Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
Re: Rukomet
Mr.bobo je napisao/la:
LINO je car... ali ove novinare mutave koji ne razumiju sport
Ti si svjestan da si upravo u tu kategoriju uvrstio i Božu Sušeca (Červarovog najvećeg kritičara), jednog od najboljih sportskih novinara svih vremena s ovih prostora i bivšeg rukometaša?
Jedno je kad neki polu-retardirani neznalica (tipa Filip Brkić) sere o nečemu u što se ne razumije, ali kad Božo o nečemu kenja, to je onda argumentirano.
Jedini Červarov odgovor na sva Sušecova pitanja (zašto je Vorija gurao na krilo itd.) bio je da je Božo alkoholičar. Šta reć na to?
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
Sportski komentatori
_Oz je napisao/la:
Jedini Červarov odgovor na sva Sušecova pitanja (zašto je Vorija gurao na krilo itd.) bio je da je Božo alkoholičar. Šta reć na to?
Možda to da bi Sušec trebao manje piti?
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Re: Rukomet
Da Božo stvarno jest alkos?
EDIT:
Sad vidim da je Cvicek izvukao isti/sličan zaključak prije mene...
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
Re: Rukomet
Boži se masu puta za vrijeme prijenosa čulo po glasu da je pijan... I opet su mu komentari bili dvadeset puta kvalitetniji (smisleniji) u usporedbi s onima nekih njegovih "trijeznih" kolega...
Pridružen/a: pet 29 sij, 2010 5:35 pm Postovi: 26 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: dejanira <3
Re: Rukomet
opcenito osim eventualno Vele, nema postenog komentatora posli Suseca. jedina zamjerka je njemu sta mu dopustaju da komentira HNL. sve ostalo nema niko ni priblizno strucan ko on, a o biserima s ne-hrta da ne pricamo
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Re: Rukomet
BooThem je napisao/la:
npr. blazicko
...ne diraj mi Blažička... on je meni najbolji komentator... !! ...i daje 3x više informacija od ostalih... ...i on je jedini razlog zašto skijanje gledam na našim programima a ne na Sloveniji...
...jer mu se ne može dogoditi da u prvom mjesecu kaže kako je već jako duuuugo prošlo od Slovenske pobjede u svjetskom kupu... a Andrej Jerman je krajem 12 mj. pobijedio u spustu u Bormiu... !!
...s tim da se Blažičko dosta druži s sportašima... pa i dalje neke informacije kad je razgovarao s njima... njihov pogled na sve to...
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Re: Rukomet
...da li je Božo Sušec sportski komentator... ...ili sportski kritičar... ?? ...te nek svoje osobne primjedbe drži za sebe i iznese ih u privatnim krugovima... a ne šta konstantno napada Linu... ...i meni je naproan više, a kako ne bi Lini... ...zato mi se neda gledati rukomet... ...kad radi prijens trebao bi biti malo objektivniji...
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
Re: Sportski komentatori
Blažičko se odlično kuži u sport, ali je sklon bljuzgama. Ja ga volim slušat kad igraju engleski nogometni klubovi jer mu je Premiership uža specijalnost. Za Formulu 1 je praktički autoritet, a u skijanje se isto jako dobro kuži.
S druge strane, kad uključim skijanje i čujem glas Brune Kovačevića, stišam telku
Inače, Drago Ćosić je također sklon lupetanju, ali ima fenomenalan stil prenošenja utakmica.
Slušajte čovjeka. Samo ga slušajte.... (ignorirajte lošu sliku)
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
Re: Rukomet
Mr.bobo je napisao/la:
...da li je Božo Sušec sportski komentator... ...ili sportski kritičar... ??
On je prvo i osnovno sportski novinar. Kritiziranje trenera je u sportskom novinarstvu potpuno uobičajna praksa, ukoliko se komentiraju njegovi potezi, a ne on sam (slično kao tu na forumu, argumentum ad hominem i sve to...).
Božo nikad nije napadao Červara kao osobu, već je uvijek isključivo kritizirao njegove besmislene odluke, i stvarno ne kužim zašto bi mu to netko zamjerao. Červar je, s druge strane, konflikt spuštao na osobni nivo, što spada u najniže oblike primitivizma.
BTW, ako postoji konflikt između jednog uglednog intelektualca kakav je Božo Sušec (legenda među legendama, institucija od čovjeka), i jednog nekulturnog beskičmenjaka kakav je Červar, mislim da je jasno na čiju ću stranu stat...
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Re: Rukomet
...nema smisla dalje s tobom raspravljati... ...ajde Boži gradi spomenik...
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.