Sada je: sub 27 lip, 2026 12:48 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Sljedeća
 Star Trek XI 

Ocjene filma:
10 38%  38%  [ 18 ]
9 19%  19%  [ 9 ]
8 13%  13%  [ 6 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
6 4%  4%  [ 2 ]
5 2%  2%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 11%  11%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 47

 Star Trek XI 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Lt Joker je napisao/la:
da, puno je vise bilo smisla da se pojavi tamo neki Archer koji ce 'naletiti' na Kligonce, Ferengije i sto ti ja znam koje sve naprednije rase, ratuje s Xindima koji se nikada 'kasnije' ne spominju, nego sto sad eventualno mozemo upoznavati detalje 30 godisnje karijere najodlikovanijeg i najspominjanijeg kapetana Flote,


Ovo je takva podrumaština da je to nevjerojatno, floskula koja se ponavlja već godinama, a zbog glupog uvjerenja nekih fanova kako bi Kirk morao biti u svemu prvi zato što se prva serija i filmovi bave njime. I ništa manje glupo od friških prigovora ekipe na alternativni timeline.

BTW. prvi put čujem kako je Voyager bio u Gami. :lolsmjeh: :lolsmjeh:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 10 svi, 2009 8:45 pm
Profil Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Miroslav je napisao/la:
Lt Joker je napisao/la:
da, puno je vise bilo smisla da se pojavi tamo neki Archer koji ce 'naletiti' na Kligonce, Ferengije i sto ti ja znam koje sve naprednije rase, ratuje s Xindima koji se nikada 'kasnije' ne spominju, nego sto sad eventualno mozemo upoznavati detalje 30 godisnje karijere najodlikovanijeg i najspominjanijeg kapetana Flote,


Ovo je takva podrumaština da je to nevjerojatno, floskula koja se ponavlja već godinama, a zbog glupog uvjerenja nekih fanova kako bi Kirk morao biti u svemu prvi zato što se prva serija i filmovi bave njime. I ništa manje glupo od friških prigovora ekipe na alternativni timeline.

BTW. prvi put čujem kako je Voyager bio u Gami. :lolsmjeh: :lolsmjeh:



ajd dobro sta covjek se sje*** ne moras odma puknit od smijeha, nego ljudski ispraviti ga i tocka...

@ Lt Joker - Voyager je bio u Delti, ali ok, isto tako nitko prije nije bio, osim Equinaxa...

sto se tice Kirka, necu ulaziti glupo mi je vec...

_________________
slika


ned 10 svi, 2009 8:54 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Pa došlo mi se smijat budući je takav stručnjak napravio takav previd. :zubo: Ipak, moja isprika. :wink:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 10 svi, 2009 9:04 pm
Profil Web stranica
The Traveler
The Traveler
Avatar

Pridružen/a: sub 05 sij, 2008 1:38 pm
Postovi: 1198
Lokacija: In the Pale Moonlight
Naj Serija: TNG
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Miroslav je napisao/la:
Lt Joker je napisao/la:
da, puno je vise bilo smisla da se pojavi tamo neki Archer koji ce 'naletiti' na Kligonce, Ferengije i sto ti ja znam koje sve naprednije rase, ratuje s Xindima koji se nikada 'kasnije' ne spominju, nego sto sad eventualno mozemo upoznavati detalje 30 godisnje karijere najodlikovanijeg i najspominjanijeg kapetana Flote,


Ovo je takva podrumaština da je to nevjerojatno, floskula koja se ponavlja već godinama, a zbog glupog uvjerenja nekih fanova kako bi Kirk morao biti u svemu prvi zato što se prva serija i filmovi bave njime. I ništa manje glupo od friških prigovora ekipe na alternativni timeline.

BTW. prvi put čujem kako je Voyager bio u Gami. :lolsmjeh: :lolsmjeh:

A ovo nije podrumaština, a? :zubo:

_________________
Picard: With first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Sisko: There's an old saying: Fortune favors the bold.
Odo: There's no room in justice for loyalty, friendship or love.
slika


ned 10 svi, 2009 9:34 pm
Profil
Trekker

Pridružen/a: ned 10 svi, 2009 2:08 pm
Postovi: 9
Lokacija: Zadar
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ma znam ja da je VOY bio u Delti, to je bio test da se otkriju ostali podrumasi \:D/ Lapsus keybord kad se covjek ponese ali to nema veze s vezom i nikako nije u svezi s vezom niti komunikatorom. :lolsmjeh:

Tu svak grize na prvu a u principu se slazemo: zao mi je sto se otislo u alternativni timeline, ali mi je film solidan (niti savrsen niti katastrofalan) i mislim da nastavak zapocetog timelinea moze biti zanimljiv.

O ukusima se ne raspravlja. Jednostavno mi se ENT nije svidio.

Meni bi recimo klasa 'prometej' koja se pojavila u VOY.

Podrumasi? - hoce li netko pojasniti. Prvi put sam ovdje za razliku od nekih.

_________________
________________________________________________________
Welcome Hu'man - and remember: my house, is my house.


pon 11 svi, 2009 8:30 am
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Cvicek je napisao/la:
Uhura i Spock - bilo je i početkom TOSa poneka scena koja bi dala naslutiti da bi između njih dvoje moglo nešto biti.


istina, ali spock se nije dao pa se uhura bacila na kirka i scottyja ;) a onda poslije stari spock nije pitao kako je uhura, a da mu je bila velika ljubav zapravo, vjerojatno bi pitao. no sigurno ni ne zna da se cijela ta stvar oko njega i uhure zbila.

možda je u tome poanta ovog alternativnog Svemira u smislu - neće se nikad dogoditi ;)

_________________
Dif-tor heh smusma!


pon 11 svi, 2009 11:18 am
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Miroslav i ostali koji se na to kače - hoćete li prestati sa "podrumašima" ... fora je ona priča, ali takvo etiketiranje nije u redu,... Pravilo foruma 3.03, 3.04 i sl...
modesty blaise je napisao/la:
istina, ali spock se nije dao pa se uhura bacila na kirka i scottyja ;) a onda poslije stari spock nije pitao kako je uhura, a da mu je bila velika ljubav zapravo, vjerojatno bi pitao. no sigurno ni ne zna da se cijela ta stvar oko njega i uhure zbila.
Nisam skužio šta si htjela reći u zadnjoj rečenici....
modesty blaise je napisao/la:
možda je u tome poanta ovog alternativnog Svemira u smislu - neće se nikad dogoditi ;)
Takav i ja dojam imam - prikazali su kako bi se stvari odvijale da je posvijest išla samo malo drugačijim pravcem - zanimljivo je to za Spocka i Uhuru, ali još i više da su Kirk i Spock skoro pa postali neprijatelji - da nije bilo starog Spocka da sam sebi objasni neke stvari, ne bi se skompali...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 11 svi, 2009 1:30 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
http://www.vecernji.hr/showbiz/film/329 ... 2C674123.1

:mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


pon 11 svi, 2009 3:30 pm
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
@cvicek: stari spock vjerojatno ne zna da je u toj stvarnosti prikazanoj u filmu u vezi sa uhurom kao mladi spock jer u svojoj stvarnosti nije bio

_________________
Dif-tor heh smusma!


pon 11 svi, 2009 4:11 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
@Cviček
Izraz "podrumaš" nije etiketiranje, već nova riječ u hrvatskom jeziku, sasvim utemeljena i sa podlogom u stvarnosti. :mrgreen: :mrgreen: Još kad bi ju ubacili u riječnike. :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 11 svi, 2009 4:20 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm
Postovi: 775
Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Oy, se može u temu staviti poll? Zanima me kakvo je sveokupno stanje. :)

_________________
slika
The woods are lovely, dark and deep,
But I have promises to keep,
And miles to go before I sleep,
And miles to go before I sleep...


uto 12 svi, 2009 1:45 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Nešto kao za TNG/DSN anketu od 1-10?
Ja nemam ništa protiv ankete - brick je otvorio topic pa neka otvori i anketu ako želi...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 12 svi, 2009 10:50 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ja sam vec otvorio anketu tam u filmovima, al je brick lockao...

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


uto 12 svi, 2009 10:51 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
A budemo je ovdje otvorili kada smo se već toliko raspisali.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


uto 12 svi, 2009 10:53 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Svejedno, ne kuzim zakaj si lockao onu anketu tam di joj je mjesto...

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


uto 12 svi, 2009 10:56 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan