|
Sada je: sri 24 lip, 2026 12:43 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 24 lip, 2006 12:10 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: sub 24 lip, 2006 12:48 am Postovi: 15
|
Come as you are, as you were,
As I want you to be
As a friend, as a friend, as an old enemy.
Take your time, hurry up
The choice is yours, don't be late.
Take a rest, as a friend, as an old memoria
Memoria
Memoria
Memoria
Come dowsed in mud, soaked in bleach
As I want you to be
As a trend, as a friend, as an old memoria
Memoria
Memoria
Memoria
And I swear that I don't have a gun
No I don't have a gun
No I don't have a gun
Memoria
Memoria
Memoria
Memoria - and I don't have a gun
And I swear that I don't have a gun
No I don't have a gun
No I don't have a gun
No I don't have a gun
No I don't have a gun
Memoria
Memoria
_________________ I love myself better than you, I know it's wrong... but what should I do?
|
| sub 24 lip, 2006 1:04 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Upalilo je...
DAkle samo da se zna, gledao sam star trek do 9:30 i probudio se prije 20 min. dakle oko pola tri....
Bah, asda me jako boli glava
|
| sub 24 lip, 2006 2:46 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
Svaka čast. Drugi put nemoj micat sestre s televizora pa ćeš ranije počet s gledanjem. Ionako ti smetaju samo ako su ispred televizora. 
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sub 24 lip, 2006 2:58 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
TerNek je napisao/la: Svaka čast. Drugi put nemoj micat sestre s televizora pa ćeš ranije počet s gledanjem. Ionako ti smetaju samo ako su ispred televizora. 
Nedaju se one.....
Cijeli dasn stoje pred Vivom i ostalim debilnim glazebnim programima....
|
| sub 24 lip, 2006 2:59 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
Nightshoot je napisao/la: TerNek je napisao/la: Svaka čast. Drugi put nemoj micat sestre s televizora pa ćeš ranije počet s gledanjem. Ionako ti smetaju samo ako su ispred televizora.  Nedaju se one..... Cijeli dasn stoje pred Vivom i ostalim debilnim glazebnim programima....
... i skakuću ritmu pjesmica... 
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sub 24 lip, 2006 3:06 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
 nemres gledat utakmicu ni 2 sobe dalje...

|
| sub 24 lip, 2006 3:08 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
Nightshoot je napisao/la: DAkle samo da se zna, gledao sam star trek do 9:30 i probudio se prije 20 min. dakle oko pola tri....
well done... treba nam takvih u Udruzi
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| sub 24 lip, 2006 3:11 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...kaj će u udruzi bit maraton gledanja treka??
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 24 lip, 2006 4:34 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Mr.bobo je napisao/la: ...kaj će u udruzi bit maraton gledanja treka??
Eeeeee, to bi bilko jako dobro....
JA vam mogu izdrzat koliko god hocete, samo malo coca cole i WC
|
| sub 24 lip, 2006 5:29 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
...bilo bi zanimljivije da su uvjeti bez pića, bez wc-a, bez hrane... ...samo stolica, ti, tv i zrak... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 24 lip, 2006 5:44 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Mr.bobo je napisao/la: ...bilo bi zanimljivije da su uvjeti bez pića, bez wc-a, bez hrane... ...samo stolica, ti, tv i zrak... 
Sve za Star Trek
|
| sub 24 lip, 2006 5:46 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
Mr.bobo je napisao/la: ...bilo bi zanimljivije da su uvjeti bez pića, bez wc-a, bez hrane... ...samo stolica, ti, tv i zrak... 
prvo i trece moze, ali ovo drugo bi moglo rezultirati odlaganjem toksicnog odpada u prostoriji u kojoj se vrsi projekcija sto bi imalo kobne posljedice za ostale gledatelje. 
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 24 lip, 2006 5:58 pm |
|
 |
|
Über Trekker
Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm Postovi: 3227 Lokacija: Zagreb
|
Ali opet, to je najbolji nacin da pobjedis na maratonu
|
| sub 24 lip, 2006 5:59 pm |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
Nightshoot je napisao/la: Ali opet, to je najbolji nacin da pobjedis na maratonu

_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| sub 24 lip, 2006 6:07 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|