Sada je: pet 26 lip, 2026 7:54 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
 najgore i najbolje spice SF serija 
Autor/ica Poruka
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post najgore i najbolje spice SF serija
pokrao vijest/temu sa nosf-a :)
http://colorspretty.blogspot.com/2007/0 ... ision.html

slazem se sa vecinom... osim sa tim da je spica fireflya losa

dobar dio spica na samoj stranici nece raditi... pa sami malo procackajte po youtubeu

btw. buck rogers rulZ :mrgreen:

NOSF nudi jos neke svoje kandidate... zanimljivo mi je sto su pod najbolje dodatno nominirali TNG spicu a pod najgore samo ENT spicu :mrgreen:

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


čet 07 vel, 2008 4:25 am
Profil Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: najgore i najbolje spice SF serija
slazem se s ovom NOSFovom listom, ako ne u potpunosti onda barem vecim dijelom.

TNG - klasika (to brijem da nebi uspio ziv izaci sa sastanka udruge da kazem ista drugo :mrgreen: )

X-Files - mmm... :biggrinlove: (ma predobra spica. ma i da samo stave crni ekran i puste onu muziku bilo bi dobro!)

TerraHawks - joj, pa ovoga se sjecam!!!

BSG - moram li ista reci? no dobro, ajde, evo: najbolja spica svih vremena. ikad. igdje. i zauvijek. hm... da.

a sto se Enta tice... tu se i nebih bas slozio s njima. Ent je meni cist ok. ne nesto posebno, ali definitivno i ne nesto tako lose.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


čet 07 vel, 2008 12:27 pm
Profil ICQ Web stranica
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: najgore i najbolje spice SF serija
Početne špice TNG, X-files, Zona sumraka su puno puta iskorištene u drugim filmovima i serijama, tekstovima itd. Ali budimo realni, hrpa ljudi nema pojma tko su Jetsons. Samo mi koji smo gledali Cartoon Network. Par puta sam ih spomenula kad se pričalo o Flintstonestima i često su me blijedo gledali. Za jabadabaduuuu svi znaju.

Ako se radi o crtićima onda bih tu bolje pasao Dexter's laboratory:

http://www.youtube.com/watch?v=rHs5oqXA ... re=related

_________________
Dif-tor heh smusma!


čet 07 vel, 2008 1:33 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: najgore i najbolje spice SF serija
...a mislim smiješne liste...
...to sve zavisi o ukusima...

...Ent i Firefly su meni zakon špice...
...i malo bolje od TNG-a i X filesa...

...tako da sve je stvar percepcije...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 09 vel, 2008 2:26 am
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 27 srp, 2006 5:16 pm
Postovi: 706
Lokacija: Sl.Brod
Post Re: najgore i najbolje spice SF serija
Meni je uvodna spica ENT-a jako dobra...

TNG-u to vrijeme i nisu mogli smislit nest bolje...
BSG-eee ova spica je zakon... pogotovo onaj broj prezivjelih
Firefly-pola valja, pola me zivcira
X files-samo zbog glazbe

Ali svakako najfora spica je TOS... ali dobro, kad su to snimali bilo je dobro

_________________
slika
Yo, pretty ladies around the world
Gotta a weird thing to show you
So tell all the boys and girls!!!


sub 09 vel, 2008 4:33 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: najgore i najbolje spice SF serija
...TOS-ove dvije verzije špice imam u mobu...
...a i BSG je fora , kad texstovima prikažu cijelu uvod priće...
...to mi se sviđa...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 10 vel, 2008 2:16 am
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan