Sada je: čet 25 lip, 2026 10:09 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
 4x13 - Crossfire 

Ocjena:
Anketa je završila: čet 19 ožu, 2009 3:08 am.
10 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 11%  11%  [ 1 ]
7 33%  33%  [ 3 ]
6 11%  11%  [ 1 ]
5 11%  11%  [ 1 ]
4 11%  11%  [ 1 ]
3 11%  11%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 11%  11%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 9

 4x13 - Crossfire 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post 4x13 - Crossfire
Crossfire
(Unakrsna vatra)


Sezona: 4
Epizoda: 13
Datum premijere: 29.1.1996.
Prikazano na HRT-u: 17.2.2009.

slika

Scenaristi: René Echevarria

Redatelj: Les Landau

Stardate: nepoznat (2372)

Gostujući Glumci:
* Duncan Regehr as Shakaar Edon
* Bruce Wright as Sarish Rez
*Charles Tentindo as Ensign Jimenez

Kratak sadržaj: (preuzeto sa ST centra)
Premijer Shakaar dolazi na Deep Space Nine radi pregovora oko skorašnjeg primitka Bajora u Federaciju. Dostojanstvenik uživa u šetnji postajom - posebice sa Kirom, prijateljicom koja je radila za njega još u pokretu otpora. Uskoro, nakon njegovog dolaska, Odo doznaje da kardasijska ekstremistička grupa "Pravi put" planira ubojstvo Shakaara. Osiguranje je postavljeno duž postaje i Odo je zadužen da osobno štiti Shakaara. No, kada se Shakaar u slobodno vrijeme počinje sve više družiti sa Kirom, Odini skriveni osjećaji prema Kiri čine mu da se počinje osjećati nelagodno.

Detaljnije informacije: Memory Alpha

Kompletan scenarij:ST Minutae

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 17 vel, 2009 3:08 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 4x13 - Crossfire
Odo se pravo zaljubio u kiru ,nije vise bio odo koji je stalozen i snalazljiv
Quark mu je ovaj put ispao gotovo prijatelj , strasna je bila scena di on prica o klađenju na oda i gubitku profita , a zapravo mu zeli pomoc
Ja osobno mislim da su oda malo previse raspekmezili , no dobro i mjenjolik sa dusom nije losa stvar :D :mrgreen:
7
Ps , worf je opet bio security officer :D :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


uto 17 vel, 2009 3:11 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 4x13 - Crossfire
LoL ... Quarku smeta što je Odo prebučan... :mrgreen:

''trebalo bi zabraniti mijenjaje oblika u noćnom terminu'' :mrgreen:

Shakaar dolazi na postaju... no netko ga želi ukokati...

Worf i Odo otkrivaju zajedničke teme...

...u ovoje epizodi Odo više nego očito otkriva naklonost prema Kiri...

Quark ga je prokužio...

...no malo čudno ponašanje za ''zaljubljenog mjenjolika''... :-k
6

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 17 vel, 2009 3:12 am
Profil ICQ Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: 4x13 - Crossfire
Dobra, epizoda, ali bilo je i boljih. Ocjena 7. :)


uto 17 vel, 2009 3:49 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: 4x13 - Crossfire
3 :?

_________________
Image


uto 17 vel, 2009 3:46 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: 4x13 - Crossfire
Bah, uspavanka od epizode. Ništa se nije ni dogodilo. Malo sapunice Odo-Kira-Shakaar. Booooriiing. :mrgreen: OK mi je bio razgovor između Ode i Worfa o redu i tome kako treba biti oštar prema iznenadnim gostima. I još par Odo-Quark scena - ova sa klađenjem i ono kada se Quark došao žaliti na buku. :)

_________________
slika


uto 24 vel, 2009 3:24 pm
Profil Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 4x13 - Crossfire
Dosta zanimljiva epizoda, iako je mogla biti i bolja (zato ocjena osam) :thumbs2:
Bilo mi je predobro kad se Quark žalio zbog Odovog bučenja, a njasmiješnije kad je rekao da čuje tapkanje malih sitnih nožica po podu kad se Odo pretvori u miša :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Žao mi je bilo Oda, što mu je Shakaar oduzeo prednost u osvajanju Kire :(
Kira je mogla već prije skužit da nešto nije u redu s Odom.
Bilo mi je presmiješno kad je Odo ubacio Quarkov uređaj za prisluškivanje u onu tekućinu i kad je ovaj rekao da mu to služi za provjeru Roma dok spava da li hrče ili se guši, a par puta ga je pokušao prodat da sebe spasi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nisam vjerovao da će Odo baš tolko popiz**t da si razbije čitavu kabinu :shocked: , ali je uglavnom smiješno izgledao onak rasčupan i ljut :lolsmjeh:
Nisam vjerovao da će se Odo baš tak žestoko zatreskat u Kiru :shocked:
Fora je bilo kad je Odo rukom zaustavio padajući lift :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


sri 04 ožu, 2009 10:16 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: 4x13 - Crossfire
7

Nije neka bog zna kakva epizoda, ali ok gledljiva...

Da, većina epizode se vrtila oko zaljubljenosti Ode u Kiru. Ništa neuobičajeno, koliko vidim razvoju likova i međuljudskim odnosima na DS9 se je dala veća pažnja nego u predhodnoj seriji, TNG-u (pototovo TNG prvih par sezona)

Zanimljiva činjenica da je to jedna od rijetkih situacija (možda i prva do sada?) da je Odo svojim nemarom / zbog emocionalnog stanja zeznuo u svom poslu.... no srećom je spasio stvar kad se pretvorio u one metalne šipke :)

I da, na kraju je Quark opet ispao Odov frend.... mislim da je dodao da se boji za profit da ne ispadne previše hewman :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 17 ožu, 2009 1:57 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan