| Autor/ica |
Poruka |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 2x1 Hrvatska - Njemačka
"Hrvatska - Njemačka" (Croatia - Germany)Kolo: 1. Utakmica: 2. Datum susreta/premijere: 04.07.1998. / 12.06.2008. Prikazano na HRT-u (snimka): 13.06.2008. Scenaristi Slaven Bilić, koji drugi?? Redatelj: Slaven Bilić Naši Dečki * Stipe Pletikosa * Josip Šimunič * Robert Kovać * Niko Kovać * Vedran Čorluka * Danijel Pranjić * Darijo Srna * Luka Modrić * Niko Kranjčar * Ivan Rakitić * Ivica Olić * Mladen Petrić * Jerko Leko Stardate: 12.06.2008. Kratak sadržaj:Posada Slavena Bilića dolazi u Klagenfurt sa jednim, jedinim ciljem. Odnijeti tri boda, pokazati Njemcima gdje im je mjesto te poslati poruku cijelom svijetu: "Malo nas je al nas ima"Detaljnije informacije: WikipediaBackground Information: Kakav gol 
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sub 14 lip, 2008 2:52 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 2:1 Hrvatska - Njemačka
Cista desetka Posada je odradila svoje a za + ipak nije bilo dovoljno 
_________________ Surviving the new decade
|
| sub 14 lip, 2008 10:40 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
Zavboravio si stavit datum pretpremijere: 4. 7. 1998. Inace, cista 10+ Iako radnja i scenarij nisu bili posebno razvijeni (cijelo vrijeme se desavalo isto), svejedno je bila jako napeta i sa odlicnim krajem. Definitivno jedna od najboljih Trek epizoda 
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| sub 14 lip, 2008 1:12 pm |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
MacGyver je napisao/la: Zavboravio si stavit datum pretpremijere: 4. 7. 1998. E da, hvala na podsjetniku.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sub 14 lip, 2008 1:14 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
10+ Vrhunska epizoda! USS "Vatrena stihija" nezaustavljivo napreduje u pokoravanju negostoljubivog planeta Jodler 2, prepunog neprijateljskih vojnika koji vješto koriste teško savladive planinske predjele koji neodoljivo podsjećaju na zemaljske Alpe.
Ovoga puta, pred našim hrabrim junacima našla prekaljena borbena jedinica kojoj nitko ne zna pravu oznaku, a poznati su samo po zlokobnom nadimku Švabijanci, i reputaciji da tamo gdje oni prođu ni trava više ne raste. Švabijanci, pod vodstvom bojnika Loewa bili su vrlo samouvjereni, računajući na svoje veliko iskustvo, taktičku potkovanost i pogodnost terena koji se nalazi u susjedstvu njihove matične pokrajine, no naš general Bilić nije se dao iznenaditi. Vješto je Bilić sa svojim združenom strateškom ekipom pripremio taktiku za naše "Vatrene", uz pomoć koje je posada odlično parirala švabijanskim manevrima. Štoviše, naši hrabri junaci iskoristili su pretjeranu samouvjerenost Švabijanaca i dva puta projektilima probili njihove bedeme, nakon čega im se baza srušila kao kula od karata.
Uspjeli su Švabijanci i u našu bazu, preko kurira Podolskog, plasirati jedan projektil, no isti nije prouzročio veću štetu.
U svom očaju, bjelokosi Švabijanac koji je kroz svoje nogometno ratovanje opravdano zaslužio nadimak Švajn (na našem općenarodnom Svinja), protupravno je nasrnuo na jednog od naših junaka koji je tada već bio bez streljiva, no "mirotvorac" ga je kratkom i odlučnom akcijom uhvatio, obilježio crvenom bojom kao nepodobnog za borbu i otjerao na robiju. Potpuno zasluženo. Tko se s Vatrenima igra, mora se opeći.
Uz ovakvo zalaganje i trud posade USS "Vatrene stihije", Jodler 2 brzo će pasti zajedno sa svim svojim multinacionalnim borbenim jedinicama.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| sub 14 lip, 2008 1:51 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
...he, he ... dobra anketa... 
10+
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| ned 15 lip, 2008 12:55 am |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
Za desetku je, plus je da mozemo i bolje.
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| ned 15 lip, 2008 1:41 am |
|
 |
|
the Red Viper
Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am Postovi: 11340 Spol: Muški Naj Film: First Contact Opis Stanja: ε > 0
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
10+ e, kad bi svaka "epka" ovako zavrsila! ... 
_________________ "Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.
|
| ned 15 lip, 2008 4:31 am |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
Izvrsna epizoda, no moglo bi biti bolje da je Kranjcar malo bolje odglumio. Neka se ugleda na Olica 10.
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| ned 15 lip, 2008 2:46 pm |
|
 |
|
Valkyrie
Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm Postovi: 2711 Lokacija: mental asylum Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: ST: XI Opis Stanja: foundation and empire
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
odlična epizoda,bez prigovora 
_________________ No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)
|
| ned 15 lip, 2008 3:41 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
...zanimljivo je to što je za ovu temu došlo više glasova nego za pojedine epizode...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 16 lip, 2008 10:41 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
Najbolja epizoda ikad.. cak smo je gledali u klubu na DVB-t-u.. 
_________________
|
| čet 19 lip, 2008 7:34 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
Evo dao sam ocjenu 4. Ne sjećam se baš ove epizode. A i da vam pokvarim ocjenu. 
|
| ned 30 svi, 2010 9:55 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
...ahaaaa... a tako znaći... ti se voliš igrati sabotera...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 31 svi, 2010 1:20 pm |
|
 |
|
MINDFVCK
Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm Postovi: 7444 Koje si vrste?: Sprdator
|
 Re: 2x1 Hrvatska - Njemačka
Bar kažem koju sam ocjenu rekao, za razliku od nekih koji tamo daju jedinice bez pokrića.Beybee cum back 
|
| pon 31 svi, 2010 4:24 pm |
|
 |
|