Sada je: sri 24 lip, 2026 5:51 am.




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Forum traži moderatore! (natječaj završen) 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Forum traži moderatore! (natječaj završen)
"You've always had a hard time finding your place in this world, haven't you? Never knowing your true worth. You can settle for less in ordinary life, or do you feel like you were meant for something better? Something special."

Da li stalno visiš na forumu i stalo ti je do njega?

Da li se smatraš trekerom koji živi za trek, koji želi volontirati i dati svoj doprinos Trek forumu i popularizaciji treka uopće?

Da li si ikada vidio offtopičarenje po nekom topicu i poželio ga ukloniti? Ali nisi mogao...?

Da li si ikada poželjeo odvojiti zanimljivu raspravu u novu temu jer je počela biti offtopic u postojećoj temi? Ali nisi mogao...?

Da li te privlače rasprave o budućnosti foruma, ali do sada su tvoje ideje ostale uglavnom neprimjećene.

Da li želiš imati pristup na još nekoliko podforuma, nevidjljivih za obične korisnike?

Možeš li izdržati stalna prigovaranja drugih forumaša da nisi objektivan, da si se promjenio, da u moderiranju neke forumaše i serije favoriziraš, a druge da si uzeo na zub?

Možeš li izdržati kritike admina u stilu "jooooooj zašto si pobrisao tu temu, meni se baš sviđala :evil: ",.... ili " "#$% napravio si to kontra Pravila foruma... kad ćeš ih već jednom bar pročitati???"

Jesi li spreman nositi se s tajnama koje večina ne zna? Da li si spreman šutiti kad te netko pita npr. "tko je kako glasao za prošli ban?" :)

Ukratko, TI koji ovo čitaš - ako si se "pronašao/la" u rečenicama iznad, i želiš raditi nešto za što nikada nećeš biti plačen/a, ali ćeš zato stalno dobijati kritike i biti procjenjivan od svih.... onda za teme imamo odličnu vijest:

Forum treba još moderatora!

Postani dio osoblja najvećeg i najboljeg hrvatskog trek foruma - prijavi se ovdje!

Kreni u veliku moderatorsku avanturu!
Probijaj se kroz forumske intrige, offtopic i spam od običnog lokal-moderatora sve mjesta do globalnog moderatora, a jednog dana i do mjesta admina... Ništa nije nemoguće!

I po mogućnosti za početak napiši ukratko zašto misliš da bi bio/bila dobar kandidat za moderatora (i koje bi podforume volio/la moderirati)

Neka show započne! =D> :mrgreen:



Cvicek,
Jedan od članova žirija natjecanja "Forum traži moderatora" :sesir2: :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 01 svi, 2009 1:29 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Forum traži moderatore!
Cvicek je napisao/la:
Da li stalno visiš na forumu i stalo ti je do njega?

Da i da.

Cvicek je napisao/la:
Da li se smatraš trekerom koji živi za trek

Ne (okej, ovo je možda denial).

Cvicek je napisao/la:
koji želi volontirati i dati svoj doprinos Trek forumu

Apsolutno!

Cvicek je napisao/la:
i popularizaciji treka uopće?

Erm, nije li to Paramountov posao?

Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada vidio offtopičarenje po nekom topicu i poželio ga ukloniti? Ali nisi mogao...?

Uf, koliko puta.

Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada poželjeo odvojiti zanimljivu raspravu u novu temu jer je počela biti offtopic u postojećoj temi? Ali nisi mogao...?

Da.

Cvicek je napisao/la:
Da li te privlače rasprave o budućnosti foruma, ali do sada su tvoje ideje ostale uglavnom neprimjećene.

Check!

Cvicek je napisao/la:
Da li želiš imati pristup na još nekoliko podforuma, nevidjljivih za obične korisnike?

Ima skrivenih podforuma? Sweet!

Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati stalna prigovaranja drugih forumaša da nisi objektivan, da si se promjenio, da u moderiranju neke forumaše i serije favoriziraš, a druge da si uzeo na zub?

Dapače... Bring it on!

Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati kritike admina u stilu "jooooooj zašto si pobrisao tu temu, meni se baš sviđala :evil: ",.... ili " "#$% napravio si to kontra Pravila foruma... kad ćeš ih već jednom bar pročitati???"

Mislim da je ovo trik pitanje, na koje je pravi odgovor: "Da, pročitat ću pravila foruma ASAP!"

Cvicek je napisao/la:
Jesi li spreman nositi se s tajnama koje večina ne zna? Da li si spreman šutiti kad te netko pita npr. "tko je kako glasao za prošli ban?" :)

Ovo zvuči privlačno...

Cvicek je napisao/la:
I po mogućnosti za početak napiši ukratko zašto misliš da bi bio/bila dobar kandidat za moderatora (i koje bi podforume volio/la moderirati)

Ja bi bio moderator jer mislim da bi bio super moderator jer mislim da su moderatori super. I mislim da je ovaj forum super. I mislim da bi ovaj forum imao koristi od moje čelične ruke, dobre volje i entuzijazma.

Volio bih moderirati Star Wars podforum jer se smatram stručnjakom za tu tematiku. Još su od interesa "TV & Film," "ENT" i "Trek Filmovi" (ma zapravo, sve vezano uz Trek).


Cvicek je napisao/la:
Cvicek,
Jedan od članova žirija natjecanja "Forum traži moderatora" :sesir2: :mrgreen:

Znači ti si jedan od onih koje treba podmititi... Voliš kulen, špek, paški sir, hercegovački pršut?.. Sredim ti janjetine ako ti treba... :zubo:


pet 01 svi, 2009 1:52 am
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Forum traži moderatore!
...zanimljiv kandidat... nema šta... :mrgreen:

:thumbs2: :thumbs2:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 01 svi, 2009 2:05 am
Profil ICQ Web stranica
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 6:46 pm
Postovi: 150
Post Re: Forum traži moderatore!
ovo će biti zabavno za gledati :)

_________________
What's the miracle, if life itself is not?
Who am I to praise it's worth
With a hymn??
I may stumble over words that I forgot,
Just as life itself will slowly begin.


pet 01 svi, 2009 9:16 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Forum traži moderatore!
Cvicek je napisao/la:
Da li stalno visiš na forumu i stalo ti je do njega?


Definitivno da :mrgreen: :wink:

Cvicek je napisao/la:
Da li se smatraš trekerom koji živi za trek, koji želi volontirati i dati svoj doprinos Trek forumu i popularizaciji treka uopće?

Uvijek i zauvijek :thumbs2:

Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada vidio offtopičarenje po nekom topicu i poželio ga ukloniti? Ali nisi mogao...?


Naravno, i to više puta :wink: U to ne ubrajam svoje offtopičarenje :zubo: :lolsmjeh:

Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada poželjeo odvojiti zanimljivu raspravu u novu temu jer je počela biti offtopic u postojećoj temi? Ali nisi mogao...?


Da, više puta :wink:

Cvicek je napisao/la:
Da li te privlače rasprave o budućnosti foruma, ali do sada su tvoje ideje ostale uglavnom neprimjećene.


Pa naravno, ja želim da ovaj forum bude čim bolji i da ima sve više novih ljudi, novih zanimljivih tema, i da bude među najboljim forumima :thumbs2:

Cvicek je napisao/la:
Da li želiš imati pristup na još nekoliko podforuma, nevidjljivih za obične korisnike?


Naravno, čim više tim bolje :mrgreen: :wink: A to bi mi još povisilo moj status u Obsidian Orderu :mrgreen: :lolsmjeh:


Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati stalna prigovaranja drugih forumaša da nisi objektivan, da si se promjenio, da u moderiranju neke forumaše i serije favoriziraš, a druge da si uzeo na zub?


Naravno da mogu i ako bilo tko prevrši mjeru onda će bit The line must be drawn here! This far no further, and I will make them pay for what they've done! :mrgreen: :wink:

Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati kritike admina u stilu "jooooooj zašto si pobrisao tu temu, meni se baš sviđala :evil: ",.... ili " "#$% napravio si to kontra Pravila foruma... kad ćeš ih već jednom bar pročitati???"


Uglavnom, takve stvari ne namjeravam izvodit, ali ak to napravim, onda ću se iskupit nekako adminu :wink:

Cvicek je napisao/la:
Jesi li spreman nositi se s tajnama koje večina ne zna? Da li si spreman šutiti kad te netko pita npr. "tko je kako glasao za prošli ban?" :)


Definitivno da :wink: Uostalom, to je specijalnost Obsidian Order Operativa :mrgreen: :thumbs2:

Cvicek je napisao/la:
Ukratko, TI koji ovo čitaš - ako si se "pronašao/la" u rečenicama iznad, i želiš raditi nešto za što nikada nećeš biti plačen/a, ali ćeš zato stalno dobijati kritike i biti procjenjivan od svih.... onda za teme imamo odličnu vijest:

Forum treba još moderatora!

Postani dio osoblja najvećeg i najboljeg hrvatskog trek foruma - prijavi se ovdje!

Kreni u veliku moderatorsku avanturu!
Probijaj se kroz forumske intrige, offtopic i spam od običnog lokal-moderatora sve mjesta do globalnog moderatora, a jednog dana i do mjesta admina... Ništa nije nemoguće!

I po mogućnosti za početak napiši ukratko zašto misliš da bi bio/bila dobar kandidat za moderatora (i koje bi podforume volio/la moderirati)

Neka show započne! =D> :mrgreen:



Cvicek,
Jedan od članova žirija natjecanja "Forum traži moderatora" :sesir2: :mrgreen:


Pa ovako, ja sam jedan od aktivnijih članova udruge, dosta sam aktivan na forumu, uključen sam u većinu topica (tu i tam znam spammat, ali jbg, nekad jednostavno to nemogu izbjeć :zubo: :lolsmjeh: ). Dosad nikad nisam imao nekakve ispade, niti sam ikad vrijeđao nekog na forumu (tko mislim da je jesam, neka me slobodno ispravi :wink: ), i trenutno sam moderator svog kutka i uskoro sam na 2000 postova :mrgreen: :wink: , a i mislim da sam najbolji kandidat za moderatora :zubo: :wink: Posao moderatora namjeravam obavljat ozbiljno i odgovorno te bit bolji od ostalih po mogućnosti ili barem u rangu sa nekima koji se puno trude oko forum i svaka im čast na tome :thumbs2:
Što se tiče podforuma koje bi volio moderirati to su ST brbljaonica, ST filmovi i serije, i brodovi, jer je to moja specijalnost :wink:

NAPOMENA: Ako odaberete mene, svi koji ste u žiriju imate pivu! :mrgreen: :wink:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 01 svi, 2009 1:58 pm
Profil YIM Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Forum traži moderatore!
Cvicek je napisao/la:

Da li stalno visiš na forumu i stalo ti je do njega?

Da li se smatraš trekerom koji živi za trek, koji želi volontirati i dati svoj doprinos Trek forumu i popularizaciji treka uopće?

Da li si ikada vidio offtopičarenje po nekom topicu i poželio ga ukloniti? Ali nisi mogao...?

Da li si ikada poželjeo odvojiti zanimljivu raspravu u novu temu jer je počela biti offtopic u postojećoj temi? Ali nisi mogao...?

Da li te privlače rasprave o budućnosti foruma, ali do sada su tvoje ideje ostale uglavnom neprimjećene.

Da li želiš imati pristup na još nekoliko podforuma, nevidjljivih za obične korisnike?

Možeš li izdržati stalna prigovaranja drugih forumaša da nisi objektivan, da si se promjenio, da u moderiranju neke forumaše i serije favoriziraš, a druge da si uzeo na zub?

Možeš li izdržati kritike admina u stilu "jooooooj zašto si pobrisao tu temu, meni se baš sviđala :evil: ",.... ili " "#$% napravio si to kontra Pravila foruma... kad ćeš ih već jednom bar pročitati???"

Jesi li spreman nositi se s tajnama koje večina ne zna? Da li si spreman šutiti kad te netko pita npr. "tko je kako glasao za prošli ban?" :)


Uncle Sam needs YOU!!! :mrgreen:

_________________
slika


pet 01 svi, 2009 9:38 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Forum traži moderatore!
Alokin je napisao/la:

Uncle Sam needs YOU!!! :mrgreen:


...da li to znaći da se kandidiraš... ??

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 02 svi, 2009 12:05 am
Profil ICQ Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Forum traži moderatore!
Citirat ću citat iz film Spiderman...
"Those with great power have even greater responsibility"...
taaak da ne znam... na neki način bi bilo možda čak i zgodno... i već imam iskustva u ovakvim poslovima... al iskreno ne znam dali bi mi sad trebala takva odgovornost...

