|
Sada je: čet 25 lip, 2026 10:09 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
|
Stranica: 1/1.
|
[ 8 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 4x13 - Crossfire
Crossfire (Unakrsna vatra)Sezona: 4 Epizoda: 13 Datum premijere: 29.1.1996. Prikazano na HRT-u: 17.2.2009. Scenaristi: René Echevarria Redatelj: Les Landau Stardate: nepoznat (2372) Gostujući Glumci: * Duncan Regehr as Shakaar Edon * Bruce Wright as Sarish Rez *Charles Tentindo as Ensign Jimenez Kratak sadržaj: (preuzeto sa ST centra) Premijer Shakaar dolazi na Deep Space Nine radi pregovora oko skorašnjeg primitka Bajora u Federaciju. Dostojanstvenik uživa u šetnji postajom - posebice sa Kirom, prijateljicom koja je radila za njega još u pokretu otpora. Uskoro, nakon njegovog dolaska, Odo doznaje da kardasijska ekstremistička grupa "Pravi put" planira ubojstvo Shakaara. Osiguranje je postavljeno duž postaje i Odo je zadužen da osobno štiti Shakaara. No, kada se Shakaar u slobodno vrijeme počinje sve više družiti sa Kirom, Odini skriveni osjećaji prema Kiri čine mu da se počinje osjećati nelagodno. Detaljnije informacije: Memory AlphaKompletan scenarij:ST Minutae
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| uto 17 vel, 2009 3:08 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 4x13 - Crossfire
Odo se pravo zaljubio u kiru ,nije vise bio odo koji je stalozen i snalazljiv Quark mu je ovaj put ispao gotovo prijatelj , strasna je bila scena di on prica o klađenju na oda i gubitku profita , a zapravo mu zeli pomoc Ja osobno mislim da su oda malo previse raspekmezili , no dobro i mjenjolik sa dusom nije losa stvar 7 Ps , worf je opet bio security officer 
_________________ Surviving the new decade
|
| uto 17 vel, 2009 3:11 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 4x13 - Crossfire
LoL ... Quarku smeta što je Odo prebučan...
''trebalo bi zabraniti mijenjaje oblika u noćnom terminu''
Shakaar dolazi na postaju... no netko ga želi ukokati...
Worf i Odo otkrivaju zajedničke teme...
...u ovoje epizodi Odo više nego očito otkriva naklonost prema Kiri...
Quark ga je prokužio...
...no malo čudno ponašanje za ''zaljubljenog mjenjolika''... 6
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 17 vel, 2009 3:12 am |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: 4x13 - Crossfire
Dobra, epizoda, ali bilo je i boljih. Ocjena 7. 
|
| uto 17 vel, 2009 3:49 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm Postovi: 2424 Lokacija: OSIJEK Spol: Muški Naj Serija: ENT Opis Stanja: Asimiliran !
|
 Re: 4x13 - Crossfire
3 
_________________
|
| uto 17 vel, 2009 3:46 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: 4x13 - Crossfire
Bah, uspavanka od epizode. Ništa se nije ni dogodilo. Malo sapunice Odo-Kira-Shakaar. Booooriiing.  OK mi je bio razgovor između Ode i Worfa o redu i tome kako treba biti oštar prema iznenadnim gostima. I još par Odo-Quark scena - ova sa klađenjem i ono kada se Quark došao žaliti na buku. 
_________________

|
| uto 24 vel, 2009 3:24 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: 4x13 - Crossfire
Dosta zanimljiva epizoda, iako je mogla biti i bolja (zato ocjena osam) Bilo mi je predobro kad se Quark žalio zbog Odovog bučenja, a njasmiješnije kad je rekao da čuje tapkanje malih sitnih nožica po podu kad se Odo pretvori u miša Žao mi je bilo Oda, što mu je Shakaar oduzeo prednost u osvajanju Kire Kira je mogla već prije skužit da nešto nije u redu s Odom. Bilo mi je presmiješno kad je Odo ubacio Quarkov uređaj za prisluškivanje u onu tekućinu i kad je ovaj rekao da mu to služi za provjeru Roma dok spava da li hrče ili se guši, a par puta ga je pokušao prodat da sebe spasi Nisam vjerovao da će Odo baš tolko popiz**t da si razbije čitavu kabinu , ali je uglavnom smiješno izgledao onak rasčupan i ljut Nisam vjerovao da će se Odo baš tak žestoko zatreskat u Kiru Fora je bilo kad je Odo rukom zaustavio padajući lift
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sri 04 ožu, 2009 10:16 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: 4x13 - Crossfire
7 Nije neka bog zna kakva epizoda, ali ok gledljiva... Da, većina epizode se vrtila oko zaljubljenosti Ode u Kiru. Ništa neuobičajeno, koliko vidim razvoju likova i međuljudskim odnosima na DS9 se je dala veća pažnja nego u predhodnoj seriji, TNG-u (pototovo TNG prvih par sezona) Zanimljiva činjenica da je to jedna od rijetkih situacija (možda i prva do sada?) da je Odo svojim nemarom / zbog emocionalnog stanja zeznuo u svom poslu.... no srećom je spasio stvar kad se pretvorio u one metalne šipke  I da, na kraju je Quark opet ispao Odov frend.... mislim da je dodao da se boji za profit da ne ispadne previše hewman 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| uto 17 ožu, 2009 1:57 pm |
|
 |
|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 8 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|