Je li netko gledao Jericho? Prva sezona emitirana zasad, radnja se odvija u malom gradicu u Americi koji je izoliran od ostatka drzave nakon sto na Denver padne atomska bomba. I... Ne znam sto vise reci da vam ne spoilam ako cete gledati, jer je meni pocetak bio prilicno kewl, a ako kazem bilo sto ce se dogadjati kasnije, spoilam pocetak, i to jako
Uglavnom, prva sezona zavrsila, i bila otkazana odmah po zavrsetku, zbog premale gledanosti. No eto, ono sto nije uspjelo Enterpriseu, uspjelo je Jerichu. Fanovi su pokrenuli "akciju spasavanja", slali kikiriki upravi CBS-a (nisam pratio, ne kuzim bas poantu) te je Jericho vracen u program za slijedecu sezonu.
Prva je inace zavrsila sa cliffhangerom i bila bi steta da je ostalo tako, za drugu je dogovoreno najmanje 7 epizoda. Producenti najavljuju novi cliffhanger za kraj, no kazu kako postoji plan da se zaokruzi radnja ako to bude i pravi zavrsetak serije.
Eto, meni je kewl, ako zbog niceg drugog, jer serija pocinje sa totalnim worst case scenariom... i... opet ne bi dalje da ne spoilam
Uglavnom, moja preporuka.