i dosadna
preko nedostatka efekta lako prodjem, no film nije imao nista osim svom kultnog statusa... vrijeme ga je pregazilo i po meni definitivno nije bezvremenski klasik koji je i danas jednako zanimljiv kao i u svoje vrijeme

pa te maX upitao da li ti se film svidja zbog filma ili zbog toga sto je klutni... (i ti si odgovorila)

btw. kad napises post i sjetis se jos necega reci... editiraj svoj prvi post... nemoj slati nekoliko uzastopnih postova

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


uto 15 svi, 2007 3:13 pm
Profil Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post 
skužila sam na što misli. zato sam napisala da mi se sviđa filozofska strana sf filmova. ovo za kultni film - ne padam na etikete na filmovima, ma koliko on bio neprobavljiv. :lol: kužim i zašto vam je dosadan.

ok za editiranje.

_________________
Dif-tor heh smusma!


uto 15 svi, 2007 4:25 pm
Profil Web stranica
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post 
5.element...signs...povratak u budućnost (sad ste me podsjetili, obožavam ga otkad sam bila mala :) )

ima ih sigurno još ali treba se sad sjetiti

_________________
njanjanja


pet 18 svi, 2007 1:05 am
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post 
večeras, 20.5. HRT1 01.40 Avalon, japansko-poljski film. :D

_________________
Dif-tor heh smusma!


ned 20 svi, 2007 9:30 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 17 pro, 2006 2:34 am
Postovi: 584
Lokacija: bie you tian di
Post 
modesty blaise je napisao/la:
večeras, 20.5. HRT1 01.40 Avalon, japansko-poljski film. :D

Okej, sviđa mi se opis na wikipediji, sepia tonovi i Kenji Kawai :). Ovo bi se moglo i pogledati, hvala :).

pozdrav

_________________
BATracer

Otkad sam na forumu prepucavam se s T'Grelom, a to mi nije strano ni s drugim korisnicima te uvijek želim potencirati na to da je ne znam što pa se njegove teme ne mogu kozinstento čitati.

Blessed Be Her Holy Hooves, Peace Be Unto Her

I like your flowers...


ned 20 svi, 2007 9:35 pm
Profil ICQ Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post 
kralj svemira je napisao/la:
modesty blaise je napisao/la:
večeras, 20.5. HRT1 01.40 Avalon, japansko-poljski film. :D

Okej, sviđa mi se opis na wikipediji, sepia tonovi i Kenji Kawai :). Ovo bi se moglo i pogledati, hvala :).

pozdrav


nnč :D

_________________
Dif-tor heh smusma!


ned 20 svi, 2007 9:38 pm
Profil Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post 
traje farenheit 451 i snima se :D

_________________
Dif-tor heh smusma!


čet 24 svi, 2007 11:46 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm
Postovi: 901
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Nisam :P
Post Re: koji su vam najdrazi SF filmovi
Pitch Black i The Chronicles of Riddick, I robot...
Ima ih jos, ne da mi se sada nabrajat!

_________________
slika

"This is usually the part where people start screaming."


čet 30 kol, 2007 11:03 pm
Profil ICQ
Admiral
Admiral

Pridružen/a: ned 27 svi, 2007 7:59 pm
Postovi: 567
Post Re: koji su vam najdrazi SF filmovi
Peti element ,Gospodar Prstenova 1 ,2 ,3...

Posebno izdvajam film Poštar. Realna teme ,ljubavna prića ,zanimljiva radnja...


pet 31 kol, 2007 1:02 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 17 pro, 2006 2:34 am
Postovi: 584
Lokacija: bie you tian di
Post Re: koji su vam najdrazi SF filmovi
Erm... Gospodar prstenova nije SF film :).

pozdrav

_________________
BATracer

Otkad sam na forumu prepucavam se s T'Grelom, a to mi nije strano ni s drugim korisnicima te uvijek želim potencirati na to da je ne znam što pa se njegove teme ne mogu kozinstento čitati.

Blessed Be Her Holy Hooves, Peace Be Unto Her

I like your flowers...


pet 31 kol, 2007 1:12 pm
Profil ICQ Web stranica
Cadet 1st year
Cadet 1st year
Avatar

Pridružen/a: pet 19 lis, 2007 3:30 pm
Postovi: 13
Post Re: koji su vam najdrazi SF filmovi
možda i nije klasični sf, ali vodić kroz galaksiju za autostopere

_________________
ljudi, pa ja sam oženjen

73!


pet 19 lis, 2007 3:46 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm
Postovi: 901
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Nisam :P
Post Re: koji su vam najdrazi SF filmovi
Uh ja sam veliki SF fan i veliki filmofil. :)

Ovo ce biti dugacak popis, ali ajde pokusat cu ga skratiti na one naj naj naj bolje, ma da su mi svi tu negdje.

