Sada je: pet 26 lip, 2026 5:08 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
 Jericho 
Autor/ica Poruka
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: ned 09 tra, 2006 7:06 pm
Postovi: 406
Post Jericho
slika


Je li netko gledao Jericho? Prva sezona emitirana zasad, radnja se odvija u malom gradicu u Americi koji je izoliran od ostatka drzave nakon sto na Denver padne atomska bomba. I... Ne znam sto vise reci da vam ne spoilam ako cete gledati, jer je meni pocetak bio prilicno kewl, a ako kazem bilo sto ce se dogadjati kasnije, spoilam pocetak, i to jako :)

Uglavnom, prva sezona zavrsila, i bila otkazana odmah po zavrsetku, zbog premale gledanosti. No eto, ono sto nije uspjelo Enterpriseu, uspjelo je Jerichu. Fanovi su pokrenuli "akciju spasavanja", slali kikiriki upravi CBS-a (nisam pratio, ne kuzim bas poantu) te je Jericho vracen u program za slijedecu sezonu.

Prva je inace zavrsila sa cliffhangerom i bila bi steta da je ostalo tako, za drugu je dogovoreno najmanje 7 epizoda. Producenti najavljuju novi cliffhanger za kraj, no kazu kako postoji plan da se zaokruzi radnja ako to bude i pravi zavrsetak serije.

Eto, meni je kewl, ako zbog niceg drugog, jer serija pocinje sa totalnim worst case scenariom... i... opet ne bi dalje da ne spoilam :)

Uglavnom, moja preporuka.

_________________
I had a life once, but I lost URL.


pon 11 lip, 2007 8:51 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 
...čul sam za seriju...
...i trebao bi je dobiti...


...nek samo mi reci jel ima kaj SF-a u toj seriji?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


uto 12 lip, 2007 2:02 pm
Profil ICQ Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: ned 09 tra, 2006 7:06 pm
Postovi: 406
Post 
Mr.bobo je napisao/la:
...nek samo mi reci jel ima kaj SF-a u toj seriji?[/color]


Erm, ups :)
A ono, IMDB ga svrstava pod drama / sci-fi. Element SF-a je eksplozija bombi u (spoiler) americkim gradovima. Nema nikakvih nadnaravnih i sl 3,14zdarija.

_________________
I had a life once, but I lost URL.


uto 12 lip, 2007 7:31 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 
...hmmm...
...onda me baš i ne privlaći previše...
...ja sam totalno SF freek...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 13 lip, 2007 1:15 pm
Profil ICQ Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: ned 09 tra, 2006 7:06 pm
Postovi: 406
Post 
Mr.bobo je napisao/la:
...ja sam totalno SF freek...


Freak.
Nema veze, ne gledas valjda iskljucivo SF.

_________________
I had a life once, but I lost URL.


sri 13 lip, 2007 1:18 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 
Krešo je napisao/la:
Mr.bobo je napisao/la:
...ja sam totalno SF freek...


Freak.
Nema veze, ne gledas valjda iskljucivo SF.


...gotovo da,...
...prolaze i dokumentarci o životinjama...
...i planetima...

...imam za gledati pun kufer SG-aa...

...a B5... i imam još nekoliko stvarčica za pogledati...

... + filmovi SF...

...a od ostaloga teško da me nešto može zainteresirati...
...jer je na TV-u program katastrofa...
...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 13 lip, 2007 1:58 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan