| Autor/ica |
Poruka |
|
Lieutenant
Pridružen/a: ned 18 vel, 2007 2:33 am Postovi: 171 Lokacija: Cyberneticca
|
 Re: Slike forumaša!
Evo jedna novija od mene... (malo mi je kosa porasla od tada i smršao sam 4 kg [Yay!], ali ne smeta... )  Nisam li sladak? 
_________________ Gdje god vidiš dobar forum, tu trola posadi.
|
| čet 18 lis, 2007 3:05 am |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Slike forumaša!
Ma presladak si 
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| čet 18 lis, 2007 11:18 am |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm Postovi: 347 Lokacija: Earth
|
 Re: Slike forumaša!
Ted;DeA je napisao/la: Ma presladak si  smršavio je, jer nije htio jesti grah na domikonu a nudio sam ti krastavce i kruh...pa si i to odbio... PS: nadam se da se ne ljutis sto nismo uzgojili vegetarijansko prase za tebe...welocome to slavonija!
_________________
|
| čet 18 lis, 2007 12:17 pm |
|
 |
|
Trekker
Pridružen/a: čet 18 lis, 2007 2:44 am Postovi: 6 Lokacija: Metropola
|
 Re: Slike forumaša!
Locutus DM je napisao/la: smršavio je, jer nije htio jesti grah na domikonu a nudio sam ti krastavce i kruh...pa si i to odbio... PS: nadam se da se ne ljutis sto nismo uzgojili vegetarijansko prase za tebe...welocome to slavonija! you try to live with him! 
_________________ "It's ok" Fani Capalija Miss World 1993.
|
| čet 18 lis, 2007 12:40 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
 Re: Slike forumaša!
Nema niti jedne slike iz Barić Drage... 
_________________
|
| uto 23 lis, 2007 7:00 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Slike forumaša!
cvicek je napisao/la: Comments?  ...fakat si se potrudio to sve staviti gore i upoznati nas sa svojim zanimljivim dogodovštinama... ...zarazio si se forumom... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 24 lis, 2007 12:24 pm |
|
 |
|
luda baba
Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm Postovi: 1471 Lokacija: Middle-Earth
|
 Re: Slike forumaša!
@ BrickTop1984 - postoji odredena slicnost izmedu te tvoje slike i tvog avatra 
_________________
|
| ned 02 pro, 2007 3:49 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: Slike forumaša!
@Frenky - peta slika ti se ne prikazuje
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| čet 06 pro, 2007 12:53 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Slike forumaša!
...ja vidim sve...  ...možda je sređenu u međuvremenu...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 11 pro, 2007 4:19 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: sri 28 vel, 2007 9:29 pm Postovi: 474 Lokacija: Pula Spol: Ženski Naj Serija: TOS Opis Stanja: ludi vulkansko betazoidni zec Koje si vrste?: vulcan/betazoid
|
 Re: Slike forumaša!
@frenky.. super fotke..  )
_________________ Bunnyema
ST heart beats in this bunny..  .(\_/). = '-' = (")-(")
|
| sub 15 pro, 2007 10:05 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Slike forumaša!
odlicno 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pon 11 vel, 2008 10:58 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Slike forumaša!
...fora su... ...malo drugačije... što je pozitivno...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 12 vel, 2008 12:02 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
 Re: Slike forumaša!
Pa ok je... samo ne vidim jel imas 3 cmdr ili 4 capt 
_________________ quote: "They say time is the fire in which we burn".
|
| čet 05 lip, 2008 3:25 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: sri 28 vel, 2007 9:29 pm Postovi: 474 Lokacija: Pula Spol: Ženski Naj Serija: TOS Opis Stanja: ludi vulkansko betazoidni zec Koje si vrste?: vulcan/betazoid
|
 Re: Slike forumaša!
El Zvonko je napisao/la: Pa ok je... samo ne vidim jel imas 3 cmdr ili 4 capt  3.. nisam ja za capt.. ja sam za savjetnicu.. ali i cmdr je ok.. 
_________________ Bunnyema
ST heart beats in this bunny..  .(\_/). = '-' = (")-(")
|
| čet 05 lip, 2008 3:40 pm |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: Slike forumaša!
Brick slobodno moze bit cardasianac 
_________________ Surviving the new decade
|
| čet 05 lip, 2008 3:43 pm |
|
 |
|