|
Sada je: pet 26 lip, 2026 2:17 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
Lansiran portal SciFi Centra
| Autor/ica |
Poruka |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
 Lansiran portal SciFi Centra
Nakon silnih godina postojanja SciFi Centra, u vidu pionirskog Star Trek Centra, potom foruma i ostalih stranica iz našeg web-prstena ( Galactica Centar, Crogate, Farscape Centar, S:AaB Centar i Svemir.org), napokon smo doživjeli i krunu svega - jedan središnji portal koji će okupljati vijesti sa svih naših stranica te donositi vijesti iz ostatka svijeta znanstvene fantastike (i fantasyja). Portal donosi i neke novosti, koje do sad nisu bile viđene na ostatku web-prstena. Vijesti možete komentirati izravno, a ne putem foruma kao što se to obično činilo za Star Trek, Galacticu, Farscape, Stargate i ostale serije. Također, imamo i tag cloud s kojim ćete vrlo jednostavno filtrirati vijest ako vas zanima točno određena serija ili nešto drugo. Napokon smo uveli i obrazac za kontakt, kako bismo vam maksimalno olakšali komunikaciju sa nama (za one koji ne vole forume), a ako ste voljni, možete nam i poslati vijest, recenziju ili sadržaj neke epizode ili filma. Što se SFC-a tiče, fanovi kultne britanske serije Doctor Who će dobiti poklon na Božić - stranicu TARDIS Centar, koja će na dobro uhodani način predstavljati navedenu seriju i donositi najnovije vijesti iz svijeta. Također, sa izlaskom finalne verzije foruma phpbb 3 planiramo trenutni forum prebaciti na tu verziju (trenutno "vrtimo" tek RC1) i uglancati grafiku do kraja. I na kraju, no ne i najmanje važno, USS Croatia je uvrštena u naše prijatelje. 
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| ned 16 pro, 2007 8:11 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Ako te Bobo vidi sa tim avatarom, nadrapao si:)
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| ned 16 pro, 2007 8:19 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
svaka cast ljudi to sve izgleda odlicno! i jedno pitanje... da li to sto nemamo banner medju prijateljima znaci da bi ga trebali napraviti i poslati?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 16 pro, 2007 8:40 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Chaky je napisao/la: i jedno pitanje... da li to sto nemamo banner medju prijateljima znaci da bi ga trebali napraviti i poslati? Yap, može Chaky. 
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| ned 16 pro, 2007 8:42 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Ajme, tko god vam je dizajner, napravio je fantastičan posao. Dizajn mi je odličan ( naravno i vijesti ).
_________________ It's me. Dax !
|
| pon 17 pro, 2007 12:14 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Hvala Ezri.  Za dizajn je zaslužan naš Picard, legenda. 
|
| pon 17 pro, 2007 8:24 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
ok ppl, treba nam banner koji ce pasati ovoj stranici. Valjda par ljudi u udruzi zna nekaj nacrtati a da nije u paintu? 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pon 17 pro, 2007 11:33 am |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: pet 23 stu, 2007 12:48 pm Postovi: 763 Lokacija: Galaksija Pivska pjena, pod šankom
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Miroslav je napisao/la: Hvala Ezri.  Za dizajn je zaslužan naš Picard, legenda.  Hahahahahahahaha...bilo kuda, PICARD svuda....kolko'nas ima!
_________________
Confusion wil be my Epitaph!
|
| pon 17 pro, 2007 12:08 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Dobrovoljno se javljam da napravim banner. Chaky, ako mi daš javi se na PM
Picard - imaš moje pohvale, skidam kapu
_________________ It's me. Dax !
|
| pon 17 pro, 2007 5:48 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm Postovi: 347 Lokacija: Earth
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
makar nisam ljubitelj te ekipe na SciFi centru...svaka im čast na pothvatu sto su prvi objedinili sve SF serijale u jednu veliku cjelinu!
Svaka čast!
_________________
|
| pon 17 pro, 2007 6:16 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm Postovi: 775 Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Ezri je napisao/la: Dobrovoljno se javljam da napravim banner. Chaky, ako mi daš javi se na PM
Picard - imaš moje pohvale, skidam kapu nije to taj Picard no, da ... slažem se za sajt, predobar je 
_________________
 The woods are lovely, dark and deep, But I have promises to keep, And miles to go before I sleep, And miles to go before I sleep...
|
| uto 18 pro, 2007 7:23 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
BrickTop1984 je napisao/la: Ako te Bobo vidi sa tim avatarom, nadrapao si:) Poznat je meni lik i djelo što se krije iza tog avatara... 
...a i Picard na ovom forumu nije isti lik kao na SFC forumu... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 19 pro, 2007 12:16 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Jel može logo udruge u png-u ili tak nekaj, hvala!
_________________ It's me. Dax !
|
| pet 21 pro, 2007 5:57 pm |
|
 |
|
Trill symbiont
Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm Postovi: 2043 Lokacija: Zagreb Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
 Ak valja iskoristite ak ne onda niš
_________________ It's me. Dax !
|
| sub 22 pro, 2007 1:58 am |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: Lansiran portal SciFi Centra
Picard je napisao/la: Hahahahahahahaha...bilo kuda, PICARD svuda....kolko'nas ima!
I ja mislin da ih je previse..ma to bi tribalo malo reducirat... ko me kapite...? ne bas radiklnim mjerama , ma nesto slicno.... Ili bar poslat vise "Q"a oli koju gospodju L.Troi .... A more i Borg pripomoc , da ga asimilira malo , bas je bia nekako najzanimljiviji .. iako cak ionako "preinacen" nisu ga uspili puno prominit zac je takov inace ...ka Borg...hladan i ka kalkulatorcki chip .... A oni centar meni tamo ni is posebno....takve su testove odavno vec radili s pay-tv boardima ..nema nis od tega ....visi lici na neku oglasnu plocu ...ca dana ionako ne triba jer su internet "trazilice" odlicno dizjnirane i prilagodjene puku.... Ali kad neko nima pametnijega dela ostaje mu samo to ....da pretace iz supljeg u prazno..... Nego jer voditelji portala imaju kakovu naknadu za delo.?.. To bi me bas zanimalo jer su slicni uradci u pay-tv svijetu bas zato bili i radjeni .. Stavljane su reklame i manja grupa ljudi je zaradjivala novac od toga ...bez brige niko drugi ni ima koristi osim njih naravno.... Zato me bas zanima komercijalna strana portala ako ni vojna tajna ..koliko je tjedna placa....urednistva i vodstva portala..?..da znamo cilu istinu o smislu pothvata a bez komercijalnog raporta to nebumo znali... Bit ce ka ona Bankaraska reklama na TVu " Kredit bez kamate samo za vas ..ca cekate" .. Pozdrav Samo jendom se gubi... !
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sub 22 pro, 2007 1:03 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|