_________________
Image


sub 02 svi, 2009 12:56 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Forum traži moderatore!
...pa za početak nećete dobiti prevelike odgovornosti...
...nešto za uhodavanje... ;)
...tako da, možeš probati... pa uvijek možeš i odustati... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 02 svi, 2009 1:02 am
Profil ICQ Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Forum traži moderatore!
Mr.bobo je napisao/la:
...pa za početak nećete dobiti prevelike odgovornosti...
...nešto za uhodavanje... ;)
...tako da, možeš probati... pa uvijek možeš i odustati... ;)

"Odustati." :-k Ta riječ ne postoji u mom riječniku :thumbs2:


sub 02 svi, 2009 1:06 am
Profil Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Forum traži moderatore!
Mr.bobo je napisao/la:
Alokin je napisao/la:

Uncle Sam needs YOU!!! :mrgreen:


...da li to znaći da se kandidiraš... ??


My God Jim, I'm a doctor, not a moderator :mrgreen:

_________________
slika


sub 02 svi, 2009 6:34 am
Profil Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Forum traži moderatore!
trebam li biti član udruge? :mrgreen:

_________________
It is smaller on the outside!


sub 02 svi, 2009 6:21 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Forum traži moderatore!
Nije baš nužno, makar je poželjno :)

(novi moderatori se mogu upisati u udrugu i nakon što poplave :mrgreen: )

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 02 svi, 2009 8:03 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Forum traži moderatore!
onda... da započnem:


Cvicek je napisao/la:
Da li stalno visiš na forumu i stalo ti je do njega?


Na forumu sam kad god nađem priliku... A to je skoro svaki dan. Mislim da sam postala ovisna o njemu. :mrgreen:

Cvicek je napisao/la:
Da li se smatraš trekerom koji živi za trek, koji želi volontirati i dati svoj doprinos Trek forumu i popularizaciji treka uopće?


Kako prvo, sebe nazivam Trekkiem, ne Trekerom, makar je to drukčiji naziv za isti pojam.
Bila bih jako ponosna na sebe da postanem moderator. Napokon bih osjećala da nešto radim za Star Trek, umjesto da ga samo gledam.
Do sad sam jedino osnovala grupu na Facebooku koja želi romijeniti termin prikazivanja ST-a.



Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada vidio offtopičarenje po nekom topicu i poželio ga ukloniti? Ali nisi mogao...?


O, da... Na ovom je forumu offtopičarenje kanon. Ali to mu upravo daje i dušu. Naravno, nekad to i smeta, ali šta je tu je.


Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada poželjeo odvojiti zanimljivu raspravu u novu temu jer je počela biti offtopic u postojećoj temi? Ali nisi mogao...?


Da... Posebno kada se u topicu o DS9-u raspravlja o TNG-u

Cvicek je napisao/la:
Da li te privlače rasprave o budućnosti foruma, ali do sada su tvoje ideje ostale uglavnom neprimjećene.


Naravno da me privlače. Ovaj Star Trek forum najbolji je u Hrvatskoj. Treba postati i najbolji u svijetu i ja bih mogla tu pomoći.

Cvicek je napisao/la:
Da li želiš imati pristup na još nekoliko podforuma, nevidjljivih za obične korisnike?


Da. :vrazicak2: Baš bih htjela vidjeti te uroničke podforume.


Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati stalna prigovaranja drugih forumaša da nisi objektivan, da si se promjenio, da u moderiranju neke forumaše i serije favoriziraš, a druge da si uzeo na zub?


Kao prvo, uvijek bih bila objetktivna, a kao drugo, ja bih bila moderator, a ne oni...
Dakle, njihovo mišljenje bi bilo primljeno na znanje, razmotreno i tek onda bih vidjela tko je u pravu.



Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati kritike admina u stilu "jooooooj zašto si pobrisao tu temu, meni se baš sviđala :evil: ",.... ili " "#$% napravio si to kontra Pravila foruma... kad ćeš ih već jednom bar pročitati???"


Ponavljam, ja bih bila moderator. I ono što napravim uvijek će biti u skladu s pravilima.
I naravno da bih to mogla izdržati. Ja sam Klingonka u duši.


Cvicek je napisao/la:
Jesi li spreman nositi se s tajnama koje večina ne zna? Da li si spreman šutiti kad te netko pita npr. "tko je kako glasao za prošli ban?" :)


Ja čuvam tajne dok ih ne zaboravim. A što se radi u tajnosti, ostale ne zanima.


Cvicek je napisao/la:
Ukratko, TI koji ovo čitaš - ako si se "pronašao/la" u rečenicama iznad, i želiš raditi nešto za što nikada nećeš biti plačen/a, ali ćeš zato stalno dobijati kritike i biti procjenjivan od svih.... onda za teme imamo odličnu vijest:

Forum treba još moderatora!

Postani dio osoblja najvećeg i najboljeg hrvatskog trek foruma - prijavi se ovdje!

Kreni u veliku moderatorsku avanturu!
Probijaj se kroz forumske intrige, offtopic i spam od običnog lokal-moderatora sve mjesta do globalnog moderatora, a jednog dana i do mjesta admina... Ništa nije nemoguće!

I po mogućnosti za početak napiši ukratko zašto misliš da bi bio/bila dobar kandidat za moderatora (i koje bi podforume volio/la moderirati)

Neka show započne! =D> :mrgreen:



Cvicek,
Jedan od članova žirija natjecanja "Forum traži moderatora" :sesir2: :mrgreen:


Zašto mislim da bih bila dobar moderator?
Zato što kad nešto počnem raditi, to radim do savršenstva. A tu je i moja ljubav prema ST-u tako da bih bila čudo od moderatora. Prihvatila bih se posla najozbiljnije što mogu.

I u slučaju da postanem moderator, poslala bih prijavnicu za člana Udruge. I inače razmišljam o tome, ali tada bih je sigurno poslala.

Što se tiče podforuma koje bih mogla moderirati, u obzir dolaze svi osim Stargate foruma, jer do sad nisam pogledala niti jednu epizodu, a i ne znam gdje je pogledati.
Najviše bih htjela moderirati ST Brbljaonica TNG, VOY i Star Wars podforume, ali kao što sam već napisala u obzir mogu doći i ostali.

Ako postanem moderator, vjerujte mi, nećete pogriješiti.

_________________
It is smaller on the outside!


ned 03 svi, 2009 1:58 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Forum traži moderatore!
Cvicek je napisao/la:
Da li stalno visiš na forumu i stalo ti je do njega?

Ne i ne

Cvicek je napisao/la:
Da li se smatraš trekerom koji živi za trek, koji želi volontirati i dati svoj doprinos Trek forumu i popularizaciji treka uopće?

Ne, ne i ne

Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada vidio offtopičarenje po nekom topicu i poželio ga ukloniti? Ali nisi mogao...?

Ne, cak sam ga i zapocinjao

Cvicek je napisao/la:
Da li si ikada poželjeo odvojiti zanimljivu raspravu u novu temu jer je počela biti offtopic u postojećoj temi? Ali nisi mogao...?

Ne, a i da sam mogao, nebi jer mi se nebi dalo

Cvicek je napisao/la:
Da li te privlače rasprave o budućnosti foruma, ali do sada su tvoje ideje ostale uglavnom neprimjećene.

Ne

Cvicek je napisao/la:
Da li želiš imati pristup na još nekoliko podforuma, nevidjljivih za obične korisnike?

Ajd dobro, ovo da

Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati stalna prigovaranja drugih forumaša da nisi objektivan, da si se promjenio, da u moderiranju neke forumaše i serije favoriziraš, a druge da si uzeo na zub?

Ne, djelit cu banove svima koji govore protiv mene

Cvicek je napisao/la:
Možeš li izdržati kritike admina u stilu "jooooooj zašto si pobrisao tu temu, meni se baš sviđala :evil: ",.... ili " "#$% napravio si to kontra Pravila foruma... kad ćeš ih već jednom bar pročitati???"

Ne... zar postoje neka pravila?

Cvicek je napisao/la:
Jesi li spreman nositi se s tajnama koje večina ne zna? Da li si spreman šutiti kad te netko pita npr. "tko je kako glasao za prošli ban?" :)

Ne, ne



Jel mogu ja, pliiiiiz :D

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


ned 03 svi, 2009 8:09 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan