Sada je: pet 26 lip, 2026 10:46 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 SF komedija 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am
Postovi: 234
Post Odgovor!
Evo vidim da sam sa svojim novim postom zapravo odgovorio na ovo pitanje. Serija Hyperdrive je Sf komedija...zbilja je dobra! Tema: šticenje britanskih interesa u promjenjivoj galaksiji. Spika je ta da je Britanija kozmička pseudo velesila koja pokušava spasiti ugled medju rasama svemira tj. galaksije...a sve što čine je trguju, i pokušavaju utopiti sve i svašta drugim rasama...ne baš uspješno. Ma odlična je ,a likovi grotteskni...baš su slični Red Dwarf-u : )))

_________________
:) :) :) :) :) :) :) :)
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same


sub 05 svi, 2007 10:24 pm
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am
Postovi: 234
Post tako mi i treba
Vidim da izmišljam toplu vodu a sve jer mi se neda čitati sve postove odredjene teme..sori!.pozdrav svima koliko vas ima...

_________________
:) :) :) :) :) :) :) :)
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same


sub 05 svi, 2007 10:26 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
neka i hyperdrive ima svoju temu...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 06 svi, 2007 2:22 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan