|
|
Registracija • Chat • ČPP
• Pretražnik • Prijava |
|
Sada je: pet 26 lip, 2026 9:38 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 Odgovor!
Evo vidim da sam sa svojim novim postom zapravo odgovorio na ovo pitanje. Serija Hyperdrive je Sf komedija...zbilja je dobra! Tema: šticenje britanskih interesa u promjenjivoj galaksiji. Spika je ta da je Britanija kozmička pseudo velesila koja pokušava spasiti ugled medju rasama svemira tj. galaksije...a sve što čine je trguju, i pokušavaju utopiti sve i svašta drugim rasama...ne baš uspješno. Ma odlična je ,a likovi grotteskni...baš su slični Red Dwarf-u : )))
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| sub 05 svi, 2007 10:24 pm |
|
 |
|
Lieutenant Commander
Pridružen/a: pon 29 sij, 2007 2:02 am Postovi: 234
|
 tako mi i treba
Vidim da izmišljam toplu vodu a sve jer mi se neda čitati sve postove odredjene teme..sori!.pozdrav svima koliko vas ima...
_________________
__________________________________________
Live long and prosper, I'll try to do the same
|
| sub 05 svi, 2007 10:26 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
neka i hyperdrive ima svoju temu...
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 06 svi, 2007 2:22 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|