| Autor/ica |
Poruka |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 koji su vam najdrazi SF filmovi
sad kad sam nabavio flat rate htio bi pogledati sto vise dobrog SFa ... pa me zanima koji su vam najdrazi SF filmovi?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| uto 08 svi, 2007 4:22 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm Postovi: 3541 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: tempus fugit Koje si vrste?: wtf
|
Dan Nezavisnosti je ok, premda je več od stalnog prikazivanja na tv........
E bilo bi dobro da skineš Predatora 1i 2
|
| uto 08 svi, 2007 4:49 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 17 pro, 2006 2:34 am Postovi: 584 Lokacija: bie you tian di
|
Dan nezavisnosti? To je ono kad ubiju izvanzemaljce tako da napišu virus i prebace ih u njihovo računalo preko totalno universal serial busa?
Enivej, ja sam ograničen zemaljskom televizijom, tako da si vjerojatno vidio sve ove, ali ipak, evo nekoliko njih s vrha moje glave...
Volim The Forbidden Planet  . Odiseja, Alien 1 i 3, Mikrokozmos, Gattaca, Povratak u budućnost, 12 majmuna, Grad tame, Kocka, a volim i Impostora  .
pozdrav
_________________ BATracer
Otkad sam na forumu prepucavam se s T'Grelom, a to mi nije strano ni s drugim korisnicima te uvijek želim potencirati na to da je ne znam što pa se njegove teme ne mogu kozinstento čitati.
Blessed Be Her Holy Hooves, Peace Be Unto Her
I like your flowers...
|
| uto 08 svi, 2007 11:22 pm |
|
 |
|
Ensign
Pridružen/a: sub 04 stu, 2006 9:37 pm Postovi: 57 Lokacija: Mostar/ Bern Svicarska
|
Dune (orginalna verzija) i Grad Tame(ako tko ima na DVD-u,kupujem) 
_________________
|
| uto 08 svi, 2007 11:26 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
predsjednik je napisao/la: Dan Nezavisnosti je ok, premda je več od stalnog prikazivanja na tv........
E bilo bi dobro da skineš Predatora 1i 2
Predatora 1 imam ja na dvd-u, a dvojka mi je loša, totalno mi se ne sviđa.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sri 09 svi, 2007 12:53 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
Planet tame...
_________________
|
| sri 09 svi, 2007 1:44 am |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
Zabranjeni planet
Flash Gordon
Peti Element
Povratak u budućnost
1984.
Muha
The Time Machine (sa Robom Taylorom)
Dr. Strangelove
Planet Of The Apes (sa Charltonom Hestonom)
Blade Runer
Barbarella
Logan's Run
The Boys From Brasil/Brasil
Terminator
Dune
Monstrumi čupavci
Jurassic Park
Waterworld
Gattaca
Kontakt
Poštar
Johnny Mnemonic
2001. Odiseja u Svemiru
Sleeper sa Woodyjem Allenom
Poslijedni zvjezdani borac - dječji film
japanske Godzille
Cube
Alphaville
Superman
He-man i Gospodari Svemira
Arachnofobia
Bicenntenial Man
Frankenstein sa Robertom De Nirom
Metropolis
Clockwork Orange
Children Of Man
Avalon
Event Horison
Gremlini
V for Vendetta
.....
Dug je popis. Volim ovaj žanr veri mač.
Živjela emisija Crno-bijelo u boji! Živjeo TNT, sada TCM! Živio tele5 i superRTL!
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| sri 09 svi, 2007 2:02 am |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
Je l Indiana Jones spada u ovaj žanr?
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| sri 09 svi, 2007 2:17 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...e sad pod taj žanr spada i fantasy... ...pa bi tu bili prije svega...
Gospodar PRSTENOIVA 1 2 3 X man ... 1 2 3 Serenety... Planet tame...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 09 svi, 2007 12:41 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
Mr.bobo je napisao/la: ...e sad pod taj žanr spada i fantasy... ...pa bi tu bili prije svega... Serenety... Planet tame...
serenity i planet tame... fantasy?... hmmm
kak sad to?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sri 09 svi, 2007 4:06 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
Chaky je napisao/la: Mr.bobo je napisao/la: ...e sad pod taj žanr spada i fantasy... ...pa bi tu bili prije svega... Serenety... Planet tame... serenity i planet tame... fantasy?... hmmm kak sad to?
mislio sam na LOTR...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 09 svi, 2007 4:12 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
modesty, koji popis!
sad mi se odjednom gleda SF 
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sri 09 svi, 2007 5:37 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...meni se gleda uvijek... ...teško nešto između može proći... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pet 11 svi, 2007 3:40 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm Postovi: 1007 Lokacija: stara ružma
|
modesty blaise je napisao/la: ...Metropolis .....
ne znam dal da ti vjerujem... da ti je medu najdrazim.. (?) pojasni please...
meni:
Terminator 2
Batman 2

_________________ "Tko je zreo, brže truli!" To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned." Have no fear, Batsla is here...
|
| ned 13 svi, 2007 10:53 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
maX je napisao/la: modesty blaise je napisao/la: ...Metropolis .....
ne znam dal da ti vjerujem... da ti je medu najdrazim.. (?) pojasni please... meni: Terminator 2 Batman 2 
gle...film je jako star. crno-bijeli je. ne mora sf film uvijek biti pun specijalnih efekata da bi bio sf. sviđa mi se priča i to što su tako davno s gotovo ništa tehnike napravili nešto dobro. sklonija sam filozofskoj strani i poanti sf filmova, nego specijalnim efektima. da sam željna specijalnih efekata išla bih na techo partyje i light showa
osim toga, hrpa motiva iz ovog filma ponavljaju se u mnogim drugim sf filmovima koji su već kultni: blade runner, star wars, brazil, the matrix, i sl.
čisto primjera radi: u koliko si sf filmova gledao ovakvu gradnju?
jako puno, zar ne?

_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 15 svi, 2007 12:12 pm |
|
 |
|