| Autor/ica |
Poruka |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Pitaj osoblje
T'Rapavi je napisao/la: Niste više normalni s tim naslovima serija. Mislim, kolika buka oko tako glupih i banalnih stvari. RAI'TARA traži dlake u jajetu i navlači sve... RAI'TARA je napisao/la: Nitko nikoga nije prisiljavao da posta na temi ''Voyager najbolja st serija''. Pa ako je ta tema preimenovana jer je navodno ''provokativna'', onda se i ostale takve ''provokativne'' teme trebaju preimenovati ili sve vratiti kako je i bilo.
Podsjećam ta tema je preimenovana jer su određeni moderatori smatrali da to ime poručuje da je voyager svima najbolji, isto tako i ta tema ''TNG- zašto nam nedostaje'' onda poručuje da TNG svima nedostaje.
Samo zahtjevam jednaki tretman za sve teme, a ne da TNG-ovci budu povlašteni. Kakva gomila gluposti, da je to teško za čitati. Dotična tema (tj. naslov iste) ne sugerira da svima nedostaje. Nedostaje onima koji postaju u toj temi i napišu zašto im nedostaje. Odrasti RAI'TARO.  Ista stvar i sa temom ''Voyager najbolja st serija''. Ta serija je najbolja onima koji postaju u toj temi i napišu zašto im je najbolja.
Stoga nema razlike.
|
| sub 09 sij, 2010 12:31 am |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: Pitaj osoblje
_Oz je napisao/la: The Boz je napisao/la: Ali je razlika, jedno je izneseno kao izjavna rečenica, drugo kao upitna. Upravo tako. Plus, u naslovu one Rai'tarine teme stajalo je "NAJBOLJA SERIJA!!!" - velika slova (koja su internetski ekvivalent galamljenju), plus više uskličnika. Tako nešto se može protumačiti kao ne samo poziv na diskusiju, već i nametanje mišljenja. BTW ova cijela diskusija je offtopic i nema smisla tako da bi trebalo baciti u trash. RAI nek se žali upravi vodovoda da su TNG-ovci povlašteni i da su joj promijenili naziv topica. Nedopustivo! Line must be drawn here... 
_________________

|
| sub 09 sij, 2010 12:35 am |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Pitaj osoblje
Nije nikakav offtopic, već je posve razumno pitanje.
Znači ili se sve teme trebaju preimenovati po jednakom tretmanu, ili sve vratiti kako je bilo.
Ako je dopušteno ''TNG- zašto nam nedostaje'', onda treba bit dopuštena i tema '' Zašto nam je Voyager najbolja st serija''.
I to je to, razumna primjedba i pitanje.
|
| sub 09 sij, 2010 12:38 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: Dvostruki kriteriji & Preimenovanje tema
SHE'S BEING REPRESSED! Nije mi jasno zašto je taj post završio u spemu, bio je vrlo vezan za trenutnu temu...
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| sub 09 sij, 2010 1:57 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Dvostruki kriteriji & Preimenovanje tema
Hahahha kako vi volite srat međusobno to je milina  I samo da se pridružim pljuvanju glede promjene imena tema. Ja napišem Kes i ne znam wtf ili tak nekaj za težinu i vidim da je promijenjeno! Da, zato kaj ste promijenili u njeno pravo ime ste toliko pridonjeli forumu da smo svi pali u nesvjest. I baš takav naslov kakav je bio pokazuje koliki je šok u temi. Al dobro vi ste gazde. Sva sreća da sam se davnih dana povukla iz moderatora jer bi brijem sjekire padale u međuvremenu I da... Zamarate se glupostima. I vi koji ste modovi iskorištavate status na forumu... Da malo vlastitu samovolju provodite. 
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 09 sij, 2010 2:14 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
Nije, Ezri, to ti se samo čini. Ja smatram da admini i modovi obavljaju iznimno objektivan i distanciran posao.
Dragi modovi i admini: ima li šanse da se doda neki sarcasm tag?
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| sub 09 sij, 2010 2:16 am |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
The Boz je napisao/la: Nije, Ezri, to ti se samo čini. Ja smatram da admini i modovi obavljaju iznimno objektivan i distanciran posao.
Dragi modovi i admini: ima li šanse da se doda neki sarcasm tag? Imaš sarcasm smajlić, ako ti to šta znači... >>  BTW, da, stvarno je sramotna pristranost koju demonstriramo svaki put kad neki tvoj konstruktivni post bacimo u spam... 
|
| sub 09 sij, 2010 2:19 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
The Boz je napisao/la: Nije, Ezri, to ti se samo čini. Ja smatram da admini i modovi obavljaju iznimno objektivan i distanciran posao. Pa to je isključivo tvoje mišljenje i da se nisi usudio osporavati moje mišljenje ili ga ikako umanjivati. Ja mislim tako i točka 
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 09 sij, 2010 2:19 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
_Oz je napisao/la: The Boz je napisao/la: Nije, Ezri, to ti se samo čini. Ja smatram da admini i modovi obavljaju iznimno objektivan i distanciran posao.
Dragi modovi i admini: ima li šanse da se doda neki sarcasm tag? Imaš sarcasm smajlić, ako ti to šta znači... >>  Zakon! Ezri, fali ti smajlić.
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| sub 09 sij, 2010 2:20 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
Ne fali. Ak nisam stavila onda nisam.
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 09 sij, 2010 2:22 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
 Me sad now.
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| sub 09 sij, 2010 2:24 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
Daj me nemoj sad. Nabrijana sam. Fali mi sexa nemoj mi s tim  smajlijima. Oću se svadit sad po forumu. Vrati. Opsuj me. Reci nekaj loše 
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 09 sij, 2010 2:29 am |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
Ezri je napisao/la: Daj me nemoj sad. Nabrijana sam. Fali mi sexa Jel bi ovo mogao shvatiti ko poziv?
BTW broj mi je 099...
EDIT: Anywayz pošto znam kakva je RAI'TARA mogu ti slobodno dat do znanja da mi nismo papci već ona zaista pokušava nametnut neke svoje stavove, pobija sve što nije po njenom i također ponavlja više puta jedne te iste postove
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sub 09 sij, 2010 2:32 am |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
RAI'TARA je napisao/la: A što se tiče prvog posta na ovoj temi, da ste malo bolje gledali vidjeli bi ste da je to copy paste prvog posta sa teme ''TNG naj serija''. Chaky je nakon tog komentara stavio smajlić ergo samo se zezao. Ti nisi ničim pokazala da se zezaš, dapače ispada da vrijeđaš ljude kojima VOY nije najbolja serija. RAI'TARA je napisao/la: Znači Sovereign ovim dokazuješ dvostruka mjerila na forumu.  Na koji način je Sovereign dokazao dvostruka mjerila? 
|
| sub 09 sij, 2010 2:36 am |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: ''Dvostruki kriteriji'' & Preimenovanje tema
Sovereign je napisao/la: Ezri je napisao/la: Daj me nemoj sad. Nabrijana sam. Fali mi sexa Jel bi ovo mogao shvatiti ko poziv?
BTW broj mi je 099... Ne. Mislim da nismo kompatibilni. No nije to opće bitno. Bitno je kak modovi koriste moć da bude onak kak je u njihovim glavama. Valjda imaju taj komplex od kad su ih njihovi roditelji tjerali da jedu prokulice pa se sad tu iživljavaju Zapamtite - ne mora sve biti, da citiram Borgiće, "Perfect"... Pustite da forum dobi osobnost jebemu
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 09 sij, 2010 2:36 am |
|
 |
|