Independence Day - odlican film, zarazan, Will Smith i Jeff Goldblum odlican tandem. Jeff Goldblum pre dobar u ovom filmu. haha a tek Randy Quaid. :lol:

The day after tomorrow - ovo bi se jednoga dana moglo dogoditi. Film je vec samo po tome privukao veliku paznju, odlicni efekti i zaplet definitivno must have.

I, Robot - Will Smith je odlicno odlumio, radnja filma je odlicna. lol i to bi se moglo jednoga dana dogoditi... :lol: :)

Jurassic Park - svi dijelovi, hej od Steven Spielberg je sve zakon.

MiB - huh trebam li vise reci, film je genijalan. Tommy Lee Jones i Will Smith odlicna suradnja i preloode fore! :lol:

Bicentennial Man - Ovaj film te stvarno dirne. Meni je to prezakon film, stvarno je emocionalan, vjerujte mi necete ostati ravnodusni nakon filma. Kada je Robin Williams lose glumio :roll:

Back to the future - obozavao sam ovaj film kao klinac i dan danas ga znam pogledati.

The postman - Kevin Costner je odlican posao napravio. rezija i uloga odlicno odradjeni, film je carski.

War Of the Worlds - sta reci odlican remake. Cak sam par puta sanjao kako sam ja tamo u toj situaciji, e najbolji san ikada.

Star wars IV, V i VI - moram li vise reci. Han Solo car, ma ima previse toga u filmu da spominjem jednostavno klasik. Ova nova tri stavljena prije IV, V i Vi nisu nista posebno. Moze se pogledati ali nije sve u efektima.

The cronicles of Riddick i Pitch Black - ja sam fan Riddicka i moram ovaj film staviti skroz gore medju prva 5. Imam oba dva originala i to special editione, trebam li dalje :lol:

Silent Hill - odlicna adaptacija igrice, ocekivao sam manje dobio vise :thumbs2:

Sphere - tko nije poledao ovaj film ne zna sto propusta. Pogledao sam ga negdje 5 puta, jednostavno genijalan. Dustin Hoffman, Sharon Stone, Samuel L. Jackson postava je strasna. Barry Levinson rezija je strasan, tvorac filma Perfect Storm koji nije Sf ali je definitivno must have.

Serenity - a sta reci mislim da su ga svi ovdje gledali, odlican film.

Waterworld - ne znam zasto ali obozavam ovakve filmove poslije ili tijekom katastrofe. hej obozavam igrati fallout mislim da je tu vec sve jasno... :lol:

The Time Machine Genijalan film, mozda sam ocekivao malo vise, ali definitivno pogledati

The fifth element - nabrojat cu samo postavu i reziju mislim da sa ovakvim osobljem tesko da film moze otici u krivom smjeru. Bruce Willis, Mila Jovovich, Gary Oldman i rezija Luc Besson.

Spiderman - obozavam stripove (marvel) tako da Spiderman :thumbs2:

Underworld - film pobudi ono vampirsko u meni...mislim to svi imamo zar ne... #-o

X-MEN - isti navodi kao i kod Spiderman-a

Iron Man - definitivno meni najbolji SF ikada. Film je toliko genijalan da cu si ga nabaviti original special edition definitivno. Ovo je MUST HAVE!!!!!!! =D>


Evo nadam se da vas nisam udavio, ali ne mogu si pomoci. Obozavam filmove, a nisam mogao izdvojiti niti jedan osim Iron Man-a. Ali ne spomenuti ove ostale je grijeh!

_________________
slika

"This is usually the part where people start screaming."


čet 05 lip, 2008 10:10 am
Profil ICQ
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: koji su vam najdrazi SF filmovi
paklena naranča :biggrinlove:
gattaca
12 majmuna
peti element
X-men
dan poslije sutra
alien
mars napada :lolsmjeh:

edit:danas sam pogledala iron mana,film je jako jako jako dobar prezakon je :biggrinlove:

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


čet 05 lip, 2008 11:28 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan